76

Odp: Kręcone włosy

jak to dzieci, albo TV albo komp, jeszcze jak teraz taka pogoda fatalna...

77

Odp: Kręcone włosy

Dekoder nie ma związku jaki jest telewizor...a moja to non stop piłuje Mini Mini.....

78

Odp: Kręcone włosy

u mnie jest coś z 6 obracanych notorycznie, a ja już dostają świra od tych paskudnych niejednokrotnie bajek...

79

Odp: Kręcone włosy

ja mam 4 programy i dlatego nie lubię włączać telewizora co wychodzi mi na dobre.Uważam że telewizor to wyjadacz czasu

80

Odp: Kręcone włosy

dla mnie bardziej wyjadacz prądu...

81

Odp: Kręcone włosy

zawsze wciągnie nawet jak nie ma nic ciekawego

82

Odp: Kręcone włosy

[quote=asiula83]a propo reklam .... już na tvn to chyba z 10-15 min one lecą - tak ja tam nie lubię nic oglądać bo ... nerwy normalnie puszczają[/quote]


a mi reklamy nie przeszkadzają, lubię jak są np. w przerwach filmu wieczorem, bo mogę wtedy na szybciutko do kuchni skoczyć, sniadanko do pracy naszykować, albo lecę głowę umyć, lub herbatkę zrobic smile

83

Odp: Kręcone włosy

a ja nienawidzę reklam! no chyba, że muszę siusiu tongue
nie mam nic przeciwko kilku reklamom, ale nie tak żeby przeciągały się do 20minut!

84

Odp: Kręcone włosy

mnie też denerwują, a już niektóre, to są koszmarne..,

85

Odp: Kręcone włosy

najgorsza dla mnie to DANIO ..... z tym głodem -

86

Odp: Kręcone włosy

a dla mnie z ubezpieczeniami i tym głupkiem co pograć chce sobie.........dom wariatów

87

Odp: Kręcone włosy

ja nie lubie tych z turbo dymoment czy coś takiego

88

Odp: Kręcone włosy

[quote=Beata]ja nie lubie tych z turbo dymoment czy coś takiego[/quote]


też nie lubię tych reklam ;/

89

Odp: Kręcone włosy

wogóle reklamy są głupie

90

Odp: Kręcone włosy

bardzo dobre podsumowanie i kropka. lol

91

Odp: Kręcone włosy

he he he he święte słowa

92

Odp: Kręcone włosy

słowa które napisała by pewnie nie jedna z nas

93

Odp: Kręcone włosy

ja wszelkich proszków do prania nie cierpię... ale sąteż i takie reklamy, które lubię smile

94

Odp: Kręcone włosy

z tych co lubię to chyba heineken - jak Panie wchodzą i piszczą na widok szafy - w niej butki, sweterki ładnie poukładane, a tu nagle WRZASK mężczyzn .... na widok piwa - he he he jak oni się cieszą - jak dzieci

95

Odp: Kręcone włosy

nie ma takiej którą lubię, czasem pojawi się taka, która jest pięknie zrobiona, była taka z samochodem i jaguarem - zwierzątkiem, a kiedyś z czarnym arabem, co za koń!

96

Odp: Kręcone włosy

umiesz jeździć konno - bo ja nie

97

Odp: Kręcone włosy

umiem i czasem nawet jeszcze odwiedzę stadninę, tylko mój syn nie lubi i nie za bardzo mam jak chodzić sad

98

Odp: Kręcone włosy

to ja moge zaprosić do stadniny moich rodziców jest w pieknym miejscu niedaleko jeziorka

99

Odp: Kręcone włosy

o jacie, ale zazdroszczę, a w której części Polski należy szukać?

100

Odp: Kręcone włosy

Ja kiedyś jeżdziłam na koniku a teraz to już nie....