1

Temat: Manicure hybrydowy

Witam
Czy robiłyście kiedyś manicure hybrydowy i co o nim sądzicie?

2

Odp: Manicure hybrydowy

tak ja robie dość często

3

Odp: Manicure hybrydowy

jesteś zadowolona, sprawdza się, jest wytrzymały?

4

Odp: Manicure hybrydowy

tak dla mnie jest okey, pracuje w banku i lubie mieć schludne paznokcie. potrafi się utrzymać u mnie do trzech tygodni ale to dlatego ze wolno rosna mi paznokcie a tak to niektóre dziewczyny chodza na wypełnianie ale ja wole od nowa

5

Odp: Manicure hybrydowy

a jak ze zdejmowaniem?

6

Odp: Manicure hybrydowy

ja także jestem zwolenniczką hybrydowych paznokci, świetnie się trzymają chociaż u mnie szybko odrastają i odpadają ale to zależy od salonu. mi robi koleżanka to mogę chodzic do niej co tydzień by były idealne smile

7

Odp: Manicure hybrydowy

są do tego specyfiki i nic nie boli jednak w salonie to jest dopłata za to więc radze poczekać aż same odpadną

8

Odp: Manicure hybrydowy

a czy ta metoda niszczy paznokcie?

9

Odp: Manicure hybrydowy

zdejmowanie, faktycznie nic nie boli jeszcze pani specjalistka cie zagaduje to już wg nie wiesz kiedy jest zrobione

10

Odp: Manicure hybrydowy

niszczy jak każde pomalowanie paznokci lakierem jednak czy az tak bardzo to nie powiedziała bym. daje im czasem odpocząć i wtedy stosuje preparaty na odbudowę i wszystko jest w pożądku

11

Odp: Manicure hybrydowy

a jak długo już stosujecie hybrydy?

12

Odp: Manicure hybrydowy

ja ponad rok stosuje znaczy daje im odpocząć co jakiś czas np. stosuje miesiąc z paznokciami a miesiąc bez zależy

13

Odp: Manicure hybrydowy

ja mam prawie co dzień nie potrafie się bez nich obyc sa super fakt trochę niszcza ale ja tak ciagne dwa lata i nie widze jakiejś strasznej zmiany

14

Odp: Manicure hybrydowy

a stosowałaś wcześniej żele albo akryl?

15

Odp: Manicure hybrydowy

stosowallam zele ale strasznie mi odpadaly po dniu nie wiem czemu wiec przeszłam na hybrydowe

16

Odp: Manicure hybrydowy

a porównując żele i hybrydy pod względem chociażby wyglądu paznokci po zdjęciu jednych i drugich to która metoda wydaje się korzystniejsza?

17

Odp: Manicure hybrydowy

janigdy nie robiłam zeli bo slyszalam o nich dużo złych rzeczy dlatego zaczelam od razu z hybrydowy,i

18

Odp: Manicure hybrydowy

ja właśnie miałam żele i paznokcie po nich wyglądały nie najlepiej a ostatnio coraz częściej słyszę o hybrydowych i zastanawiam się czy warto czy dalej bawić się w lakiery

19

Odp: Manicure hybrydowy

spróbuj hybryd i zobaczyć jak dla mnie sa super jednak wiadomo ze niewarto przesadzac tez bo żadna plytka nie wytrzyma

20

Odp: Manicure hybrydowy

a robisz zawsze jednokolorowe czy french też ładnie wygląda?

21

Odp: Manicure hybrydowy

staram się robic w jednym kolorze tak by nie rzucaly się zbytnio w oczy jednak jak mam jakas impreze lubie zaszaleć wtedy stawiam na wzorki

22

Odp: Manicure hybrydowy

a ozdoby też sa możliwe jak w żelowych czy nie jest to juz taka prosta sprawa?

23

Odp: Manicure hybrydowy

Ja jestem bardzo zadowolona z hybrydy smile jednak słyszałam tylko, że z wytrwałością może mieć problem w momencie jak stosuje się długo odżywki typu Eveline 8w1, ponieważ one bardzo nawilżają płytkę.

24

Odp: Manicure hybrydowy

Ja o tym nie marzę, pewnie długo by mi nie wytrzymał, bo wszelkie prace w domu robię bez rękawiczek...

25

Odp: Manicure hybrydowy

Dla tego efektu warto się poświęcić i zakładać rękawiczki:)

Ostatnio edytowany przez kroppelka1 (2014-05-27 15:38:08)