1

Temat: Dom Weselny

Witajcie drogie koleżanki! Mam dziś dla Was bardzo ważne zadanie, a chodzi mi o to, żebyście napisały mi czy kiedykolwiek byłyście na przyjęciu weselnym lub same organizowałyście taką uroczystość w domu weselnym. Mój brat właśnie zabiera się do organizacji takiego przyjęcia, a ja mu zamierzam w tym pomóc, ponieważ coś tam więcej wiem na ten temat niż on smile Jak obsługa w tym domu weselnym jest zorganizowana? A przede wszystkim chcielibyśmy się zapytać o kuchnię, czy posiłki są smaczne i czy są świeże? Wiecie o co chodzi, takie przyjęcie organizuje się raz w życiu, dlatego chcemy aby pieniądze były wydane solidnie i żeby wszyscy byli zadowoleni. Również jeżeli możecie coś napisać właśnie o obsłudze, czy jest ona miła, itd. Wiecie jak to z gośćmi na takich przyjęciach, im więcej wypiją tym bardziej są wymagający, dlatego obsługa musi być miła i spełniać ich zachcianki. Z góry dziękuję za szczere opinie. Czy naprawdę taka cenę w 100% oddaje, to jak tam jest w tym domu weselnym? Pozdrawiam

2

Odp: Dom Weselny

...Takimi sprawami zwykle zajmuje się przecież rodzina panny młodej... może trzeba włączyć ich w przygotowania, żeby nie było, że tylko zrobią łaskę i przyjdą na gotowe...?

3

Odp: Dom Weselny

Można poszukać kogoś, kto chce odstąpić salę, wtedy jest taniej.

4

Odp: Dom Weselny

my robilismy w sali weselnej  w okolicy Wrocławia, ceny są calkiem przystepne, sala prezentuje sie bardzo ładnie, elegancko, mega nam sie podobało podejscie, organizacja, super, ze wszystkim szło sie dogadac,co bys sobie nie wymyslila- wszystko tam ogarną wink  poza tym, mają bardzo ładne pokoje a dla nowozencow apartament malzenski GRATIS big_smile konsultanka ślubna we wszystkim pomaga, a uwierz mi, to mega ulatwia sprawe

5

Odp: Dom Weselny

Nieeee smile ja robiłam w hotelu - i nie żałuje ani trochę wyboru, wesele było pięknie zorganizowane, sala cudnie ustrojona, przesliczna. A goście super się bawili i do teraz wspominamy tą zabawę

6

Odp: Dom Weselny

> Lakmuska napisał/a:

> Nieeee smile ja robiłam w hotelu - i nie żałuje ani trochę wyboru, wesele było pięknie zorganizowane, sala cudnie ustrojona, przesliczna. A goście super się bawili i do teraz wspominamy tą zabawę

No z tym że hotele mogą być znacznie droższe + trzeba liczyć się z tym że będą normalni goście. smile

7

Odp: Dom Weselny

Ja jestem za restauracją na wesele - mniejszy przepych, ale luźniejsza atmosfera....

8

Odp: Dom Weselny

Fajne są też karczmy, zwykle są duże i można w nich zrobić wesele nawet na 100 osób...