1

Temat: Co sądzicie o implantach zębów?

Ostatnio biję się z myślami. Mam pewne problemy z uzębieniem: przebarwienia, siność i łamliwość. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Rozmawiałam z lekarzem i uznał, że powinnam udać się do profesjonalnej kliniki, żeby zrobili mi implanty zębów. Obawiam się jednak, że to nie na moją kieszeń.   Znacie jakiś gabinet, w którym nie zrobią mi krzywdy i nie będę musiała brać kredytu?

2

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Implanty to drogi wydatek, więc nie wiem na jakie promocje liczysz, żeby obyło się bez kredytu...

3

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Jeśli rzeczywiście nie ma ratunku dla zębów, to jedynym rozwiązaniem są implanty. Ja bym próbowała innych metod, w dobrym gabinecie, gdzie doświadczenie lekarzy, najlepszy sprzęt mogą przynieść pożądane efekty. W mojej okolicy ten  podobno działa cuda. Ostatecznie oferują tez implanty. Zobacz co polecają, skonsultuj się i działaj.

4

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Implanty to jest ostateczność, ze względu na ich koszmarną cenę. Znajoma mówiła mi, że robiąc sobie górna i dolną szczękę zapłaciła równowartość dobrej klasy samochodu. Fakt, efekt jest świetny, ale na lata ma kredyt, zaciągnięty pod ten zabieg.

5

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Ja mimo wszystko bałabym się, jakby coś nie wyszło. Ale fakt czasami to tylko jedyny ratunek, ale kosztuje dużo.

6

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie, tylko koszt takiego zabiegu nie na moją kieszeń. Na pewno jest to też zabieg bolesny.. Przydałoby mi się wymienić niektóre zęby, jeden jest martwy, kilka przebarwionych i wygląda to nieestetycznie, słyszałam, że podobno można dobrać implanty pod kolor pozostałych, własnych zębów.

7

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Witaj nie wiem co sadzić na ten temat ponieważ nigdy nie korzystałam.Natomiast uważam, że jeśli jest to komuś potrzebne i niezbędne to wszystko jest dla ludzi.

8

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Moim zdaniem jeśli masz taką potrzebę, to rób implanty. Pamiętaj jednak, by udać się do dobrej kliniki.

9

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Sama mam jeden implant, który wstawiono ni po wypadku i muszę powiedzieć, że ta opcja jest świetnym rozwiązaniem, kiedy zależy nam na ładnym uśmiechu. Swego czasu straciłam jedynkę, a mając dwadzieścia parę lat, było to bardzo problematyczne. Poszłam do gabinetu stomatologicznego, oczywiście w ruch poszedł od razu l] . Przygotowano mnie do zabiegu i szybko miałam znów pełne uzębienie. Nie widać nawet różnicy pomiędzy moimi naturalnymi zębami, a wstawionym implantem.

10

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

[quote=virg11]Implanty to drogi wydatek, więc nie wiem na jakie promocje liczysz, żeby obyło się bez kredytu...[/quote]
Też mi się tak wydaje

11

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Są niestety mega drogie, a szkoda:(

12

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Witam,
Implantologii nie można rozpatrywać przez pryzmat drogiej fanaberii. Braki w uzębieniu są problemem zdrowotnym  Należy jak najszybciej uzupełnić nawet brakujący jeden ząb i to przede wszystkim dla zdrowia. A ceny na implanty spadają – warto sprawdzić, a lepiej zainwestować w siebie niż w drogi samochód – tak uważam.
Pozdrawiam,
Adelka

13

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

A moźe koronki? Mój dentysta zawsze twierdzi, że własne zęby są najlepsze smile Ostatnio też rozmawialiśmy o implantach, bo czeka mnie usuwanie ósemki i coś tam wspominał, ze czasami zęby lubią się po takim zabiegu rozchodzić, a ja i tak mam już małą szparę między jedynkami. Nie jest to super widoczne, ale mimo wszystko. No i mówił, że czasami implanty się dobrze nie przyjmują i robi się wtedy konkretny bałagan w buzi. Ja bym się chyba bała...

14

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Po usunięciu ósemek nie wstawia się implantów. Implanty są przede wszystkim wskazane, gdy już nie ma korzenia. A niestety, brak zęba może przydarzyć się każdemu, a komfort polega na tym, że nie czuje się, że ma się obce "ciało" w buzi.

15

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Przede wszystkim warto byłoby poczytać o . Jeśli już decydujemy się na wydanie kilku tysięcy złotych na wstawianie implantów to warto byłoby jednak wybrać profesjonalną klinikę.

16

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Jeśli decydujemy się na implanty to należy zapoznać się ze wszystkimi aspektami takiego zabiegu. Bezpieczeństwo i profesjonalna obsługa medyczna to podstawa. Ja ze swojej strony zachęcam do zapoznania się z materiałami dotyczącymi przygotowania do wstawienia implantów  Taka lektura na pewno nie zaszkodzi a może bardzo pomóc.

17

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Fajna alternatywa dla uzupełnienia zębów tylko nie znam kliniki w której Cię to nie będzie kosztowało

18

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Ja jestem z Krakowa i jak szukałem do tej pory informacji o implantach, to wyskakiwała mi strona: , ale ja nie wiem, ile biorą. Czy dobrze, to domyślam się, że tak, bo tam sobie artyści i inni celebryci robili ząbki (jest na stronie galeria zdjęć z podpisami), a oni chyba chcą dobrze, a kasa to ich mniej interesuje.
Ale może gdzieś da się spłacać taki zabieg w ratach? Skoro to jest takie drogie, to myślę, że może ktoś na to wpadł i jest to możliwe. W każdym razie, jak tu się cieszyć fajnym samochodem, jak Ci w zębach coś nie gra - dla mnie wybór jest oczywisty. Tylko że rzadko kiedy mam wybór między super autem a czymś innym, hehe.

19

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Jeśli klinika należy do jednej z najnowocześniejszych w Polsce, do której przyjeżdżają pacjenci z różnych miast,to warto byłoby umówić się na konsultacje.

20

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Ja osobiście korzystam z usług  w Warszawie. Jest tam wybitny specjalista który specjalizuje sie w implantach. Moze warto do niego sie udac po porade.

21

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Myślałam o implancie dolnej 6-tki, ale po kilku latach zęby mi się przesunęły i teraz tylko jest taka przerwa na 3 mm, mało widoczna więc chyba sobie odpuszczę ten wydatek

22

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Ja sądzę, że twierdzenie "własne zęby są najlepsze" jest mocno naciągane. Ja np nie mogłam utrzymać swojej szóstki, bo ropiała (po leczeniu kanałowym) i infekowała mi zatoki. Trzeba było usunąć. Potem lekarz mi doradził, żeby wstawić implant. Najlepsze na rynku. Wstawił i do dzisiaj nie mam żadnych problemów, a z tą szóstką naturalną bujałabym się do teraz, a nie wiadomo czy nie miałabym jakichś innych powikłań. Przecież to była ropa w głowie!

23

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Na pewno warto skorzystać . Naprawdę fajnie tam robią ząbki.  Jeśli ktoś chce mieć piękny uśmiech, to na pewno warto się tam zgłosić. Bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego pacjenta.

24

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Lepiej wcześniej dbać o zęby i myśleć o swoich. Jednak gdy już nie mamy wyjścia to należy pomyśleć o implanatach zębowych. Leczenie jest długie i trochę kosztowne ale efekt potrafi być piorunujący. Zanim podejmę się jakiegokolwiek leczenia zawsze szukam informacji na ten temat, tak było także w przypadku implantów. Polecam artykuły z serii Opisane w ludzkim języku, każdy zrozumie i będzie wiedział jak wygląa leczenie i co co w tym chodzi.

pozdrwionka

25

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

trochę droga impreza