51

Odp: Manicure hybrydowy

Zajmuję się hybrydami już jakiś czas i osobiście uważam, że nie ma lepszego rozwiązania! Dzięki tej opcji mamy pewność, że nasze paznokcie zachowają olśniewający efekt nawet do miesiąca bez odpryskiwania i startych końcówek wink Idealna opcja dla pań, które nie mają czasu na codzienne malowanie swoich paznokci, ale nie tylko wink

52

Odp: Manicure hybrydowy

Świetny i trwały. Mogę polecić każdej kobitce. Naprawdę warto, a po drugie są nie drogie. U mnie wytrzymały 3 tygodnie i gdyby nie odrost nosiła bym dalej.

53

Odp: Manicure hybrydowy

Ja się zastanawiam czy nie kupić sobie lakierów i całej reszty i nie zacząć sobie samej robić

54

Odp: Manicure hybrydowy

Super pomysł, tylko na początku ja np. bardzo się wściekałam kiedy odpadały, albo cos mi nie wyszło.
Mozna sobie dodatkowo dorobić dzieki temu big_smile

[quote=Diabela]Ja się zastanawiam czy nie kupić sobie lakierów i całej reszty i nie zacząć sobie samej robić[/quote]

55

Odp: Manicure hybrydowy

Bardzo podobają mi się paznokcie hybrydowe, ale obawiałam się że mogą zniszczyć mi paznokcie. Mam je naturalnie długie i nie potrzebuję hybrydowych, a z drugiej strony niezmiernie podobają mi się kolory jakie można w ten sposób uzyskać. I nie wiem co ostatecznie wybrać.

56

Odp: Manicure hybrydowy

Lakiery hybrydowe new nails, systematyczność, odpowiednia ochrona paznokcia przy codziennych czynnościach. To taka podstawa. O ile zadbacie o te kwestie, to paznokcie będą zdrowe, ale też nie oczekujcie, że natychmiast będzie idealnie, bo to nie działa w taki sposób.

57

Odp: Manicure hybrydowy

Witam serdecznie. Uważam że nie ma nic lepszego niż manicure hybrydowe. Jest to świetne rozwiązanie na odpryskujący lakier i co najważniejsze nie niszczy płytki paznokcie tak jak np żele czy tipsy, które już chyba nie są modne. Hybrydy robię już bardzo długo i jestem bardzo z nich zadowolona do niedawna robiłam je u kosmetyczki ale stwierdziłam że nie ma w ty nic trudnego i od jakiegoś czasu sama zaczęłam się tym bawić i powiem was szczerze że do zwykłych lakierów chyba nie wrócę po za odżywkami:) polecam manicure hybrydowe

58

Odp: Manicure hybrydowy

Jak tylko urodzę, to planuję w końcu zrobić.
Ale myślę czy po prostu nie pokupować podkładków , lakierów i po prostu samej robić.
PRzygotowanie i całą resztę mam.
albo pójdę raz a później jjuż sama..
Zobaczymy...
A co do samych lakierów, co polecacie ?
Podobno Semilac (dobrze napisałam) jest polecany

59

Odp: Manicure hybrydowy

Hybryda new nails - u mnie to kilka tygodni bez poprawek, paznokcie w optymalnej kondycji.  Można powiedzieć, że zmiana przyszła diametralna, mocna. Teraz paznokcie są całkiem zdrowe, w optymalnej kondycji. Oczywiście korzystam również z odżywki do paznokci.

60

Odp: Manicure hybrydowy

Osobiście jestem fanką hybryd, estetycznie zrobiona (bez pozalewanych skórek, równo rozprowadzony lakier) pięknie wygląda na paznokciach i oczywiście dochodzi drugi plus - długo się trzyma. z tego o czym się sama przekonałam, trzeba zwrócić dużą uwagę na lakiery którymi się wykonuje hybrydę, marek jest sporo, z różnych półek cenowych i trwałość i wyglą zależy głównie od nich, ja mam już sprawdzoną koleżankę kosmetyczkę od hybryd, robi lakierami makear, w polsce ich nie ma niestety, więc musi ściągać zza granicy. ma się te wtyki całe szczęście i zawsze się pyta jaki będę planowała kolor na następny raz big_smile trwałość oceniam na zasłużone 5. hybryda>tradycyjny lakier

61

Odp: Manicure hybrydowy

Ja miałam i całkiem fajnie to wyglądało. Bałam się, że po zdjęciu będę miała bardzo zniszczone paznokcie ale powiem szczerze, że nie było tak źle. Długo się trzymał więc mogłam się cieszyć ładnymi pazurkami. Manicure hybrydowy bardzo dobrze robią w tym salonie . No i cena całkiem w porządku.

62

Odp: Manicure hybrydowy

Ja właśnie dopiero zaczęłam się nimi zajmować, ale mam pewien problem sad po około tygodniu zaczynają odpadać. Nie całe tylko po kawałku. Nie wiem co robię źle. Spotkałyście się z czymś takim wcześniej? Uzupełaniam je, jednak jest to odrobinkę denerwujące. Macie na to jakaś rade?

63

Odp: Manicure hybrydowy

Kurczę, ja to jestem totalnym antytalentem, jeśli chodzi o hybrydy… i chyba zresztą malowanie paznokci w ogóle. Krzywo, z prześwitami – zawsze muszę wymywać lakier ze skórek. A wiadomo, że akurat przy hybrydach to już trudniejsza operacja hmm Najgorsze, że dostałam lampę w prezencie i 2 lakiery – totalnie nie umiem tego używać (robią się pęcherzyki, gdzieś jest grubiej ten lakier) i tak leży… Zresztą, oddam chyba znajomej ten zestaw – ona jest chętna i potrafi malować paznokcie big_smile Dałam sobie spokój z jakimkolwiek własnoręcznym malowaniem i po prostu raz na dwa tygodnie czy raz na miesiąc chodzę do kosmetyczki. Ja akurat jestem z W-wy, więc chodzę tu- salon jest na Mokotowie jak coś. Choć muszę powiedzieć, że mam taką pracę, że często jestem w rozjazdach i to takich dłuższych, niestety, dlatego chciałam zapytać czy znacie jakieś fajne salony w innych miastach? Często mam sporo wolnego czasu na tych wyjazdach, więc mogłabym go wykorzystać też w miarę konstruktywnie – robiąc coś dla siebie.

64

Odp: Manicure hybrydowy

Hybrydy to manicure prawie bez wad wink Wszędzie Semilac, więc nie mogłam go nie wypróbować bawiąc się w hybrydę smile super sprawa

65

Odp: Manicure hybrydowy

Ja sobie kupiłam zestaw startowy Semilaca i teraz sama sobie robię hybrydy w domu. Jest dokładna instrukcja więc wiem dokładnie jak je robić. Lakier trzyma sie nawet 3 tygodnie, także jak ktoś lubi wygodę to hybryda to dobry pomysł

66

Odp: Manicure hybrydowy

Ja się do hybrydy przekonałam jakiś czas temu ze względu na ich wytrzymałość. Początkowo robiłam w salonie ale w końcu zainwestowałam w zestaw startowy i teraz głównie interesują mnie nowe kolory lakieru lub ciekawe wzory. Mam jeszcze ochotę zainwestować w rapitograf i troszkę na nich pomalować wzorów.

67

Odp: Manicure hybrydowy

Lakiery hybrydowe są dużo lepsze od tych tradycyjnych. Trwalsze, bardziej estetyczne. I jak pisze koleżanka wyżej - z powodzeniem można je stosować w domu. Tutaj  można zamówić zarówno lakiery hybrydowe INDIGO jak i akcesoria, które przydadzą się do wykonania takiego manicure. Z lakierami Indigo można uzyskać fajne i niepowtarzalne efekty na paznokciach - efekt holo, mirror efekt, efekt syrenki. Jak dla mnie rewelacja.

68

Odp: Manicure hybrydowy

Ja bardzo lubię manicure hybrydowe. Teraz na przykład mam efekt holo , szybciej miałam efekt syrenki - rewelacja. Moja kosmetyczka używa lakierów z firmy indigo - Jakość pierwsza klasa, duży wybór lakierów hybrydowych, odzywek itp.

69

Odp: Manicure hybrydowy

Jest już lakier hybrydowy, który nakłada się na kolorowy lakier i wygląda to faktycznie jak pomalowane hybrydowo

70

Odp: Manicure hybrydowy

muszę spróbować...

71

Odp: Manicure hybrydowy

Uwielbiam smile Szczególnie z hardem na bazę - wtedy paznokcie w ogóle się nie łamią i są twarde:)

72

Odp: Manicure hybrydowy

Ja też uważam, że hybrydy doskonale wzmacniają paznokcie. Sama mam słabe i często z hybryd właśnie korzystam. Ostatnio widziałam sporo ciekawych kolorów w EM Nail - tutaj  . Lato za oknem więc z kolorami można poszaleć.

73

Odp: Manicure hybrydowy

Ja ostatnio używam lakierów Wibo, które dają efekt żelowych paznokci, super sprawa

74

Odp: Manicure hybrydowy

Miałam raz i nie czułam się z nimi dobrze, ale ja lubie naturalne mieć więc to też pewnie miało wpływ.

75

Odp: Manicure hybrydowy

ja robię hybrydy od 3-4 miesięcy i jestem na tak! smile