26

Odp: Sukienka na spotkanie

Byłam w ubiegłym roku na szkoleniu, więc w "tych czasach" smile
Jak się ubrać pisałam w tym temacie wcześniej...
Sekretarka może i tak chodzi, ale tu chodziło o rozmowę kwalifikacyjną.

27

Odp: Sukienka na spotkanie

Najlepiej to i tak się sprawdzi zawsze połączenie czarnego koloru z białym smile to takie 2 kolory, które pasują do obojętnie jakiej to okazji. Trzeba przede wszystkim zdać sobie sprawę, że jeśli coś jest czarne i białe to znaczy, że jest dobrze skomponowane.

28

Odp: Sukienka na spotkanie

Kolory odgrywają ogromnie dużą rolę w naszym życiu. Odzwierciedlają nasze charaktery, nastroje, emocje, uczucia. Każda kobieta ma swoją ulubioną gamę kolorów, ulubione ubrania, w których dobrze się czuje.
Kolor granatowy- to kolor konkretu i energiczności. Wzbudza szacunek, respekt, zaufanie. Uspokaja rozmówcę i przekonuje do obiektywizmu. Jest kolorem-tłem, na którym znakomicie prezentują się dodatki. Jest jednym z kolorów polityki i biznesu. Kiedyś zarezerwowany był jedynie dla władców.

29

Odp: Sukienka na spotkanie

Kolory to rzeczywiście ważna kwestia i fajnie, kiedy potrafi się je dobrze do siebie dobrać.

30

Odp: Sukienka na spotkanie

Ja to bym się zastanowiła nad taką w kwiaty jest idealna na spotkanie, które odbywa się latem.

31

Odp: Sukienka na spotkanie

Rzeczywiście prezentuje się bardzo ładnie smile. Ja skorzystałabym też na pewno z porad z artykułu o , bo jest tam kilka fajnych wskazówek, które bez wątpienia warto wykorzystać.

32

Odp: Sukienka na spotkanie

Dziewczyny, już za niecałe 2 tygodnie mam bardzo ważną kolacje służbową. Jest ona aż tak ważna, bo będzie na niej cały zarząd firmy, a ja od dłuższego czasu staram się o awans i chciałabym dobrze wypaść przed wszystkimi, a zwłaszcza przed prezesem firmy. Kolacja odbędzie się w jednej z bardzo drogich restauracji w Warszawie. Większość osób na wysokich stanowiskach w firmie, w której pracuje nosi bardzo drogie ubrania i często są to ubrania od takich projektantów jak Armani, Boss i Hilfiger. Na kolacji będą też żony pracowników i chciałabym nie wyglądać przy nich jak szara myszka. Aktualnie nie zarabiam dużo i nie chcę wydawać majątku na ubrania, które być może założę tylko raz lub od święta. Bardzo zależy mi na tym, żeby kupić dość tanią sukienkę, która wyglądałaby na drogą. Fajnie by było jakby także udało mi się ją kupić na promocji smile Mogłybyście mi podpowiedzieć, która z nich byłaby najodpowiedniejsza na służbową kolacje? Ja nawet nie wiem jaki kolor sukienki pasowałby najbardziej. Dodam, że planuję założyć beżowe szpilki. Byłabym bardzo wdzięczna za szybką odpowiedź, bo mam coraz mniej czasu, a wysyłka i dostawa też będzie trochę trwała.

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2016-04-08 08:38:23)

33

Odp: Sukienka na spotkanie

A może jakaś sukienka koktajlowa w ciemnym kolorze, najlepiej w odcieniu granatu bądź czerni? Do tego wysoko spiete włosy, kolczyki na sztyfcie i kopertówka.

34

Odp: Sukienka na spotkanie

Ja bym postawiła na coś takiego-  Elegancja, dobry wybór. Sukienka dobra zarówno na spotkania jak i na większe imprezy typu wesele czy komunia.

35

Odp: Sukienka na spotkanie

To jaką sukienkę ubierzemy na spotkanie, zależy od tego, jakie to spotkanie i jaki ma mieć charakter. Ostatnio widziałam temat strojów koktajlowych na  i jak sądzę tego typu sukienki sprawdziłyby się najlepiej, właśnie na różnego rodzaju spotkania, zarówno te bardzo oficjalne i te mniej, jak również na różnego typu uroczystości.

36

Odp: Sukienka na spotkanie

Teraz latem warto ubierać się kolorowo, zwłaszcza na randki i mniej formalne spotkania.

37

Odp: Sukienka na spotkanie

Ja lubię marynarski styl - paski, granat + biel:)

38

Odp: Sukienka na spotkanie

Też lubię elegancki styl, uwielbiam sukienki. Na rozmowę nie przyszłabym w czymś mało kobiecym i niedopasowanym. Zawsze sięgam po klasykę - na nie brakuje sukienek w paski, w kratkę lub w jednym kolorze. Sięgam po nie i na ważne rozmowy, i na co dzień smile W takim strojach czuję się po prostu o wiele pewniejsza siebie.

39

Odp: Sukienka na spotkanie

W Mohito mają teraz prześliczne sukienki. Najchętniej zostawiłabym tam całą wypłatę.

40

Odp: Sukienka na spotkanie

A może w wyborze odpowiedniej stylizacji, pomoże Ci artykuł jakie znajdziesz na stronie ? Znajdziesz tam praktyczne porady dotyczące pewnego rodzaju sukienki, która idealnie pasuje na każdą okazję. Myślę, że tutaj znajdziesz rozwiązanie swoich problemów.

41

Odp: Sukienka na spotkanie

Chętnie zerknę do tego artykułu. Często szukam takich porad.

42

Odp: Sukienka na spotkanie

Jeżeli jest to spotkanie formalne to powinno to być coś skromnego i eleganckiego. Tak samo jest w przypadku dodatków do sukienki. Jeśli nie wiesz gdzie kupić fajną sukienkę to ja polecałabym Ci zajrzeć do nich bo mają bardzo duży wybór i dość dobre ceny. Myślę, że znajdziesz tam coś na formalne spotkanie smile

43

Odp: Sukienka na spotkanie

też uważam, że klasyka jest najbezpieczniejsza- ewentualnie, jak wiesz, że nikt nie bd miał z tym problemu, to możesz poszaleć z biżuterią wink

44

Odp: Sukienka na spotkanie

Ta którą wybrałaś może być, ale nie musi być w takim graficie czy czerni. Wydaje mi się że kolor jakiś pastelowy mógłby być też fajny. Nie chcę tu spamować ale ja szukam sukienek głównie tutaj:  bo jest dużo modeli i ceny korzystne, a szczególnie polecam Ci sukienki takie które wyglądają jak bluzka ze spódniczką. smile

45

Odp: Sukienka na spotkanie

do takiej sukienki wg mnie bardzo ladnie by pasowala srebrna bizuteria w tym stylu z akwamarynami

46

Odp: Sukienka na spotkanie

Ja zakochałam się ostatnio w spódnicach smile zamówiłam sobie nawet taką  od projektantki na specjalne okazje smile

47

Odp: Sukienka na spotkanie

Jeśli zastanawiasz się co ubrać, to tu znajdziesz świetne propozycje

48

Odp: Sukienka na spotkanie

Ja na zwykłe spotkanie założyłabym sobie, taką sukienkę w kolorze antracyt, jeansową.

49

Odp: Sukienka na spotkanie

Ja bym włożyła coś bardziej eleganckiego, np. elastyczną sukienkę bordo na ramiączka, długość do kolan

50

Odp: Sukienka na spotkanie

Proponuję nie za duży dekolt, bo to jest w złym guście i świadczy źle o kobiecie...