26

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Cały czas o czymś zapominam, więc nawet ciężko mi wymienić jedną rzecz smile

27

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Ostatnio przez 3 dni zapominałam sprawdzić, czy balkon nie wymaga posprzątania... Dziś wyszłam i od razu się za to wzięłam, bo widok był nieszczególny...

28

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

To co Ty tam miałaś? Bigos z zeszłych świąt? big_smile

29

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Nie - jestem zbyt łakoma, żeby coś z niego zostało nawet do 3 Króli,  tylko zbyt blisko mam wielkie drzewo, z którego się sporo teraz sypie na balkon, bo jest od tej "zawietrznej" strony.. No i ptaki w dużych ilościach mnie odwiedzają, bo czasem im wystawię jakiś przysmak i zaraz narobią mi obory big_smile

30

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Hahhahahahaha big_smile big_smile big_smile Nie mogę! big_smile
Ty je zacznij zwabiać i wyłapywać. Sprzeda się na mięso. Ja Ci pomogę.

31

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Nie wiem, czy wróble,  gołębie kilkuletnie i zapyziałe gawrony mogą udawać jakieś mięso, chyba że po zmieleniu:) Ogólnie drób jest zbyt tani, więc może zrobimy z niego wołowe kolorując jakimś barwnikiem..? wink

32

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Dobra big_smile
Przerobi się na konserwy wołowr. Nikt nie zauważy, o ile nikt nie podkabluje. Regulamin forum mówi: "Co na forum napisane będzie, poza forum wyjść nie może pod karą grzywny" wink

33

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Dziewczyny, mięso jest mięsem i czy to gawron czy wróbel, nie ma znaczenia:) A każde wykarmione na naszych odpadkach, więc niech i do nas wróci:)

34

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zawsze zapisuję sobie na kartce co mam kupić , jak mam jechać do miasta .Jestem już w Łodzi ,a kartka została na stole sad

35

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Hahahha Kalinka big_smile big_smile big_smile

Zapomniałam o wodzie mineralnej, którą noszę w torebce w razie "W", bo czasami łapie mnie atak suchego kaszlu. No i dzisiaj musiałam się sprintować z wykładu do wodopoju w łazience, chłeptać kranówę hmm
Jaką macie wodę w kranach? Bo tu jest niezbyt smaczna, choć najgorsza też nie jest.

36

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Kranówa sama w sobie zła nie jest, ale jak pomyślę, przez jakie rury przepływa.. Brrr... Muszę przegotować.

37

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

O fuj tongue Podobno nawet twarzy nie powinno się nią myć, tylko ewentualnie przefiltrowaną. Na szczęście budynek nowy, rury też. W moim mieście woda nie jest najgorsza. Widziałam wyniki laboratoryjne. Nie śmierdzi, nie ma brzydkiego koloru, jakoś mega twarda też nie jest itd.

38

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Ja po myciu twarzy kranówką bez przegotowania zawsze mam jakieś wypryski, to o czymś świadczy...

39

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Polecam płyn micelarny, to najpewniejszy sposób..
A ostatnio zapomniałam dodać na koniec przecier pomidorowy do pomidorówki, bo wcześniej dodałam taką mieszankę przypraw, która już zabarwia  zupę:)

40

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Hahahahah big_smile Zupa pomidorowa bez pomidorów big_smile Oddawaj fartucha! tongue

41

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

No to pojechałaś po całości... I jak smakowała..? Trzeba było zaprosić Magdę Gessler na degustację wink

42

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Oczywiście jak się zorientowałam, to dodałam przecier... To wszystko przez to że zwykle robię 3 rzeczy naraz i zawsze coś się przeoczy...

43

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Mama zapomniała włożyć śliwkę w mięsko pieczone big_smile Zorientowała się podczas rozmowy:
- Ale schab będziesz jadła, prawda? (przestałam jeść niektóre rodzaje mięs)
- Ten ze śliwką?
- yikes !

44

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Jaki problem upiec śliwki osobno i położyć na schabie już gotowym..? wink

45

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Powinny być w środku, ale i bez śliwek wyszło wspaniałe. smile
Ostatnio zapominam jaki jest dzień tygodnia. Kiedy nic mi czasu nie organizuje, zwłaszcza szkoła, w której plan na każdy dzień jest inny, więc łatwo się orientować co jest dzisiaj i co będzie jutro, to zwyczajnie tracę rachubę. big_smile

46

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

A jakie to ma znaczenie, kiedy jeszcze trwają święta? Będziesz się tym martwić po nowym roku;)

47

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam hasło na moje konto na allegro, tak dawno tam nie kupowałam...

48

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Przed wczoraj piekłam chleb i zapomniałam osolić kurde jaki był nie smaczny -wiem ,że grzeszę

49

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam pinu do karty i po dwóch próbach w bankomacie musiałam się wrócić do domu żeby zajrzeć do notatek i sobie przypomnieć, bo mi się w pamięci przestawiła 7 z 1...

50

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

[quote=Tassimo]A jakie to ma znaczenie, kiedy jeszcze trwają święta? Będziesz się tym martwić po nowym roku;)[/quote]
Ok, to już mogę się zacząć martwić tongue I jeszcze do tego trochę poskomlę, to może ktoś mnie pocieszy tongue
Od jakiegoś czasu usilnie staram się nie zapomnieć, że od czwartego stycznia zaczynam zabiegi fizjoterapeutyczne na kolano. Tak długo na nie czekałam (trzy miesiące), że wciąż na zmianę zapominam i przypominam sobie o nich. Nie chcę przegapić.