51

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Haha większość osób widzę, że nie zrezygnują ze słodyczy to podobnie jak ja a już najbardziej ptasie mleczko smile kocham to i jeśli jest tylko możliwość to niestety nie potrafię się mu oprzeć smile

52

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

U mnie dieta jest czymś co zmienia mój codzienny tryb życia sprawia, że mam rygor ale w każdej katordze powinna pozostać słodka przestrzeń wytchnienia w tych staraniach, zostawiam sobie zawsze pocieszyciela i wsparcie w postaci bezy, jest tak słodka że błyskawicznie podnosi mój poziom cukry i uzupełnia słodki poziom endorfinek we krwi potem 15 minut ćwiczeń i bezy nie ma, a dieta nie jest więzieniem dla mojego ciała wink

53

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

ilo_lilu a jaką dietę stosujesz?

54

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

to chyba podnoszenie ciężarów ćwiczysz bo spalić bezę w 15 minut zwykłymi ćwiczeniami to jest niemożliwe chyba...

55

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Przy regularnym ćwiczeniu organizm szybciej spala kalorie więc  i 15 minut wystarczy

56

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Witajcie. Mnie ciężko się jest powstrzymać od lampki białego wina. Uwielbiam po prostu, wieczorem po całym męczącym dniu napić się z małżonkiem po małym kieliszku winka. Wiadomo, że nie codziennie. Ciężko byłoby mi tak całkiem z tego zrezygnować, a to kalorie jednak.

57

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Ja nie umiem odmówić sobie czekolady, ale staram się wybierać zdrowsze odpowiedniki, np. gorzką czekoladę z dużą zawartościa kakao. Najlepsze są te robione z surowych ziaren kakowca, np. takie [url]http://surovital.pl/pl/c/Czekolada/63.[/url] Mimo diety, nie rezygnuję też z lodów czekoladowych, ale tu także staram się robić je z ciemnego kakao smile

58

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Masła. Jak widzę masło to muszę je zjeść, na szczęście widzę rzadko. Och... i oczywiście pierogi ruskie smile

59

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Samo pytanie jest zaprzeczeniem samym w sobie. Jak można nie odmawiać sobie czegokolwiek będąc na rygorystycznej diecie? Nie sądzicie, że jest to sprzeczne? Jeśli decydujemy się przejść na dietę, to bez słodyczy, bez tłuszczu, bez cukru.

60

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Jest. Jeśli dieta jest rygorystyczna, to w określeniu tym zawiera się odmawianie sobie wielu pokusom.
Jeśli rygorystyczna nie jest, to co innego, np. na niskowęglowodanowej ktoś może wcinać kiełbachę na umór tongue
Różne są diety: bezglutenowa, odchudzająca, dieta zgodna z grupą krwi, zwiększająca masę itd., ale rygor to rygor.
Cóż... niektórzy rygorystycznie przestrzegają jednej zasady: nie jem nic, co zdrowo wygląda big_smile

61

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Ja nie potrafię sobie odmówić owoców zwłaszcza w okresie letnim. Dlatego nie lubię odchudzać się w lato. Pamiętam, jak ciężka dla mnie była pierwsza faza w diecie Dukana. Poza tym czasami lubię wypić jakiś gazowany napój, a wiadomo, że to sam cukier.

62

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Ja od czasu do czasu muszę zjeść coś słodkiego, nie ma przecież takiej diety, która zabrania  małych przyjemności wink

63

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Moją największą zmorą są niestety chyba jedne z bardziej kalorycznych produktów, czyli... chipsy! hmm

64

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Jak dla mnie nie istnieje rygorystyczna dieta wink także ja tak naprawdę jem wszystko na co mam ochotę bez większych ograniczeń smile

65

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Jeśli potrafisz zachować umiar to nie musisz się ograniczać smile Też tak chcę! Ale pokażcie mi orzechy... to trzeba chować przede mną i wydzielać porcje big_smile

66

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Orzechy dobrze działają na pamięć, więc wolno je jeść, żeby nie zapomnieć, czego nam jeść nie wolno wink

67

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Bardzo trudno jest mi zrezygnować ze słodyczy, ale węglowodany wyjątkowo źle na mnie wpływają, dlatego chciałabym pójść na "odwyk" i bliżej przyjrzeć się diecie dr Dejneko. Nie ma co czekać do wiosny wink

68

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Ja nie mogę odmówić sobie żelków:)

69

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Orzechów, choć wiem, że są mocno kaloryczne...

70

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Nie mogę sobie odmówić suszonych owoców :żurawiny ,moreli, daktyli, rodzynek a przecież w nich jest dużo cukru o którym nie zdajemy sobie sprawy .

71

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Chipsów w małych ilościach nigdy sobie nie odmówię...

72

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Krakersy jak leżą na stole to będę jadła do puki się nie skończą ,super chrupią i rozpływają się w ustach

73

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

W sezonie letnim nie mogę sobie lodów odmówić sad

74

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

paluszki z sezamem działają na mnie ......jak zacznę oglądając film to paczkę muszę skończyć

75

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Najlepiej i najbezpieczniej jest skorzystać z  usług dietetyka. Ja korzystam i mogę z czystym sumieniem polecić [url=http://www.vita-fit.pl]www.vita-fit.pl[/url]