151

Odp: Rower czy spacer?

Spacer! bo spacerować mozna zawsze i wszędzie wink

152

Odp: Rower czy spacer?

Taka to jest zaleta tego spaceru. Przede wszystkim chcę zaznaczyć coś takiego - bardzo lubię no wiecie spacerować w zimie a latem to ja już wolę sobie pojeździć rowerem. Według mnie jest to lepsze i według mnie jest to po prostu bardzo dobre. Nie wyobrażam sobie życia bez tych dwóch rzeczy.

153

Odp: Rower czy spacer?

Na odpowiednim rowerze można przejechać dużo kilometrów! Zresztą ja zawsze lubiłam jeździć na rowerze, nie tylko dla kondycji ale też dla relaksu smile Ostatnio kupiłam nowy rower i  udało mi się wybrać najlepszy dla siebie smile

154

Odp: Rower czy spacer?

Ja preferuję rower - chociaż spacery, szczególnie po górach, też są wspaniałe big_smile

155

Odp: Rower czy spacer?

na rowerze na pewno się więcej spali.
Ale spacery moga być przyjemniejsze.
Zależy co chcemy

156

Odp: Rower czy spacer?

Uwielbiam zarówno jedno i drugie, przy czym spacer jest hmm... jakby to powiedzieć, bardziej dostępny zawsze i wszędzie i nie trzeba dźwigać ani też zamartwiać się gdzie przypiąć czy zostawić rower, jak chcemy się gdzieś po drodze zatrzymać. Rower idealny dla "przewietrzenia się".

157

Odp: Rower czy spacer?

Zdecydowanie jestem za rowerem, świetnie dotlenia. Do tego figura wyrobiona, całe ciało pracuje. Naprawdę to najlepszy sposób relaksu i do tego zdrowie pierwsza klasa i figura.

158

Odp: Rower czy spacer?

Kocham spacery <3 co do rowerów nie mam przekonania, za bardzo się męczę..i oczywiście nie miałabym z kim jeździć. Tak na spacer u mnie się zawsze ktoś nawinie - czy to sobie pójdę albo z koleżanką, kolegą a nawet czasem brata namówię. smile o ile mu się chcę bo to straszny z niego leń.

159

Odp: Rower czy spacer?

Mnie najbardziej pasuje 2w1 smile

160

Odp: Rower czy spacer?

Bardzo lubię chodzić, ale od dziecka kocham jeździć rowerem i szczerze mówiąc nie mogę doczekać się wiosny i ładnej pogody. Mieszkam w miejscu, w którym jest bardzo dużo ścieżek rowerowych. Nie wiem dokładnie ile mają kilometrów, ale myślę, że około 50km.  Rok temu kupiłam sobie nowy rower, za który sporo zapłaciłam i mogę przejeżdżać większe dystanse, bo jeździ się nim dużo lżej i wygodniej niż moim poprzednim rowerem, który miał już swoje lata. Ze swoich chłopakiem planujemy sobie zrobić dłuższą wycieczkę rowerową i przejechać około 100km w weekend. Chciałabym kupić nam nowe ubrania sportowe takie jak dresy, koszulki i bluzy, bo nasze obecne są już sprane i nie wyglądają dobrze. Szukając tych ubrań trafiłam na ten sklep i trochę zszokowała mnie tak niska cena ubrań. Wcześniej kupowałam ubrania w sklepach stacjonarnych i płaciłam za nie dużo więcej. Wiecie może czym jest to spowodowane? Są to markowe ubrania więc nie ma możliwości, że jakość tych ubrań jest niższa od tych, które są dostępne w sklepach stacjonarnych.

161

Odp: Rower czy spacer?

w sumie o na rower już można iść smile pogoda co raz to lepsza się robi

162

Odp: Rower czy spacer?

Zawsze bardzo lubiłam jeździć rowerem i w sumie nadal lubię to robić, zdecydowanie bardziej preferują taką aktywność fizyczną od spaceru, choć i te złe nie są.

163

Odp: Rower czy spacer?

Moim zdaniem warto to połączyć.Można zacząć jeździć na rolkach we dwoje.Będzie to zarówno uprawianie sportu jak i spacer po parku czy pięknych okolicach waszego miasta.Rolki to ostatnio moda zarówno wśród młodzieży,kilkuletnich dzieciaków jak i osób starszych.Nauka nie jest trudna, a korzyści ogromne.Kiedy już się zdecydujemy,warto zakupić dobrej jakości rolki,w których będziemy czuć się bezpiecznie.Sporo osób preferuje robienie zakupów on-line w sklepie sportowym jest w nim bowiem spory wybór akcesoriów dla każdego sportowca.

164

Odp: Rower czy spacer?

Ja bym ten temat zostawił jakiemuś specjaliście. Mi się wydaje, że to może być naprawdę bardzo dobra opcja smile A przynajmniej w moim przypadku tak zawsze jest.

165

Odp: Rower czy spacer?

Obie fory aktywności są bardzo przyjemne a jednocześnie bardzo pożądane w przypadku osób które dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnym trybem życia! smile

166

Odp: Rower czy spacer?

z tym że rower może trochę bardziej obciążać stawy- kolana spacer to świetny sposób na aktywne spędzanie czasu dla wszystkich.

167

Odp: Rower czy spacer?

Ja niestety z rowerem nie mogę przeginać ze względu na swoje stawy, dlatego wybieram powolne, ale dość długie spacery smile

168

Odp: Rower czy spacer?

Bieganie big_smile Polecam, człowiek od razu czuje się zdrowszy. Najlepiej zacząć na poradnikach na stronkach typu runners-world.pl, bo bez odpowiedniego przygotowania można sobie naważyć bigosu

169

Odp: Rower czy spacer?

Nom bieganie i sluchawki duzo lepiej smile

https://www.sunset-gate.com

Ostatnio edytowany przez colda42 (2018-01-05 13:37:01)

170

Odp: Rower czy spacer?

Dla mnie zdecydowanie spacer, a najlepiej to z psem i rodziną smile

171

Odp: Rower czy spacer?

Spaceruję często, bo z psem smile W sezonie rower i to sporo. A teraz myślę nad bieganiem, ale nie wiem jeszcze. Może to będzie moje noworoczne postanowienie smile

172

Odp: Rower czy spacer?

Wolę rower, bo łączę dzięki niemu sport z turystyką smile Uwielbiam zwiedzać bliższą i dalszą okolicę i jestem pełna zachwytu nad miejscami, które dzięki temu odkryłam smile

173

Odp: Rower czy spacer?

Jak blisko to spacer, jak dalej- zdecydowanie rower.

174

Odp: Rower czy spacer?

Na taką pogodę jak dziś to lepiej rower, bo pod nogami mokro...

175

Odp: Rower czy spacer?

Chodzicie na spacery bądź na rower, gdy jest smog? Czy raczej unikacie wychodzenia z domu?