26

Odp: Dieta płaskiego brzucha

hehe dobre tongue wiedziałam, ze jest coś takiego jak dieta "mż", ale "nżt" jeszcze do teraz było dla mnie wielką tajemnicą ;

27

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Czasem jedzenie mało a tłusto to też nie pozwoli schudnąć...

28

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Jak się ma szybką przemianę materii to nie jest problem

29

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Zgadza się.
[quote=kasia001]Jak się ma szybką przemianę materii to nie jest problem[/quote]

30

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Ja ćwiczę codziennie brzuszki - 30 powtórzeń i brzuch jest jak deska:)

31

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Też planuję wprowadzić jakąś poranną gimnastykę, ale dopiero jak się zrobi wiosna, bo teraz ciężko sie rano wstaje...

32

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Moja córka się śmieje, ze wydrukuje i powiesi na lodówce napis: Zamienimy bojlery na kaloryfery wink

33

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Najlepszą dietą są oczywiście odpowiednie ćwiczenia, dzięki którym będziesz miała możliwość posiadania płaskiego brzuszka. Oczywiście nie będziesz w stanie do mieć od razu, dlatego będziesz musiała się zdecydować na skorzystanie z odpowiednich ćwiczeń. Ja dla siebie znalazłam odpowiednie  i jestem z nich zadowolona. Warto będzie się dobrze zastanowić czy się katować dietami czy lepiej poćwiczyć big_smile

34

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Właśnie ja ćwiczę brzuszki i trochę widzę poprawę, ale  to jeszcze nie to co chcę... A w diecie nie jem tłustych rzeczy alni nie solę

35

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Ostatnio biegam ale przez pierwsze dni zakwasy bolą niesamowicie. Chyba jestem nie przyzwyczajona do wysiłku:(

36

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Ja swoją dietę płaskiego brzuszka stosuję dość rygorysycznie i można by powiedzieć, iż pewne rzeczy robię źle. Najważniejsze jednak jest to aby schudnąć, nie zaś by uszanować na tyle swój organizm. Jem tabletki które zakupiłam na weight-loss.pl i ćwiczę dużo swój brzuch, by był płaski. Oczywiście wyniki już widać, acz długa droga przede mną.

37

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Natomiast moja dieta na płaski brzuchwygląda następująco, " jem wszystko do godziny 18.30, później piję tylko wodę a w dzień robię jeden trening, raz na siłowni raz biegam 10 km smile i narazie zdaje to egzamin:)

38

Odp: Dieta płaskiego brzucha

A ja jem do 19 a wieczorem nie wyobrażam sobie picia wody bo już nie chce mi sie pić a pozatym potem w nocy tylko bym biegała do toalety:)

39

Odp: Dieta płaskiego brzucha

hahah, dokładnie jak ktoś dużo je to nie ma masz na płaski brzuch mowa tu o jedzeniu kalorycznym

40

Odp: Dieta płaskiego brzucha

jak mało jem to jestem za słaba żeby biegać... Wolę typowe ćwiczenia na brzuszek

41

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Mnie by się przydały ćwiczenia na mniejsze biodra...:/

42

Odp: Dieta płaskiego brzucha

No, o płaski brzuch trzeba dbać nie tylko po to, żeby wyglądać jak modelka, ale też dlatego, że otyłość brzuszna jest strasznie groźna. Prowadzi wprost do nadciśnienia, cukrzycy, miażdżycy... Nie pamiętam dokładnie o co chodzi, ale organizm traktuje ten tłuszczyk jak organ wydzielający hormny i bardzo szybko te świństwa z niego przedostają się do krwi. A co do odchudzania, to ja się odchudzam sokami, stąd dostaję diety i są rewelacyjne wink

43

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Z takich już tradycyjnych sposobów na ten płaski brzuch to zdecydowanie trzeba mieć taką niskokaloryczną dietę i się jej bardzo mocno przestrzegać bo z innego powodu po prostu będzie bardzo źle. Na płaski brzuch jest tez bardzo dobrze zjeść na wieczór jogurt naturalny

44

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Dieta na płaski brzuch - jadłospis nie jest skomplikowany, potrawy są proste w przyrządzaniu i smaczne. Musisz jednak pamiętać, by poświęcać więcej czasu na aktywność fizyczną - ćwiczenia na płaski brzuch, ćwiczenia aerobowe i zwykłe spacery. Jak wygląda jadłospis w diecie na płaski brzuch?
Dieta na płaski brzuch: dzień 1

    śniadanie - serek ziarnisty z rzodkiewką i ogórkiem, 2 grubsze kromki chleba razowego
    II śniadanie - banan,
    obiad - grillowana pierś z kurczaka, ryż, bukiet warzyw gotowanych na parze
    podwieczorek - grapefruit
    kolacja - omlet z zielonym groszkiem

45

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Po pieczywie i białej mące trudno mieć płaski brzuch...

46

Odp: Dieta płaskiego brzucha

To co jemy jest ważne - w sensie jakie produkty spożywamy, ale w kontekście płaskiego brzucha trzeba też pamiętać o tym, żeby porcje nie były zbyt duże i nie "rozpychały" brzucha. Nie można się objadać. Lepiej jeść kilka mniejszych posiłków niż dwa obfite. Z pewnością nam to pomoże.

47

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Dziękuję za radę bo mi to pomogło bardzo, bardzo smile zwracałam dużą uwagę na to co w produktach ma wartości odżywcze i ile właśnie ich jest nawet w takim ryżu..Teraz wiem dobrze, że ryż to jest zawsze źródłem tych węglowodanów i teraz rozumiem dlaczego sportowcy tak chętnie go jędzą.

48

Odp: Dieta płaskiego brzucha

na pewno dieta MŻ ,ale można wykreślić słodycze ,zielony jęczmień polecam no i oczywiście ćwiczenie na brzuszki

49

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Bla, bla, bla… a mnie się wydaje, że część z Was jest tu tylko po to żeby pisać negatywne opinie. Proponuję czasem ubrać różowe okulary i spojrzeć na świat z trochę innej perspektywy.

50

Odp: Dieta płaskiego brzucha

Bieganie pewnie pomaga na płaski brzuch, ale większe znaczenie ma nasza tendencja, np. do otyłości brzusznej, którą trudno zniwelować nawet wysiłkiem fizycznym...