1

Temat: Panowie vel damska torebka

Panowie nie noście swoim dziewczynom, narzeczonym, żonom, koleżankom, kochankom, torebek! Bo już nie mogę na to patrzeć smile Jak "jedna z drugą " zabrały ze sobą całą kosmetyczkę, 3 ładowarki i wiertarkę na spacer, to niech to noszą sobie same. Oczywiście kobiety ciężarne i schorowane mają taryfę ulgową.
Okażcie swoją "uprzejmość" i wysoką kulturę osobistą w inny sposób. Jest tyle fajnych a jednocześnie męskich sposobów na to, by okazać kobiecie szacunek.

2

Odp: Panowie vel damska torebka

Masz rację, wygląda to całkiem śmiesznie...:)
Na szczęście ja nosze małe torebki ,więc facet może najwyżej pomóc nosić ciężkie torby z zakupami:)

3

Odp: Panowie vel damska torebka

Wiesz, ja spotkałam się z tym, że faceci nosili za swoje dziewczyny także i takie małe torebki. Przyznam, że mój partner czasami bierze moją torebkę, ale tylko wtedy kiedy nie mam już rąk i potrzebuję pomocy. No i wtedy trwa to max 5 min wink.

4

Odp: Panowie vel damska torebka

Chyba mają  nie po kolei w głowie... Przecież dziewczyna to nie małe dzieciątko big_smile

5

Odp: Panowie vel damska torebka

Widziałam takie przypadki, ale jednak ja tak nie robię. Przecież torebka to atrybut Kobiety . Ja kocham skórzane torebki, które się rewelacyjne prezentują w różnych sytuacjach. Warto kupować takie fajne dodatki i je nosić, a nie wysługiwać się kimś.

6

Odp: Panowie vel damska torebka

Jak przeglądam rzeczy w sklepie z ubraniami czasem mój facet dostaje torebkę do przechowania na kilka minut ale poza sklep by z nią nie wyszedł. I dobrze, bo damska torebka z całą pewnością mu nie pasuje wink

7

Odp: Panowie vel damska torebka

Poza tym wyglądałoby, jakby ją komuś wyrwał;)

8

Odp: Panowie vel damska torebka

Zgadzam się, wygląda to co najmniej śmiesznie i nawet panowie dbający o styl tracą wtedy na atrakcyjności. Panowie, poczytajcie trochę

Ostatnio edytowany przez Konczita (2017-04-28 15:08:07)

9

Odp: Panowie vel damska torebka

Naprawdę? To jest "niemęskie"? Nie lubię dawać swojemu chłopakowi torebki do noszenia, no ale mam wrażenie, że ludzie to nie mają już do czego się przyczepic.

10

Odp: Panowie vel damska torebka

Jak dotąd jeśli facet nosił coś ala torebka to była to sakiewka na komórkę i dokumenty, klucze itp.
Mój siostrzeniec i tata taką nosi, ale w życiu nie przypomina to damskiej torebki.
Więc skąd wyście takie wzięły?
A propos, widzieliście jakiś fajne dla kobiet, torebki, plecaki? Ja rozglądałam się, ale jak dotąd kupiłam tylko plecak, ale to już jakiś czas temu. Szukam czegoś nowego.

11

Odp: Panowie vel damska torebka

Męska to jest tylko aktówka.

12

Odp: Panowie vel damska torebka

Ja też dziwnie reaguję na taki widok, jednak facet powinien mieć neseser a nie jakieś torby...

13

Odp: Panowie vel damska torebka

A mi to nie przeszkadza,  jak fajny to niech nosi co chce...

14

Odp: Panowie vel damska torebka

Wydaje mi się, że damska torebka to taki bardzo osobisty przedmiot. Nie dawałabym jej do ponoszenia nikomu, ewentualnie do potrzymania, gdy chcę zawiązać sznurówkę. wink

Bardzo dawno nie widziałam już mężczyzny niosącego kobiecie torebkę. Kiedyś bardzo rozczulił mnie widok staruszków idących pod rękę. Pan niósł torebkę. Dreptali sobie i wyglądali tak pięknie, że łezka wzruszenia popłynęła. To jednak nie to pokolenie i nie te zwyczaje. Inna epoka. wink