26

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Michałki kawowe to mój słodki sen, którego nie zniszczy żaden koszmar w postaci diety!

27

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Mimo rygorystycznej diety nie potrafię sobie odmówić świeżego pachnącego pieczywa. Gdy jestem w sklepie , czuje zapach świeżych ,pachnących, ciepłych bułeczek, to muszę kupić i zjeść chociaż jedną. Przez cały tydzień nie jem pieczywa, bo dieta zabrania ,to pokusa sięgnięcia po jedną bułeczkę jest ogromna i łamię wtedy rygor diety.

28

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

a może spróbuj chlebek orkiszowy lub kredowy jest o wiele zdrowszy a także pyszny

29

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Pizza to jest to, czego sobie nie odmówię, ten rozpływający się w ustach ser, te soczyste oliwki, to aromatyczne salami... Do tego pizza kojarzy mi się z miłymi chwilami ze znajomymi ze studiów, to taki nasz rytuał towarzyski, z którego nie byłabym w stanie zrezygnować:)

30

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

No myślę,że taka czekolada typowo gorzka nie zaszkodzi:D Kosteczka nawet w czasie diety to dla zdrowia:D

31

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

kawy! nie mogę żyć bez kawy, więc wszystkie diety w których kawa jest zakazana są dla mnie zbyt trudne.

32

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Nazywam się rygorystyczna dieta,
nie znosi mnie każda kobieta!
Zabraniam co szkodliwe dla ciała,
bo każda szczupła być by chciała!

Wszystko co zbędne i niezdrowe,
chemicznie zbytnio kolorowe,
więc mnie nie cierpią na całego,
a ja chcę dla nich tylko dobrego!

Czekoladki chowam, ciastka zabieram,
a one w płacz i klątwy nie raz...
Wtedy ja w kącie smutno się snuję,
i we łzach więcej zakazuję!

Ja nie zabieram Wam słodkości,
w naturze cukrów są mnogości!
Banany, grejpfruty, mandarynki,
gorzka czekolada, lecz nie landrynki!

Nie odmawiajcie sobie radości,
z tłustej rybki przyjemności!
Energii z warzyw i owoców,
z wytrawnym winem miłych wieczorów!

Nie odmawiam Wam zawsze jednego!
A za to bardzo, bardzo słodkiego!
Czaru miłości, słodyczy romansu,
mnóstwa komplementów o poranku!

Nie oszukujemy się niestety!
słodsze od bezy są inne podniety!
Mizianie po głowie, magia spojrzenia!
To wszystko nie do przecenienia!

Na co Ci chipsy są niezdrowe,
skoro masz noce kolorowe?
Tego ja sobie nie odmawiam!
Zbędnego tłuszczu się nie obawiam!

33

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Wuzetki bezwzględnie muszą znaleźć się w mojej diecie, więc proszę mi ją tak ułożyć, żeby się zmieściły ze swoimi kaloriami obok chudego sera, zielonej sałaty, pomidorów, razowego chleba i sucharków... Mam prawo do 1 wuzetki dziennie i powinno to być zagwarantowane konstytucyjnie !

34

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Cukierki krówki i cieple lody to moi ulubieńcy, których nie mogę nie jeść, bo baaardzo poprawiają mi humor co dnia, nawet jeśli znowu nie mogę zmieścić się w ulubione spodnie rurki, a lustro znowu nie chce mi powiedzieć, że jestem najszczuplejsza w swoim powiecie:)

35

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Nie mogłabym sobie odmówić młodych ziemniaczków posypanych koperkiem z kotlecikiem z jajek (który mój mąż przyrządza mi świetnie) i surówką z czerwonej kapusty/buraczkami. Gdy byłam w ciąży przez miesiąc jadłam taki obiadek, gdyż tak bardzo miałam na niego chrapkę. A z racji, że jestem wegetarianką takie danie było dla mnie wyśmienitym pomysłem. Zawsze, gdy tylko mam taka sposobność zjadam z chęcią, bez żadnych ograniczeń ilościowych moje idealne danie. Gdybym tylko mogła to bym je jadła non stop smile)

36

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Zupka szczawiowa z dużą ilością śmietany zagęszczona jajkiem , poza tym w ogóle uwielbiam zupy: pomidorową, ogórkową, zalewajkę...

37

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

ja mogę odmówić sobie większości, ale co jak motywacji w sumie BRAK

38

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Budyń śmietankowy albo waniliowy, to zbyt duża pokusa dla mojego podniebienia żeby się oprzeć:( Ale obiecuję mniej go słodzić!

39

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Kawałeczka żółtego sera. W mojej rodzinie miłość do sera żółtego mamy zakodowaną w genach!

40

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Domowy kisiel z owoców z naszej działki:) Trochę świeżo wyciśniętego  soku , wody, cukru, mąki ziemniaczanej, zagotować i gotowe!

41

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

rosołek z lanymi kluseczkami, bo to wspomnienie z wakacji u babci do którego często wracam myślami i przyrządzając go sobie w mojej kuchni...

42

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Oczywiście nie zrezygnuję z ukochanych muffinek, na słodko i ostro, pochłaniam je w każdych ilościach i we wszelkich smakach!

43

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Miodku lipowego z pasieki dziadka.. pyszności!

44

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Za nic nie oddam makaronu ze śmietaną i z cukrem! Wszystkie słodycze mogą przestać istnieć jeśli będę mogła bez wyrzutów sumienia wcinać moją ulubioną przekąskę:)

45

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Galaretki i sernik na zimno nie mogą zniknąć z mojej najbardziej rygorystycznej diety... Inaczej życie straciłoby dla mnie ten ich intensywny smak...:(

46

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Chrupiąca prażona kukurydza oblana miodem, to mój nr jeden jeśli chodzi o kulinarne grzeszki w sprawach nadprogramowych kalorii:)

47

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Nie jest to nic do jedzenia, a ... do picia. Coca cola i pepsi chyba spowodowały już u mnie uzależnienie bo czuję się źle już na samą myśl że musiałabym z nich zrezygnować...:/

48

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Jeszcze z jednego produktu nie zrezygnuję, świeżego masła robionego w domu, grubo posmarowanego na kanapce, jeszcze z tym kwaśnym serwatkowym posmakiem...

49

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Uwielbiam lody, dlatego nie jestem na diecie i czekam z upragnieniem chwili kiedy będę je mogła jeść bezkarnie - wtedy przejdę na taką lodową dietę wink

50

Odp: Czego nie odmówisz sobie nawet podczas rygorystycznej diety?

Nie zrezygnuję na pewno z naleśników... Wiem, że biała mąka to biała śmierć, ale naleśniki są takie pyszne, czy to na słodko czy na ostro, że nie mogę odebrać sobie tej przyjemności...