1

Temat: Ciekawe propozycje filmowe w tv

Macie jakieś ulubione kanały telewizyjne ?
Możecie coś polecić do obejrzenia ?

Ja czekam na piątek wink mój wyjeżdża a ja wieczór Halloween spędzę przed Tv.
Na Ale kino+ ma być najpierw Frankenstein, a później Dracula, zaczynają o 20,10

A Wy na co polujecie w TV?

2

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

Dużo oglądam filmów w  Ale Kino+, często to są premiery tego mniej modnego światowego kina w Polsce:)

3

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

Który Drakula? Coppoli? Jeśli tak to też będę oglądać, uwielbiam smile Najlepsza ekranizacja jaką widziałam smile

4

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

Ja oglądam głównie Kuchnię plus - uwielbiam programy o gotowaniu i zawsze tam leci coś takiego co mnie zaciekawi.

5

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

Ja oglądam chętnie starsze seriale, Polskie drogi, Czterej pancerni i pies itd.:)

6

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

Nu... machniom? Tej zabawy z pancernych nigdy nie zapomnę. Ze starszych podobał mi się "Daleko od szosy", choć w pamięci się już zatarł i chętnie obejrzałabym ponownie.

7

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

Fajne są te seriale z początku lat 90., czasem wracam do nich - "13 posterunek", "Świat wg Kiepskich"...

8

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

No  tak są bardzo fajne i ja też je sobie bardzo często oglądam, żeby was nie skłamać na Polsacie 2 : )bardzo dobrze tak czasem wrócić do tego tych starych czasów ji zobaczyć tych aktorów ja wyglądali wtedy za młodu ; )) w Tv to ja bardzo często oglądam sobie filmy na takim kanale jak po prostu Polsat Film

9

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

Jeśli ktoś wczoraj się nie załapał to jutro po 16 na tvnie będzie Harry Potter i Zakon Feniksa. Wieczorem na tym samym kanale będzie Matrix. Dawno nie oglądałam, więc nie mogę się doczekać. Ja najbardziej lubię: tvp rozrywka, tvp seriale, tvp hd oraz comedy central.

10

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

ciekawe propozycje filmowe w Telewizji oj to chyba jakieś wyjątowe sytuacje bo na pewno wiele takich filmów które są interesujące i zarazem ciekawe do obejrzenia to nie ma chyba że po godzinie 24 kiedy więszość śpi w najlepsze ale co zrobić taki klimat kulturalny

11

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

Telewizji akurat nie oglądam, ale chętnie chodzę do kina i w najbliższym czasie warto chyba wybrać się na polski film "Król życia".

12

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

Dzisiaj dokładnie o 16.40 ma być fajny film akcja na tv puls Hellboy

13

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

A może telenowele lubicie? Od tego poniedziałku ma być fajna nowa w Tv Puls "Moje serce bije dla Loli". Zapowiada się całkiem ciekawie bo miłość od dzieciństwa ale coś tam im ciągle staje na drodze ... ] Ja nie mogę się już doczekać.

14

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

[quote=adriana15]Dzisiaj dokładnie o 16.40 ma być fajny film akcja na tv puls Hellboy Zapowiada się nieźle:)[/quote]

Oglądałam go kilka dni temu, bo też na Puls puszczali. Uwielbiam ten film i ile razy by nie leciał razem z synkiem oglądamy. Poczucie humoru i efekty lvl hard wink

15

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

"Elita zabójców'' dzisiaj na Pulsie o 23:10, świetna obsada i naprawdę fajne, mocne kino.

16

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

Zamiast moim zdaniem szukać czegoś w tv , warto czasem wybrać się na jakąś ciekawą propozycję do teatru komediowego  lub po prostu do kina. Czasem takie rozwiązania są najlepszymi.

17

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

Ja unikam tv ze względu na reklamy i miliony powtarzań zapowiedzi co i kiedy będzie. Na DVD albo stronach typu Zalukaj mogę cofać, wstrzymywać, oglądać bez bzdurnych reklam.

18

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

ostatnio słabo jest z dobrym filmem w ogóle nie mówiąc już o filmach w TV nie uważacie ?
ja nie pamiętam żeby coś godnego polecenia wszyło ostatnim czasie

19

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

A ja lubię seriale typu Korona królów czy ostatnio Młody Piłsudski, można dowiedzieć się trochę o naszej historii

20

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

Ostatnio oglądam programy historyczne, są o wiele ciekawsze od tych wymyślonych filmów...

21

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

A co powiecie o fabule opartej na II  wojnie?  Moim zdaniem często są to bardzo uwspolczesnione filmy, nie oddające atmosfery lat 40.

22

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

To prawda, ale filmów z tym klimatem chyba już nikt nie będzie robił. Coraz bardziej zacierają się świadectwa tamtych lat, filmy zaczynają robić ludzie, którzy nie mieli okazji być pośród naocznych świadków, którzy nie doświadczyli atmosfery powojennych lat i żyją już w zupełnie innych warunkach.