1

Temat: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?
Zwłaszcza w wiadomo jakich mamy czasach - "bezpiecznych".?

Na co byście się chciały zdecydować?

2

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Kraje egzotyczne są ostatnio niebezpieczne, dużo tam ekstremistów z bombami, ja bym się bała ryzykować.. Można jechać do Włoch czy Hiszpanii, tam też jest pięknie:)

3

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Dokładnie, chyba jednak Europa jest w tym momencie jako tako bezpieczna,
więc tez wybrałabym taki kierunek. Może rejs wokół Europy? jak z? pomysł wydaje mi się calkiem fajny i atrakcje na pokładzie takiego wycieczkowca wiadome:)

P.S Choć z drugiej strony podobno nawet w domu może nam coś spaść na głowę, choć nie kusiłabym z tego powodu losu wyjazdem do Syrii..

4

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Stanowczo egzotycznie:) co powiecie na maksyk i kubę w jednym?  chyba mają taką ofertę:)

5

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

A ja bym się właśnie zastanawiała czy gdzieś po prostu w góry nie pojechać? nie podobają Ci się takie apartamenty ? tam też można wypocząć:)

6

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Mnie jakoś Europa nie bawi zwłaszcza teraz gdy jest zagrożenie atakami. jak już to chciałabym polecieć do Stanów na kilka dni.
Warto też wybrać się w Polskie góry.  My w podróż poślubna pojechaliśmy do Czech i też było fajnie. Wydaje mi się, ze wszędzie możecie się dobrze bawić.

7

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Czy ja wiem, czy jest aż tak niebezpiecznie żeby nie pozwolić sobie na egzotyczną wycieczkę... Wiecie, podróż poślubna to jedyna taka wycieczka w życiu, więc ja postawiłabym na coś ekstra - nawet gdybym miała dołożyć do kasy uzbieranej z prezentów tongue Taaaka mi się marzy:   Cudowny krajobraz, zupełnie odmienny od tego naszego. Bali - raj na Ziemi... Cudo. Taką wycieczkę pamięta się do końca życia smile

Chyba kupię jutro świnkę skarbonkę i zacznę oszczędzać, a co! tongue Jest taki fajny sposób na oszczędzanie i kiedyś już uzbierałam w ten sposób ponad tysiąc złotych. Codziennie po powrocie do domu z zakupów trzeba sprawdzić czy w portfelu nie ma jakiegoś piątaka. Jeśli jest, to trzeba wrzucić do skarbonki. No i dobrze jest nie widzieć ile jest już w skarbonce, tylko opróżnić ją dopiero jak będzie pełna tongue To wzmaga ciekawość smile

8

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Jestem zdania,że warto jest zastanowić sie nad zorganizowaniem podróży poślubnej w Polsce. Mamy tutaj bardzo wiele ciekawych regionów. Naprawdę nie trzeba szukać drogich wycieczek zagranicznych. Pięknie i romantycznie jest na przykład na Helu.Na stronie jest opis tego miejsca
Sa miejsca,  w których z  jednej i z drugiej strony widzicie wodę i to jest niesamowite:

9

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Z moim facetem byliśmy na południu , to było dwa lata temu w lecie, po prostu idealnie, klimat zupełnie inny niż w Polsce, a w tym czasie słońce świeciło nam cały czas, nigdy tego nie zapomnimy.

10

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Europa już jest oklepana, najlepiej wyskoczyć gdzieś dalej:)

11

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

To też zależy od miesiąca. Jak ślub w wrześniu, październiku to egzotykę odradzam. Mi się podobają Włochy, Grecja, Portugalia. Tutaj znajdziecie fajne podpowiedzi:  Może Santorinii? Jest piękna! Albo Hiszpania smile

12

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

A czego oczekujecie od takiego wyjazdu? Może zamiast tygodnia leżenia na plaży pojechalibyście na rejs po Karaibach? Zobaczcie: Niezapomniane wspomnienia, czyste niebo, noce na statku- czego chcieć więcej?

13

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Każda podróż poślubna może stać się wspomnieniem na zawsze. Podróż poślubna może też być wyjazdem w magiczne zakątki naszego kraju

14

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Ja bym się wybrała na podróż poślubną na Majorkę.

15

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Wolałabym egzotycznie, ale Europa też mogłaby być.
Najważniejsze, aby było bezpiecznie, ktoś już wspominał o dodatkowym ubezpieczeniu.
Nawet w takich ważnych życiowych momentach nie należy o tym zapominać.

16

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Zdecydowanie egzotycznie! Ja na razie czekam na wyjazd integracyjny z firmy, który organizuje nam Pazola  Ponoć mają nas wysłać do USA! Zerknęłam też na ich pozostałą ofertę i czaję się na Honduras tongue

17

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Dobrym miejscem na podróż poślubną, lub później rocznicową, jest hotel Mythos Kreta. Jakie tam są warunki, jak wyglądają pokoje i w jaki sposób rezerwować pobyt przeczytacie tutajna stronie hotelu. Kreta to wyspa idealna na każdą porę roku.

18

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Jeżeli ktoś chce mieć niezapomnianą , szaloną i pełną pozytywnych wrażeń podróż poślubną to polecam wybrać się na wycieczkę do Islandii !! Ja wybrałam się razem z Mężem na taką wycieczkę organizowaną przez  wspaniałą ekipę ->  u się tam z nimi wybrać - ale tym razem z naszym Maleństwem smile

19

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Polskie Beskidy też są cudowne! A atrakcji w Beskidzie Żywieckim  jest całe mnóstwo!

20

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Moja koleżanka zdecydowała się na podróż do Ameryki. A z porad dotyczących uzyskania wizy korzystała w necie, dzięki nim wszystkie formalności szybko zostały załatwione.

21

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Tajlandia!!! strasznie mi się marzy, mam nadzieję że za dwa lata zniknie ta obsesja pandemiczna i normalnie już z mężem będziemy mogli leieć gdzie będziemy chcieli

22

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Afryka, takie egzotyczne safari...

23

Odp: Podróż poślubna: egzotycznie, czy Europa?

Albo Hawaje....