101

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Może to dżentelmeni i kobiety nie ruszą...?

102

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

wieczór w ramionach męża big_smile

103

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

[quote=Finao]Może to dżentelmeni i kobiety nie ruszą...?[/quote]
Hahahhhahahahaa big_smile big_smile big_smile
No i... no i poprawiłaś mi samopoczucie po tym, jak to przeczytałam big_smile hhaha
Dobre teksty są niezastąpione na poprawę samopoczucia big_smile

104

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Podobno dobrze działa też żeń-szeń, pobudza, przy depresji chyba tez może pomóc.

105

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Mi żeń-szeń pomógł w zwalczaniu apatii. Nie miałam sił, brakowało mi chęci i motywacji, źle przechodzę wiosenne przesilenie i mam wiosenną depresję. Zażywałam jakieś 2-3 m-ce.

Teraz łykam Hepi  witaminy B6 i B12, kwas foliowy, DHA i guarana. Na stres i zmęczenie, specjalnie dla kobiet. Jestem zadowolona, nie żeby jakieś cudowne efekty były, bo żeby nastąpił cud to musiałabym uporać się z problemami, które sprawiają, że jestem w dołku, ale widzę poprawę ogólną, łatwiej się uspokajam i mam więcej energii.

Na takie stany dobry jest też Inozytol, zwany witaminą B8, pomaga wyrównać nastrój, sprawdza się przy depresji.

106

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

O inozytolu słysze pierwszy raz? A to nie jest ta substancja co jet w energetykach?

107

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Też, choć nie we wszystkich.

108

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

oK, JUŻ ROZUMIEM, JA JEDNAK WOLĘ NATURALNE METODY, CZYLI ZIOLA I BIEGANIE

109

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Nasza natura to i tak chemia smile Chemia to życie, tyle że z idealnie skomponowanych pierwiastków, a wszelkie kłopoty biorą się z zaburzeń tej struktury. A kiedy jedno nie działa, to pozostaje albo się na to godzić, albo próbować inaczej. np. na niedobory serotoniny i zaburzenia związane z jej wydzielaniem bieganie nie zawsze pomoże, czasem potrzebna pigułka.

Jeśli bieganie i zioła Ci pomagają to tylko się cieszyć, bo nie dzieje się nic złego i tak trzymaj smile
Ech... co ja bym dała, żeby sobie pobiegać, niestety od lat nie mogę w wyniku kontuzji. Regularne bieganie dawało bardzo dużo frajdy i satysfakcję ze świetnie wypracowanej kondycji. Bieganie jest piękne!

110

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Szkoda, jednak jest wiele innych atywności które możesz uprawiać.

111

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Podobno w stanach depresyjnych pomaga też odpowiednie nawodnieni

112

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Wygląda na to, że nawodnienie ma ogromny wpływ na wszystko smile

113

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Kieliszek nalewki domowej roboty smile

114

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Gorąca kąpiel. Nalej wannę pełną wody, wlej do niej rożne specyfiki trzymane na specjalną okazję teraz jest najlepsza!, niech się pieni, niech pachnie. Jeśli lubisz zapal świece, zgaś światło, zrób sobie randkę sama z sobą. Gorąca woda rozluźni mięśnie. Wcześniej wyjdź pobiegać machając rękoma, ruch fizyczny wyzwala endorfiny, hormony szczęścia które w naturalny sposób poprawiają nastrój..

Ostatnio edytowany przez Danutka26 (2015-03-17 11:31:41)

115

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

"(...)specyfiki trzymane na specjalną okazję - teraz jest najlepsza!"
To mi się podoba smile Nie żałujmy sobie. Nie wtedy, kiedy trzeba poczuć się lepiej.

116

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

ja na poprawę samopoczucia przytulam się do męża albo dzwonię do przyjaciółki i żalę się na swój nędzny los a potem ona mnie podnosi na duchu. A czasami to muszę się po prostu wywrzeszczeć albo bardzo rzadko wypłakać.
Ale to chyba indywidualna sprawa każdego z nas. Tak jak jeden lubi truskawki inny ma na nie alergię

117

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Odkąd się o tym dowiedziałam, wszystkim powtarzam - płacz to naturalny sposób naszego organizmu na obniżenie ciśnienia krwi. Fajnie jest tak mieć się przed kim wywnętrzyć, ale jednocześnie nie obciążając tej osoby.

118

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

A może lepiej zminimalizować negatywne pole energetyczne z Creatos? Mało kto wie, ale ma ono spory wpływ na nasze kiepskie samopoczucie. Nie tylko niski poziom endorfin źle wpływa na nasze zdrowie psychiczne.

119

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Moja poduszka ma neutralizować negatywne ładunki zgromadzone wokół mojej głowy... na metce ma napis "anti-stress".

120

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Dobrze działa też poduszka wypełniona np. gorczycą, ale trochę może uwierać w głowę, bo to jednak nic miękkiego..

121

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Najlepiej jednak działa dobrze przewietrzony pokój. Ja nawet w największy mróz kilka razy otwieram okno.

122

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Na poprawę nastroju zawsze pomaga mi długa, gorąca kąpiel, a później przeglądanie strony . Jest to portal internetowy z bardzo wieloma sentencjami obrazkowymi, które bardzo poprawiają mi nastrój. Czasem gdy mam stresujący dzień w pracy, to także przeglądam sobie tą stronę.

123

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Czekolaaada! Czekolada w każdej postaci - czy to tabliczka, czy tort czekoladowy, czy mleko czekoladowe, czy gorąca czekolada. ZAWSZE poprawią mi humor. Tak naprawdę cukier zawsze poprawia samopoczucie, ale jest wiele sposobów na chandrę. Gorąca kąpiel z olejkami, masaż wykonany przez ukochanego, wino. Każda kobieta ma inny sposób na takie humory, raczej niewiele rzeczy jest uniwersalnych, ale myślę że czekolada jest jednym z nich. Nie znam żadnej kobiety która by nie lubiła czekolady na poprawę humoru

124

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

Milka OREO![img]https://images.ssstatic.com/tableta-milka-oreo-100-gr-11107739s0-00000067.jpg[/img]
Kooooocham! Albo jakaś czekolada z orzechami, migdałowa MAGNETIC z Biedronki smile

125

Odp: Coś na poprawe samopoczucia?

A ile biedronek trzeba zużyć na 1 czekoladę, nawet taką z migdałami?... wink
Smacznego:)