51

Odp: Co sądzicie o implantach zębów?

Witajcie,
Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z metamorfozą uśmiechów.
Chętnie porozmawiam o  implantach stomatologicznych, a w szczególności z implantach zygomatycznych, które są ratunkiem dla wszystkich, którzy myślą, że są skazani na protezy. Moi drodzy – jest na to rozwiązanie! Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach.
Jestem do Waszej dyspozycji.

Anna
Doradca Online Dental Fraternity
dentalfraternity.pl

52

Jaki jest koszt zabiegu? Czy na raz wkręca się kilka implantów czy pojedynczo??

53

Moim zdaniem to zabawa dla bogatych, ale efekty są na pewno lepsze niz zwykle protezy

54

Szukam możliwości na "naprawienie" uśmiechu dla mojego ojca. Ma duże problemy z uzębieniem, a sztuczne szczęki bardzo go irytują. Czy takie implanty zygomatyczne są w stanie coś w takiej sytuacji pomóc?

55

> klepsydra napisał/a:

> Jaki jest koszt zabiegu? Czy na raz wkręca się kilka implantów czy pojedynczo??
Witaj klepsydra
Cena implantów uzależniona jest to od tego jaki lekarz  wykonuje zabieg, z jakim doświadczeniem i jaka klinika. Jeżeli jesteś zainteresowana zabiegiem to zachęcam do kontaktowania się drogą telefoniczną i umówienia się na konsultację, gdzie zostaną podane bardziej szczegółowe informacje.

> Opalinka napisał/a:

> Moim zdaniem to zabawa dla bogatych, ale efekty są na pewno lepsze niz zwykle protezy
Witaj Opalinka
Oczywiście zabieg z użyciem implantów zygomatycznych wymaga pewnej inwestycji ze strony pacjenta. Jednak każdy człowiek marzy o pięknym uśmiechu. W końcu to nasza wizytówka, która warta jest każdej złotówki.

> Milord napisał/a:

> Szukam możliwości na "naprawienie" uśmiechu dla mojego ojca. Ma duże problemy z uzębieniem, a sztuczne szczęki bardzo go irytują. Czy takie implanty zygomatyczne są w stanie coś w takiej sytuacji pomóc?
Witaj Milord
Wydaje mi się, że implanty zygoamtyczne pomogą odbudować uśmiech. Stosowane są przede wszystkim u osób, które mają znaczące lub całkowite braki w uzębieniu. Zapraszam do kontaktu z kliniką w celu zapisania się na wizytę. Swoją drogą implanty zygomatyczne są dużo wygodniejsze, więc być może będą idealnym rozwiązaniem dla Twojego ojca.
Anna
Doradca Online Dental Fraternity
dentalfraternity.pl

56

Dlaczego tak niechętnie podaje się przedziały cenowe dotyczące implantów? Niewiele jest gabinetów, które podają wprost ceny implantów, łączników, koron, odbudowy kości. Wiem, że cena końcowa jest zależna od wielu czynników, np. materiału, stopnia ubytku kości, ale kurczę... jeśli tak łatwo jest wycenić podczas konsultacji, to czemu nie podać zakresu cen? O co chodzi, żeby przychodzić do gabinetu, zamiast zrobić rozeznanie gdzie taniej? Ja na przykład nie mam czasu na odwiedziny w kilku gabinetach i przypuszczam, że wiele osób też miałoby z tym problem.

57

> niechcemisie napisał/a:

> Dlaczego tak niechętnie podaje się przedziały cenowe dotyczące implantów? Niewiele jest gabinetów, które podają wprost ceny implantów, łączników, koron, odbudowy kości. Wiem, że cena końcowa jest zależna od wielu czynników, np. materiału, stopnia ubytku kości, ale kurczę... jeśli tak łatwo jest wycenić podczas konsultacji, to czemu nie podać zakresu cen? O co chodzi, żeby przychodzić do gabinetu, zamiast zrobić rozeznanie gdzie taniej? Ja na przykład nie mam czasu na odwiedziny w kilku gabinetach i przypuszczam, że wiele osób też miałoby z tym problem.

Witaj
Tak jak wspomniałeś cena implantów uzależniona jest od różnych czynników, materiału, problemu z jakim przychodzi pacjent czy chociażby kliniki, w której będzie wykonywany zabieg. Przedział cenowy mieści się mniej więcej w kilku tysiącach, jednakże zadowolenie ze strony pacjentów utwierdza nas w przekonaniu, że zabieg ten jest wart każdej złotówki. W końcu jest to ostatnia deska ratunku dla  ludzi, którzy nie mają możliwości zastosowania implantów standardowych.

58

Ok, czyli cena zależy od wielu rzeczy, a co z liczbą implantów? Mogę wkręcić dwa na jednej wizycie?

59

Robiłam implanty, kasą w ogole się nie przejmowalam, ponieważ mają tam możliwość wzięcia na raty, więc od reki, bez zadnego problemu załatwiłam to na miejscu, także bez większego obciążenia finansowego. I co najważniejsze znieczulaja tam nowoczesną metoda komputerową, ZERO BÓLU!!