1

Temat: Ciekawe propozycje filmowe w tv

Macie jakieś ulubione kanały telewizyjne ?
Możecie coś polecić do obejrzenia ?

Ja czekam na piątek wink mój wyjeżdża a ja wieczór Halloween spędzę przed Tv.
Na Ale kino+ ma być najpierw Frankenstein, a później Dracula, zaczynają o 20,10

A Wy na co polujecie w TV?

2

Odp: Ciekawe propozycje filmowe w tv

Dużo oglądam filmów w  Ale Kino+, często to są premiery tego mniej modnego światowego kina w Polsce:)

3

Który Drakula? Coppoli? Jeśli tak to też będę oglądać, uwielbiam smile Najlepsza ekranizacja jaką widziałam smile

4

Ja oglądam głównie Kuchnię plus - uwielbiam programy o gotowaniu i zawsze tam leci coś takiego co mnie zaciekawi.

5

Ja oglądam chętnie starsze seriale, Polskie drogi, Czterej pancerni i pies itd.:)

6

Nu... machniom? Tej zabawy z pancernych nigdy nie zapomnę. Ze starszych podobał mi się "Daleko od szosy", choć w pamięci się już zatarł i chętnie obejrzałabym ponownie.

7

Fajne są te seriale z początku lat 90., czasem wracam do nich - "13 posterunek", "Świat wg Kiepskich"...

8

No  tak są bardzo fajne i ja też je sobie bardzo często oglądam, żeby was nie skłamać na Polsacie 2 : )bardzo dobrze tak czasem wrócić do tego tych starych czasów ji zobaczyć tych aktorów ja wyglądali wtedy za młodu ; )) w Tv to ja bardzo często oglądam sobie filmy na takim kanale jak po prostu Polsat Film

9

Jeśli ktoś wczoraj się nie załapał to jutro po 16 na tvnie będzie Harry Potter i Zakon Feniksa. Wieczorem na tym samym kanale będzie Matrix. Dawno nie oglądałam, więc nie mogę się doczekać. Ja najbardziej lubię: tvp rozrywka, tvp seriale, tvp hd oraz comedy central.

10

ciekawe propozycje filmowe w Telewizji oj to chyba jakieś wyjątowe sytuacje bo na pewno wiele takich filmów które są interesujące i zarazem ciekawe do obejrzenia to nie ma chyba że po godzinie 24 kiedy więszość śpi w najlepsze ale co zrobić taki klimat kulturalny

11

Telewizji akurat nie oglądam, ale chętnie chodzę do kina i w najbliższym czasie warto chyba wybrać się na polski film "Król życia".

12

Dzisiaj dokładnie o 16.40 ma być fajny film akcja na tv puls Hellboy

13

A może telenowele lubicie? Od tego poniedziałku ma być fajna nowa w Tv Puls "Moje serce bije dla Loli". Zapowiada się całkiem ciekawie bo miłość od dzieciństwa ale coś tam im ciągle staje na drodze ... ] Ja nie mogę się już doczekać.

14

[quote=adriana15]Dzisiaj dokładnie o 16.40 ma być fajny film akcja na tv puls Hellboy Zapowiada się nieźle:)[/quote]

Oglądałam go kilka dni temu, bo też na Puls puszczali. Uwielbiam ten film i ile razy by nie leciał razem z synkiem oglądamy. Poczucie humoru i efekty lvl hard wink

15

"Elita zabójców'' dzisiaj na Pulsie o 23:10, świetna obsada i naprawdę fajne, mocne kino.

16

Zamiast moim zdaniem szukać czegoś w tv , warto czasem wybrać się na jakąś ciekawą propozycję do teatru komediowego  lub po prostu do kina. Czasem takie rozwiązania są najlepszymi.

17

Ja unikam tv ze względu na reklamy i miliony powtarzań zapowiedzi co i kiedy będzie. Na DVD albo stronach typu Zalukaj mogę cofać, wstrzymywać, oglądać bez bzdurnych reklam.

18

ostatnio słabo jest z dobrym filmem w ogóle nie mówiąc już o filmach w TV nie uważacie ?
ja nie pamiętam żeby coś godnego polecenia wszyło ostatnim czasie

19

A ja lubię seriale typu Korona królów czy ostatnio Młody Piłsudski, można dowiedzieć się trochę o naszej historii