1

Temat: Bezbolesna depilacja laserowa Soprano Ice

W porównaniu z innymi rodzajami depilacji laserowej, ten zabieg można uznać za najbardziej bezbolesny, odczucia wyższej temperatury są naprawdę minimalne i punktowe, a cały zabieg wraz z przygotowaniem do niego trwa krótko, ok. 10-20 minut (zależnie od partii ciała). Jest stosowany też przy ciemnej karnacji.

Ostatnio edytowany przez malinka (2015-11-07 13:09:39)

2

Odp: Bezbolesna depilacja laserowa Soprano Ice

Prawie rok temu miałam robioną depilację laserową nóg (Vectus) i dla mnie był dość bolesny, ale efekty są (może dlatego że bolało, to znaczy że zadziałało?) Było po 6 zabiegów na łydki, uda, pachy i bikini. Włosów praktycznie nie ma, a jeśli to tylko jasne i pojedyncze. Dodam jeszcze, że moje owłosienie było bardzo problematyczne. Ciemne, grube włosy (podobno właśnie na takie Vectus działa najlepiej). Teraz tylko czekam i mam nadzieję, że nigdy więcej nie odrosną .

3

Odp: Bezbolesna depilacja laserowa Soprano Ice

Raczej nie zdecydowałabym się na laserową depilację. By pozbyć się niechcianych włosków, stosuję kremy do depilacji Odrastające włoski są słabsze i delikatniejsze, także bez problemu można się ich pozbyć.

4

Odp: Bezbolesna depilacja laserowa Soprano Ice

Depilacja laserem boli gdyby nie maść znieczulająca to nie wiem jakbym wytrzymała całą serię. Ale efekt wow jest.

5

Odp: Bezbolesna depilacja laserowa Soprano Ice

Ja w Łodzi nie znalazłam nikogo zaufanego. Pojechałam aż do Warszawy. Przebiegło sprawnie, bez podrażnień i jakichkolwiek komplikacji smile Cieszę się, że wybrałam najlepszych.

6

Odp: Bezbolesna depilacja laserowa Soprano Ice

w Lodzi na Piotrkowskiej robią takie zabiegi

7

Odp: Bezbolesna depilacja laserowa Soprano Ice

Sam zabieg przebiega prawie bezboleśnie, w bardzo miłej atmosferze. Używają sprzętu wysokiej jakości (laser diodowy) co jest bardzo ważne w tego typu  zabiegach.

8

Odp: Bezbolesna depilacja laserowa Soprano Ice

Na konsultacji lekarz wszystko wytłumaczył, dobrał metodę depilacji i jestem zadowolona po paru sesjach.

9

Odp: Bezbolesna depilacja laserowa Soprano Ice

Najważniejsze żeby włoski nie odrastały... A niestety czasem jest ten problem i pieniądze wyrzucone w błoto...

10

Odp: Bezbolesna depilacja laserowa Soprano Ice

No mi nie odrastają a minęło juz sporo czasu także pieniądze dobrze zainwestowane warto było i polecam każdej z was,  najlepszy jest laser vectus, ja robiłam nim, efekty są i to jest najważniejsze.

11

Odp: Bezbolesna depilacja laserowa Soprano Ice

Jak masz jasne i cienkie wloski to nie odrastają ...