1

Temat: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Witam, wątek ten zakładam w imieniu przyjaciela, który nie ma konta.
Chciałby on kupić mieszkanie w Warszawie, najlepiej od dewelopera. Nie wie jednak, gdzie najlepiej byłoby zamieszkać. Wiadomo, że miasto jest duże i ofert wiele i w pewnym momencie nie wiadomo na co się zdecydować. Przyjaciel myśli raczej o jakiejś spokojnej i oddalonej od centrum dzielnicy. Może jest tu ktoś, kto mieszka w takiej okolicy i mógłby coś doradzić?

2

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Ja mieszkam w Warszawie od kilku lat. Na początku również planowałam kupić mieszkanie w dalszej dzielnicy z uwagi na niższe ceny ale po rokku mieszkania na Białołęce nie polecam .  Długie dojazdy, korki. Jest wiele dobrych dzielnic, które są spokojne, zielone i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta. Na przykład Wilanów. Obecnie wynajmujemy tutaj mieszkanie z mężem W przyszłym roku przeprowadzamy się do naszego mieszkania, które kupilśmy na Teodorowicza. Jest tam budowana inwestycja Zora Wilanów. Bardzo dobry standard,  ceny również nie są takie wysokie. Możesz przyjacielowi o tym wspomnieć.

3

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Jeśli Twój znajomy jest zainteresowany  to niech w pierwszej kolejności skorzysta z wyszukiwarki ofert z rynku pierwotnego sprzedaz-mieszkan.eu. Znajdzie tam informacje o lokalizacji, cenie, deweloperze oraz zdjęcia osiedli.

4

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Podoba mi się bardzo Ursynów i tam mam upatrzone mieszkanie. Teraz staram się o kredyt  I mam nadzieję że wszystko pomyślnie się skończy i po nowym roku będę juz na swoim.

5

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

hmm a nie lepiej dom? Wiem, jak to brzmi, ale pomyśl o przyszłości, dom jest nie wiele droższy a dużo bardziej komfortowy szczególnie jeśli planujesz mieć rodzinę , na pewno nie zaszkodzi się dokształcić, a może akurat po przeczytaniu kilku wpisów uznasz, że to jednak coś dla Ciebie smile

6

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Bardzo bym chciała mieszkać w domku z ogródkiem ale jeszcze nie teraz, wykończyłyby mnie dojazdy do pracy i tak już niełatwe. Oglądałam ostatnio osiedle Bliska Wola i powstający aparthotel, to jest dobre rozwiązanie zwłaszcza dla kupujących pod wynajem.

7

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Inwestycja w Radzyminie .
Bardzo wysokie standard. Takie mieszkania w stolicy kosztują nawet ponad 3 tysiące drożej za metr.
A tutaj macie świetne otoczenie - zalew, las, niewielką odległość od centrum miasta.

8

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Radzymin dla mnie za daleko, mam tam i znajomych i rodzinę rozlokowaną ale mi się bardziej podoba Bliska Wola jednak.

9

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Jeżeli chodzi o  mieszkania w Warszawie to najbardziej polecam Wole i Mokotów. Ja mieszkam od niedawna na osiedlu Verdis Wola i bliskość centrum szczególnie mnie cieszy. Gorąco polecam szczególnie to osiedle -

10

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Jeżeli chodzi o  mieszkania w Warszawie to najbardziej polecam Wole i Mokotów. Ja mieszkam od niedawna na osiedlu Verdis Wola i bliskość centrum szczególnie mnie cieszy. Gorąco polecam szczególnie to osiedle -

Też lubię Wolę a na osiedlu Bliska Wola jest jeszcze spory wybór mieszkań o wysokim standardzie,  bo pod Twoim linkiem jest tylko jedno wielgachne mieszkanie yikes

Ostatnio edytowany przez patra (2016-01-14 16:28:11)

11

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Mamy już mieszkanie, a teraz zastanawiamy się nad zakupem sejfu. Myśleliśmy nad sejfem, który można schować do szafy. Jak piszą na taki sejf spokojnie można schować w meblach.

12

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Ja rownież zwracam uwagę na dobry dojazd.Pracuje w biurowcu w śródmieściu. Wcześniej mieszkałam w Piasecznie oraz codzienne dojazdy są bardzo męczące. Obecnie wynajmujemy z mężem mieszkanie na Mokotowie oraz tutaj właśnie szukamy [

Dopiero się buduje ale widzę,ze standard jaki oferują jest calkiem całkiem . W przeciwieństwie do innych apartamentowców w okolicy są tam świetne okna od samej podłogi do sufitu.

13

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

A na pewno nie chce nic z rynku wtórnego? Można naprawdę ładne mieszkania znaleźć. Wiem, że w  takie mają. Kiedyś przez nich sprzedawałam swoje i szybko podziałali. Rzuciłam też okiem wtedy na ich ofertę i sporo mają tam bazę.

14

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Sporo atrakcyjnych mieszkań w Warszawie można znaleźć chociażby tutaj: ] Mają naprawdę bogatą ofertę nieruchomości od deweloperów, w rozmaitym metrażu, różnych lokalizacjach i przedziałach cenowych, także każdy poszukujący mieszkania powinien znaleźć coś odpowiedniego. Ja sama szukałam lokum za pomocą tejże wyszukiwarki i udało mi się trafić na naprawdę świetne mieszkanko smile.

15

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Widzieliście już inwestycję Włościańska 23 Ama-BUD? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj  . Propozycja jest ciekawa i godna uwagi. Miejsce jest świetne. Cenowo też takie mieszkanie prezentuje się atrakcyjnie. W Warszawie trudno znaleźć coś podobnego.

16

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Jeśli spokojna okolica to polecam Tarchomin na Białołęce, nieopodal Wisły, piękna okolica. Wszystkie oferty z dzielnicy znajdziecie na stronie

Ostatnio edytowany przez Bebcia (2016-04-21 11:10:13)

17

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Spokojna dzielnica, oddalona od centrum ale przy okazji niedroga, z niskimi czynszami to Białołęka, warto się zainteresować mieszkaniami na osiedlu Zielona Dolina, bardzo ładne osiedle.

18

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Ja zdecydowałabym się na Mokotów, bo to blisko centrum.

19

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

To ja polecam mieszkania na terenie Ząbek pod warszawą albo Pradze. Zerknij sobie tutaj -  Poczytaj o inwestycjach, mieszkaniach itd. Moja siostra zdecydowała się na kupno mieszkania właśnie na terenie Ząbek. Okolica jest spokojna, wszędzie blisko.

20

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Też bardziej odpowiada mi Wrocław, co prawda nie pochodzę z tego miasta, ale wybierając z tych większych, nie zdecydowałbym się na Warszawę. wydają się dużo lepszą opcją i nie mówię tutaj o cenie, bo wiadomo, że tego nie da się porównać, ale o mieście. Jest dużo spokojniejsze i bardziej przyjazne.

21

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Też jakiś czas temu mieliśmy identyczny dylemat i kompletnie nie wiedzieliśmy na jaką dzielnicę Warszawy się zdecydować. Ostatecznie wybór padł na warszawską Białołękę i uważam, że był to strzał w dziesiątkę smile. Mieszkamy na zadbanym i przytulnym osiedlu, mamy sporo terenów zielonych, co według mnie jest w dużej mierze zasługą naszego zarządcy - firmy LemmonHouse. Miejsc parkingowych także jest pod dostatkiem, a co najważniejsze mamy przepiękne mieszkanie smile. Jest sporej wielkości, bo mamy 2 duże sypialnie, ogromny salon z otwartą kuchnią oraz garderobę i łazienkę. Poza tym nasz zarządca udostępnił nam dostęp do indywidualnych danych księgowych, strony internetowej oraz forum dyskusyjnego przeznaczonego dla mieszkańców oraz zarządu wspólnoty. smile

22

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Jeszcze mają wolne mieszkania,  a samo otoczenie jest rzeczywiście piękne - To już sami sobie oceńcie, ale jak dla mnie przykład osiedla, które po prostu gwarantuje standard na wysokim poziomie, a dojazd do pracy w Wawie może zajmować nawet mniej niż przebijanie się przez samą stolicę. Mylę się?

23

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Moja siostra mieszka akurat na Mokotowie i bardzo sobie chwali, znów na Gocławku mam kumpla i też bardzo zadowolony z mieszkania. Zawsze jak ich odwiedzam to nie mogę się napatrzeć na ich mieszkania, a oboje czerpali swoje inspiracje wnętrz z :Teraz jak będę się urządzać (chociaż nie w Warszawie) to też stamtąd skorzystam.

24

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Porównajcie to sobie do osiedla pokazanego przeze mnie kilka wpisów wyżej.
Czy Akacjowa Aleja jest słabsza od tych inwestycji biorąc pod uwagę stosunek standardu do kosztów?
No właśnie. Obawiam się, że Wawa może mieć poważny problem z poszukiwaniem klientów na mieszkania.
Ludzie uciekają pod miasto....

25

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Coraz więcej osób kupuje mieszkanie poza Warszawą i dojeżdża do pracy. Bo jeśli za kawalerkę w stolicy płacą tyle co za apartament 50 km od niej, to wybór jest prosty...