1

Temat: Makijaż w stylu boho

Dziewczyny, czy podoba wam się taki makirljaż w stylu boho? Znalazłam fajną stronkę, gdzie krok po kroku można się nauczyć takiego makijażu - u , ale nie wiem czy wypada się tak umalować na imprezę w klubie, czy nie bardzo? Poradzcie wink

2

Odp: Makijaż w stylu boho

Fajny, imprezowy look, ja bym się tak umalowała do klubu:)

3

Odp: Makijaż w stylu boho

Do klubu pewnie, ale do pracy to już nie:)
Fajnie to wygląda

4

Odp: Makijaż w stylu boho

Bardzo fajny makijaż ale tak jak piszą dziewczyny bardziej nadaje się na imprezę niż do pracy. Poza tym nie każdemu styl boho pasuje. Ja np wyglądam jak wariatka w ubraniach tego typu o makijażu już nie wspominając big_smile
A szkoda, bo bardzo mi się podoba.
Jeśli chcesz się tak umalować na imprezę i ten look ci pasuje to śmiało big_smile Pamiętaj tylko o użyciu odpowiednich pędzli do makijażu. Bez nich raczej nie osiągniesz takiego efektu. Przydatne mogą okazać się pędzle hakuro -  lub jakieś inne z naturalnym włosiem. Podobno bardzo wygodnie robi się nimi makijaż.

5

Odp: Makijaż w stylu boho

Zdecydowanie, boho jest na luźniejsze wyjścia, kiedy chcemy poczuć się odmłodzone i wolne wink

6

Odp: Makijaż w stylu boho

Lubię tego typu makijaże, bo sa bardzo romantyczne, osttanio kupiłam sobie lokówkę taką większa i tez jestem zadowolona, bo świetną fryzurkę można zrobić, dlatego polecam serdecznie jesli ktoś lubi tego typu styl, to warto.

7

Odp: Makijaż w stylu boho

Może mnie ktoś doedukować w kwestii tego, czym jest makijaż boho? Znam styl jeśli chodzi o ubrania, dodatki, a nawet wystrój wnętrz, ale czym się cechuje makijaż boho? Co w nim jest takiego charakterystycznego, co pozwala odróżnić go od innych? Wpisując termin w google grafika otrzymałam zdjęcia, na których są przeróżne makijaże podpisane jako boho, od subtelnych aż do mocnych, romantyczne, wyzywające, a nawet... naturalne.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2019-04-01 01:32:12)

8

Odp: Makijaż w stylu boho

Boho to taki w kolorach ziemi, natury, niezbyt krzykliwy, tylko stonowany, zieleń, beż, niebieski, usta brzoskwiniowe lub różowe

9

Odp: Makijaż w stylu boho

To mi się podoba! Dzięki za wyjaśnienie smile Lubię brązy i beże na powiekach i lubię dziewczęcy róż na ustach.

10

Odp: Makijaż w stylu boho

jakoś nie wiem czy do zieleni bym sie przekonała.. beże i brązy jak najbardziej, ale te zielenie mnie trochę straszą big_smile

11

Odp: Makijaż w stylu boho

Delikatny boho look myślę, że będzie super rozwiązaniem na codzień smile Lubię delikatne makijaże, które podkreślają walory.

12

Odp: Makijaż w stylu boho

U mnie sprawdzają się fiolety i beże, czasem delikatna zieleń.

13

Odp: Makijaż w stylu boho

Ja lubię odcienie brązu  i nude.