26

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

W tym karim jest bardzo duży wybór i ja tam coś sobie ostatnio tam kupiłam : ) bardzo mi się tam podobało i chyba będę częściej tam robić zakupy. Jeśli chodzi o moje zdanie to takie szpilki są po prostu dla każdej kobiety z tego względu, że jeśli ona je założy to automatycznie wtedy staję się bardziej kobieca i co tutaj dużo nie mówić takie szpileczki dodają nam więcej gracji hihi

27

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Więcej gracji no oczywiście, że tak : ) lubię chodzić w szpilkach bo wtedy zdecydowanie czuję się wyższa i już nikt akurat wtedy na mnie nie może powiedzieć, że jestem mała bo jak założę duże szpilki na wysokim obcasie mam akurat 180 cm : PP bardzo mi się to podoba bo prawie mam tyle wzrostu co mój facet : )

28

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Jestem niska i jeśli mam możliwość wyjścia w szpilkach to od razu je zakładam ; )) w nich jakby nie było czuję się zdecydowanie pewniej i po prostu czuję tak w środku, że faceci na mnie częściej zerkają ; )) też tak czasem macie jak sobie ubierzecie szpilki to po prostu na was częściej faceci spoglądają : ) ?

29

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Wysokim kobietom raczej szpilki nie są potrzebne wink A małym kobietom pasują. Zwłaszcza jak założą je do Wysokie kobiety już w takim wydaniu nie wyglądałyby dobrze wink

30

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Wysokim kobietą też szpilki są potrzebne i to bardzo ; ) przecież nie ma lepszego widoku jak wysoka dziewczyna właśnie ma szpilki to dodatkowo dodaje jej to uroku ; ) w moim przypadku tak jest bo to zdanie często mi powtarza mój facet a ja jestem wysoka i on lubi moje szpilki : ) dla dziewczyn niski też są dobre szpilki bo już nie są aż takie małe i filigranowe

31

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Może i tak, że te wysokie szpile są lepsze dla niskich kobietek hihi z tego powodu tak jak, że ja bez szpilek wyglądam jak jakieś dziecko z gimnazjum a jak już sobie założę po prostu te szpilki to już jest lepiej i aż taka się wizualnie aż nie wydaję  : P

32

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

A ja mam pytanie - co zamiast szpilek, żeby nie wyglądać jak babcia? Odkąd mam problemy z krążeniem w nogach nie powinnam nosić obcasów. Nie zastępowałam ich do tej pory nigdy niczym innym - co mam zrobić?

33

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Poszukaj może po prostu butów na nieco niższym obcasie, ale lepszej marki.
Wtedy na bank nie będziesz wyglądać jak babcia, a twoje nogi nie będą miały problemów z krążeniem.
Zobacz sobie może dodatki, w tym właśnie buty od Guess chociażby w Royal Point - z tego co pamiętam, mają tam dość duży wybór produktów tej marki.
Przejrzyj różne modele, może akurat coś wpadnie ci w oko. W takiej sytuacji odżałowałabym już tą większą kwotę, ale za to wybrałabym coś, co nie wyjdzie tak szybko z mody smile

34

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Mam 175 cm wzrostu i odkąd pamiętam noszę buty na wysokim obcasie, mimo że mam w nich wtedy 185 cm :-) Jak dla mnie nie ma znaczenia, czy kobieta jest niska czy mojego wzrostu, to kwestia tego, czy będzie się dobrze czuła w dodatkowych 10 cm. Wcześniej kupowałam jedynie cienką szpilkę, ale teraz ze względu na wygodę i stabilizację postawy wybieram coraz częściej szeroki obcas, taki jak  ma model SALA 1821  ładnie wyglądają do spodni. Poza tym polecam taki model osobom z nadprogramowymi kilogramami, bo wygląda to spójnie.

35

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

ja mam 180 i mam kilka szpilek i koturn. oczywiście nie jakieś najwyższe, przeważnie 7-10cm. Najbardziej zaszalałam ze szpilkami na studniówkę 14cm:) oczywiście wyróżniałam się, ale co tam:)

36

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

A gdzie tam dla niskich. Ja mam 175 cm wzrostu i śmiało takie buty zakładam

37

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Znam wiele wysokich kobiet, które uwielbiają szpilki. Mam nawet jedną koleżankę, która związała się z niższym od siebie chłopakiem i pomimo tego nadal je nosi.

38

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Są sytuacje, gdzie trzeba założyć szpilki bez względu na wzrost... Ale niższe kobiety muszą robić to o wiele częściej niż to konieczne - żeby sobie dodać wzrostu, chociaż kręgosłup tego nie lubi

39

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Myślę, że szpilki może nosić każda z nas, jeżeli tylko ma na to ochotę.

40

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Pewnie! Byleby każda umiała w nich chodzić.

41

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

ja za wysoka nie jestem 160 cm, ale za szpilakmi nie przepadam, faceta mam 186 cm i jemu też mój wzrot nie przeszkadza smile

42

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

[img]//www.merg.pl/pol_il_Eleganckie-Szpilki-w-Szpic-Czarne-32190.jpg[/img]

Klasyczne, od Merg, ale takie za jakimi przepadam. Największy plus - wygoda, mimo wysokiego obcasa. Zapewne kupię jeszcze kolejne. Cóż - to prawdziwa wygoda.

43

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Tu znajdziecie fajne szpilki z darmową dostawą w ten weekend:

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-butsklep-pl[/url]
[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-modnych-butow-w-sklepie-pantofelek24-pl[/url]

Tutaj cała akcja Weekend Darmowej Dostawy:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

44

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Bierzcie takie, które będą odpowiednie -
Ale przecież wiadomo, że coś takiego wymaga dopasowania rozwiązania pod konkretną osobę i na pewno nie można tego wszystkiego wrzucić do jednego worka. Zgadzacie się?

45

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

[quote=rikela][img]//www.merg.pl/pol_il_Eleganckie-Szpilki-w-Szpic-Czarne-32190.jpg[/img]

Klasyczne, od Merg, ale takie za jakimi przepadam. Największy plus - wygoda, mimo wysokiego obcasa. Zapewne kupię jeszcze kolejne. Cóż - to prawdziwa wygoda.[/quote]

Te są całkiem niezłe. Może też zamówię, przydadzą mi się takie klasyczne, czarne szpilki.

46

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Ja jestem wysoka  i uwielbiam szpilki, i jedynym problemem u mnie jest duży rozmiar stopy bo niestety duża noga nie wygląda dobrze na niskich obcasach, obcas mniej więcej 10 cm to jest mus w moim przypadku.

47

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Dobrze że ja jestem średniego wzrostu smile (168) moge sobie pozwolić na szpileczki które uwielbiam smile

48

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Uważam, że nawet jakbyś była wysoka to mogłabyś sobie na nie pozwolić. Chyba, że masz baaardzo niskiego partnera, któremu by to przeszkadzało wink.

49

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Ja myślę, że każda kobieta może chodzić w szpilkach, jeżeli tylko się w nich dobrze czuje.

50

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Racja smile! Mój ma 186, ale gdyby był niższy i tak bym nosiła szpilki wink