1

Temat: O czym ostatnio zapomniałaś?

Wczoraj zapomniałam kupić to, po co głównie poszłam do sklepu, za to kupiłam 5 innych rzeczy:)

2

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Chyba mi się to nie zdarza za często, ale faktycznie zapomniałam podlać kwiaty na balkonie... Od tygodnia stoją niepodlane...:)

3

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Najczęściej zapominam co mi się śniło smile

4

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Ja czasem zapominam po co przyszłam np. do kuchni:)

5

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Ciągle czegoś zapominam. Czasami zapominam co mam na sobie i muszę zobaczyć.

6

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam być sobą i mówić wprost co myślę, miało być dla dobra innych, a wyszło jak zawsze bokiem....

7

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam zamknąć drzwi na klucz wychodząc... Ale   na dole sobie przypomniałam i wróciłam...

8

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam, że już jest zimno i wyszłam po zakupy bez kurtki wink

9

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam pójść spać, coś mi się tak wydaje...  wink

10

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam pomalować paznokcie i właśnie myśląc o tym, czego ostatnio zapomniałam, przypomniałam sobie, że muszę to zrobić już, żeby zdążyły wyschnąć smile

11

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Skomplikowany jest ten proces zapominania, przypominania, kiedy myśli nam rosną piętrowo:)
Ostatnio zapomniałam rano założyć pierścionek, który noszę codziennie... I zauważyłam to dopiero ok. 16.00.

12

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

zapomniałam odpocząć przed kolejnym męczącym dniem...

13

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam już o konkursie organizowanym daaaawno temu, a tu taki suprajs - wczoraj napisali do mnie, żebym sobie nagrodę wybrała (t-shirt).

14

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam dziś z pośpiechu włożyć ciepły podkoszulek pod sweter i jest mi zimno...:/

15

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam sprawdzić skrzynkę z listami i mam już przeterminowany rachunek do zapłacenia...

16

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Oj, jeśli o czymś zapomniałam to jeszcze sobie nie przypomniałam wink
Kiedyś zapominałam zakupów - teraz chodzę tylko z listą, często zapominam naładować telefon i przypomina mi się jak akurat muszę pilnie wyjść a bez telefonu ani rusz... Właściwie co wyjście z domu prędzej czy później okazuje się, że czegoś zapomniałam wink
Zapominam dość często, jak mam na głowie nawał wszystkiego. Cóż, moja mózgowinka ma ograniczoną pojemność i nie wszystko się w niej zmieści.

zofijka - mam tak niestety codziennie wink

17

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Często zapominam:) Ostatnio zabrac klucze od szafki w pracy.

18

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam gdzie położyłam ważne dokumenty potrzebne na już i szukając ich spóźniłam się przez to na wywiadówkę do szkoły...

19

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Ostatnio zapominam jak to było, kiedy czułam się szczęśliwa, choć doświadczałam tego tak niedawno. po raz pierwszy w swoim 31-letnim życiu i nie wiem, czy nie ostatni. Czy skoro mam za sobą etap w którym naprawdę czułam szczęście, to znaczy, że zaliczone, odhaczone i baj baj? sad

20

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

A ja mam całkiem podobnie i też na dobrą spraw mam 31 lat, co gorsze, nie bardzo wiem, co mam zrobić, aby znów poczuć szczęście:(

21

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

sad
Klub 30+ załóżmy.

22

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Dziewczyny, przecież życie nie składa się z samych chwil szczęścia, bo gdyby tak było, to czym kusiłby nas ksiądz proboszcz, skoro na ziemi już byłby raj..?;) Nasze szczęście w dużej mierze zależy od innych, a oni... są jacy są...

23

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

W takim razie muszę zadać pytanie: Kto mnie uszczęśliwi? Ogłaszam casting big_smile

24

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Ostatnio chodzę na angielski i zapomniałam odrobić pracę domową oj rzadko mi się to zdarza sad

25

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam nałożyć rano krem i poszedł podkład bezpośrednio na cerę...