1

Temat: Jaki kolor auta dla kobiety?

Jakie kolory samochodów najbardziej Wam się podobają? Mi bordo i czerwony;)

2

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Ja lubię grafitowy:)

3

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Błękit albo jasna zieleń

4

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Bardzo mi się podoba to auto - VW Tiguan, od momentu jego premiery... i ten kolor też (co to za kolor?)
[img]//ocdn.eu/images/pulscms/MTU7MDQsMCxjLDI1OCwxNTE7MDYsMTFkLGEw/79bdcd9de993738fb6c17ccb8b712d4a.jpg[/img]

5

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Na początku zwróciłabym uwagę na funkcjonalność, potem na kolor.
Szczerze, to nie wiem jaki. Ogólnie mój ulubiony kolor np. ubrań, to jasnozielony.

6

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

[quote=niechcemisie]Bardzo mi się podoba to auto - VW Tiguan, od momentu jego premiery... i ten kolor też (co to za kolor?)[/quote]

Kawowy metalik? Jest taki...? wink

7

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Najbardziej podobają mi się lśniące, czarne samochody. Chociaż wydaję mi się, że auto w każdym kolorze przy odpowiedniej pielęgnacji będzie dobrze wyglądało. Ja używam  i moje auto zawsze świetnie się prezentuje. Wszystko jest kwestią tego jak o nie dbamy.

Ostatnio edytowany przez kocham_kato (2015-09-02 14:11:17)

8

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Czarny jest elegancki ale szybko sie brudzi.

9

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Czarny wygląda bardzo ładnie. A może jakiś fiolet?

10

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

tylko czerwony:)

11

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Dla mnie np. to nie ma żadnego znaczenia.

12

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Czerwony!

13

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

stalowy:)

14

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Czarny lub ciemna zieleń smile Ale niestety jeśli już zdecyduje się na nowe auto to tylko biorąc kredyt w takich ofertach jak  bo niestety gotówki brak sad

15

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Biały jest najlepszy smile

16

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Moim zdaniem nie ważny kolor, a ważne jest to, aby lakier był zadbany. Osobiście często funduję swojemu samochodzikowi wizytkę w  plus do tego jakieś woskowanie i kolor choć może nie jest jakoś wybitnie ciekawy, bo jest to ciemny odcień zieleni, ładnie się "błyszczy".

17

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Zamiast na kolor zwróciłabym uwagę na markę oraz komfort i bezpieczeństwo jazdy. Ostatnio podobają mi się Ople  . Podobno niezawodne i wygodne. Kolor to sprawa drugorzędna - dziś modny biały, jutro czerwony. wink

18

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Świetne pytanie, ja uwielbiam jasne bordo takie jak w modelu mazda 3, do tego jakieś fajnie przyciemniane szyby, no i ważne jest też wnętrze najlepiej skóra w jakiś jasnych kolorach smile

19

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Mnie podoba się czerwony Nissan Note i myślę, że to całkiem fajny kolor dla kobiety. Gdybym miała kupować, to właśnie taki smile

[img]//spplthumb.blob.core.windows.net/540x405/c7/e2/0f/nissan-czerwony-wspomaganie-kierownicy-zachodniopomorskie-lipnik-159238142.jpg[/img]

20

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Mnie srebrne najbardziej podobają się, bordo też.

21

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Mi się podobają auta w ciemnych kolorach. A nie lubię zdecydowanie białych i zielonych.

22

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Ja mam szampański kolor smile

23

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Mi się podoba czerwony:)

24

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Jest taki żart: "Buty kobiety powinny być w kolorze samochodu. Kupiłam więc czerwone szpilki żeby pasowały mi do autobusu" wink

25

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Mój ulubiony kolor auta to zielony, ale żadnych butów w tym kolorze nie chciałabym mieć:)