26

Odp: Kręcone włosy

Devachan to salon fryzjerski w Nowym Jorku. Warty wzmianki, bo specjalizuje się w kręconych włosach.
Ma własną linię kosmetyków do pielęgnacji loków i zasłynął wynalezieniem specjalnego dyfuzora do ich suszenia. Przypominający wielki liść lub otwartą, pięciopalczastą dłoń, DevaFuser uwalnia nas od konieczności pochylania głowy i półgodzinnego ugniatania loków.

Może to nieco dziwne, ale o wiele wygodniejsze i szybsze niż tradycyjne metody. Włosy mają być miękkie i gładkie i, przede wszystkim, przestać się puszyć.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images48.fotosik.pl/219/4d25b9213817ef75.jpg[/img][/url]

27

Odp: Kręcone włosy

Prostownicą!

28

Odp: Kręcone włosy

[quote=pinkmause]Devachan to salon fryzjerski w Nowym Jorku. Warty wzmianki, bo specjalizuje się w kręconych włosach.
Ma własną linię kosmetyków do pielęgnacji loków i zasłynął wynalezieniem specjalnego dyfuzora do ich suszenia. Przypominający wielki liść lub otwartą, pięciopalczastą dłoń, DevaFuser uwalnia nas od konieczności pochylania głowy i półgodzinnego ugniatania loków.

Może to nieco dziwne, ale o wiele wygodniejsze i szybsze niż tradycyjne metody. Włosy mają być miękkie i gładkie i, przede wszystkim, przestać się puszyć.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images48.fotosik.pl/219/4d25b9213817ef75.jpg[/img][/url][/quote]

Ciekawe kiedy i czy w ogóle bedize można to kupic w Polsce i za ile tongue

29

Odp: Kręcone włosy

Nie widziałam jeszcze na naszym rynku podobnej oferty...

30

Odp: Kręcone włosy

śmiesznie wygląda, ciekawe czy działa ...

31

Odp: Kręcone włosy

Piszą, że tak. Ale ile w tym prawdy...

32

Odp: Kręcone włosy

ja bym sie nią po głowie drapała big_smile

33

Odp: Kręcone włosy

To pewnie i na tym to kręcenie polega, bo po co te palce...

34

Odp: Kręcone włosy

[quote=a.filipowska]śmiesznie wygląda, ciekawe czy działa ...[/quote]

też się nad tym zastanawiam...

35

Odp: Kręcone włosy

A stosujecie jakieś specjalne linie kosmetyków do włosów kręconych?

36

Odp: Kręcone włosy

ja mam trwałą i jakiś czas temu kupiłam z linii nivea curls - szampon, odżywkę, piankę i balsam. najbardziej podoba mi się balsam do włosów - loczki są takie ładnie sklejone jabkby, tzn. nie robi się siano na głowie, a jak się chce mieć więcej włosów - można od spodu przesuszyć suszarką. Mi się bardzo ten balsam spodobał - uważam, że jest lepszy niż pianka

37

Odp: Kręcone włosy

Ja używam Gliss Kur....i jak kupuję to specjalnie do kręconych....chociaż jeszcze nic mi nie podpasowało....

38

Odp: Kręcone włosy

z gliss kur miałam odżywkę nabłyszczającą do włosów blond - też była fajna

39

Odp: Kręcone włosy

Ja właśnie poszukuję czegoś sprawdzonego...

40

Odp: Kręcone włosy

ja kupiłam tą linię nivea, bo nie było nic innego. kupowałam w rossmannie i naprawdę zdziwiona byłam, że z żadnej innej firmy nie ma serii do włosów kręconych... Ale z balsamu jestem zadowolona

41

Odp: Kręcone włosy

dzięki, to pewnie i ja wypróbuję smile tym bardziej, że teraz czapki i te sprawy i te loczki jakoś się szybko rozpadają.

42

Odp: Kręcone włosy

kręcone ? ja wolę proste!chyba że naturalnie kręcone!

43

Odp: Kręcone włosy

Naturalnie, trzeba im tylko dodać uroku...

44

Odp: Kręcone włosy

to do dzieła!

45

Odp: Kręcone włosy

moje tez prawie naturalnie wink

46

Odp: Kręcone włosy

Moje całkowicie naturalnie...z Fructis też miałam szampon specjalnie do kręconych...

47

Odp: Kręcone włosy

I dobry, bo ja jakoś nie mam do nich przekonania?

48

Odp: Kręcone włosy

ja też za fructisem nie przepadam

49

Odp: Kręcone włosy

mi on też jakoś nie przekonał a już kilka razy go kupowałam

50

Odp: Kręcone włosy

To nie będę kupowała, postawię na nivea smile