1

Temat: Kinesiotaping

Dziewczyny ostatnio czytałam o takiej metodzie leczenia, uśmierzania bólu jak kinesiotaping, może z niego skorzystać, pytanie do was czy to jest w ogóle skuteczne? Czy może pomóc wyeliminować ból na trwałe, czy raczej tylko na chwilę?

2

Odp: Kinesiotaping

niestety, na trwałe może wyeliminować ból tylko śmierć...

3

Odp: Kinesiotaping

Kinesiotaping rzeczywiście jest coraz modniejszy. Skuteczność w leczeniu bólu naprawdę duża. I mozna spokojnie skorzystać z tego typu zabiegów plastrowania. Nie spodziewaj się od razu spektakularnych efektów, ale po jakimś czasie naprawdę poczujesz ulgę.

4

Odp: Kinesiotaping

W jakich schorzeniach Kinesiotaping bywa pomocny?

5

Odp: Kinesiotaping

Przy problemach ortopedycznych, zwyrodnieniach kręgosłupa, po zabiegach, itp

6

Odp: Kinesiotaping

Są na ten temat książki, warto poczytać zanim się zdecydujecie. Każda metoda leczenia musi być dobrana do danego przypadku chorobowego, inaczej może zaszkodzić zamiast pomóc.

7

Odp: Kinesiotaping

To ja polecę fajną książkę - "Przewodnik tapingu dla każdego" wydawnictwa Vital. Bardzo dokładne opisy co, jak i po co oklejać, bardzo dużo zdjęć przy instrukcjach. Jest oczywiście wprowadzenie teoretyczne i wyjaśnienie, czym jest kinesiotaping, dużo porad, pomoc w 160 dolegliwościach, szczegółowe opisy i wskazówki w jaki sposób nakleić, jak przyciąć, rozciąć, co robić i czego nie robić. Bardzo przydatne.
Nie wszędzie sięgniemy sobie sami i nie wszędzie bez pomocy drugiej osoby się okleimy, ale i dla nas i kogoś, kogo prosimy o pomoc, taki instruktaż będzie ułatwieniem.