126

Odp: Kręcone włosy

To dlaczego ściełaś na krótko?

127

Odp: Kręcone włosy

Bo chciałam spróbować, jak to jest mieć na chłopaka i teraz rok trzeba czekać na ich odrost do uszów.

128

Odp: Kręcone włosy

Ja z ciekawości bym chyba nie zdecydowała się tak ściąć smile

129

Odp: Kręcone włosy

Wbrew pozorom łatwiej jest ujarzmić długie włosy. Krótkie nigdy nie chcą się ułożyć, a długie można zawsze związać, albo użyć pianki dzięki której włosy będą ładniej wyglądać. Bardzo dobra jest Enrich bouncy foam Jest to profesjonalna pianka, używana przez stylistów i fryzjerów. A właśnie teraz jest na nią promocja na kalamis.pl także przynajmniej nie wyda się na nią majątku smile

130

Odp: Kręcone włosy

A ja mam taki fluid wspomagający kręcenie włosów od fryzjera firmy osmo. Tak leciutko utrwala loczki i nie są one takie spierzone.

131

Odp: Kręcone włosy

a ja używam gumy i ładnie się trzyma fryzura

132

Odp: Kręcone włosy

Ścięłam włosy ... i to dość konkretnie, ale jestem zadowolona smile Mąż mniej ...

133

Odp: Kręcone włosy

oo no proszę, pochwal się smile smile smile

134

Odp: Kręcone włosy

Ścięłam do ramion, ale jak mi się skręciły to są dużo krótsze smile Teraz nie mam problemu z rozczesywaniem po umyciu wink

135

Odp: Kręcone włosy

Moje się nie kręcą, ale ostatnio też ścinałam o 9 cm i od razu łatwiej się je rozczesuje. Różnicę poczułam już przy pierwszym czesaniu.

136

Odp: Kręcone włosy

Ja też. Szybko rozczesałam, bez plątania i nerwów. I szybciej mi wyschły.

137

Odp: Kręcone włosy

Myślę że to nie wina długości - moje mimo ponad 60 cm. bez problemu i dodatkowych odżywek się rozczesują. Może gdyby się kręciły byłoby gorzej?

138

Odp: Kręcone włosy

Myslę, że tak. Kręcone szybciej się plączą.

139

Odp: Kręcone włosy

Mialam trwała male loczki ale po 1.5 miesiacu zaczynaly sie prostowac i pomogłam w tym prostujac prostownica..a teraz mam takie co same sie kręca lub faluja...

140

Odp: Kręcone włosy

Do kręconych dobry jest taki specjalny fluid z Pantene- sprężyste loki i fale. Naprawdę polecam. Sama go używam, gdyż mam naturalne kręcony włosy i czasem doprowadzają mnie do szału ale na szczęście Pantene daje radę:)

141

Odp: Kręcone włosy

ja mam niemiłe doświadczenie z produktami do włosów kręconych-kręciły się ładnie ale po jednym dniu mi oklapły albo wcale się loki nie układały (Pantene było najgorsze)

142

Odp: Kręcone włosy

Ja też już nie chce długich włosów. Krótkie są praktyczniejsze.

143

Odp: Kręcone włosy

Niestety zawsze miala wlosy ciezkie i proste wiem ze sa fajne spreye ktore pomagaja ujazmic takie wlosy

144

Odp: Kręcone włosy

z nivea chyba byl szampon na takie wlosy - u mnie działał bardzo dobrze smile

145

Odp: Kręcone włosy

chcialabym miec takie piękne kręcone włosy. Pewnie jak każdy kto ma proste;)

146

Odp: Kręcone włosy

A po co ujarzmiać? Takie fale  i loczki są bardzo romantyczne:)

147

Odp: Kręcone włosy

A ja zdecydowanie wolałabym mieć proste włosy wink.

148

Odp: Kręcone włosy

Zgadzam się z kropelką smile kręcone włosy są naprawdę seksowne i ślicznie wyglądają sama bym chciała mieć takie niestety... mam proste jak drut.

149

Odp: Kręcone włosy

Mi się podobają u innych, sama często używam prostownicy bo lubię się w prostych włosach no i wtedy są dłuższe:)

150

Odp: Kręcone włosy

także lubie kręcone ale niestety mam proste wlosyy a może znacie jakiś specyfik aby staly się krecone