51

Odp: objętość włosów

A jakby tak zaczac od podstaw? Jest jakis moze skuteczny  ? Wiele mi wypadlo niestety i teraz chcialabym je jakos odbudowac ;/

52

Odp: objętość włosów

ja suszę z głową w dół, ale i tak co bym nie zrobiła to po jakimś czasie oklapują:(

53

Odp: objętość włosów

Dla mnie na objętość najlepsza jest domowa laminacja raz w tygodniu. Na necie jest pełno artykułów na ten temat. ale po krótce: mieszaninę żelatyny z wodą i odżywki nakładamy na 40 minut na włosy a potem dokładnie spłukujemy. Efekty są naprawdę super.

54

Odp: objętość włosów

Ciekawa ta twoja porada hryzantema. Muszę sama spróbować na własnych włosach. Mam nadzieję, że u mnie też będzie podobny efekt. Z objętością włosów walczę od kilku miesięcy i bez większych rezultatów. Oby twój sposób okazał się dobry. Napiszę za kilka dni jakie efekty osiągnęłam.



---
[url=http://www.peruki.info.pl/]peruka[/url]

55

Odp: objętość włosów

Ja niestety mam słabe włosy i mi się bardzo szybko przetłuszczają. Nie mogę mieć dużych objętościowych włosów i jakoś tak mi się to nie udaję. Bo akurat cały czas muszę pilnować tego by mnie znowu nie zaatakował właśnie ten okropny łupież. Bo wtedy to nic tylko śćiac się na zero sad

Ostatnio edytowany przez rudatanczy (2015-06-09 15:48:19)

56

Odp: objętość włosów

Moze któraś z Was ma takie urządzenie jak Volumizer 24? widziałam recenzje dziewczyn na YT, ale nie widziałam jakichś spektakularnych efektów po użyciu tego sprzętu, opłaca się kupić czy nie?

57

Odp: objętość włosów

A może jakieś preparaty, które maja własnie poprawić objętość? Sa takie kosmetyki, które sprawiają, że zwiększa sie objętość a stosowane jako całe serie jeszcze wzmaga efekty. Trzeba by spróbowac zamiast siegac od razu po jakieś urządzenia smile Ja z takich kosmetyków mam serum Garniera z takiej rózowej serii. Jest bez spłukiwania wiec nie tylko skuteczne ale i wygodne tongue

58

Odp: objętość włosów

Uwielbiam te kosmetyki fructis, pachną obłędnie i sa naprawdę skuteczne, najbardziej chyba lubie szampon i maskę.

59

Odp: objętość włosów

To wcale nie jest taka prosta sprawa, bo wiadomo, że objętość włosów to przede wszystkim ich ilośc... ale powinnaś przede wszystkim pojść z tą sprawą do fryzjera, bo są rożne i techniki i kosmetyki- pianki , lakiery, odżywki, specjalny sposób ich układania.

60

Odp: objętość włosów

[quote=eMzI]ja suszę z głową w dół, ale i tak co bym nie zrobiła to po jakimś czasie oklapują:([/quote]

To jest właśnie bardzo fajny domowy sposób i gdybeś bezpośrednio po takim suszeniu rownież głową w dół potraktowała swoje włosy lakierem zwiększającym objętość , to wtedy efekt na pewno utrzyma się o wiele dłużej, polecam ci przetestować taką metodę;))

61

Odp: objętość włosów

Ta metoda jest fajna, tylko trzeba uważać z czesaniem, kiedy się już wróci do pionu, bo jak ciągnie się za mocno, to znów robią klap.
Najczęściej myję włosy zaraz przed wyjściem, ale kiedy biorę prysznic przed snem, to kładę się tak, żeby na nich nie leżeć, tylko aby swobodnie się rozsypały na poduszce. Schną sobie w swoim tempie w takim ułożeniu (mimo że oczywiście kręcę się w nocy) i rano są widocznie uniesione u nasady.

62

Odp: objętość włosów

a nie powinno się spać w rozpuszczonych włosach wink bo je wtedy dodatkowo osłabiasz.
Leżysz na nich i czasem szarpniesz w  trakcie snu, czy też po prostu łatwej się mogą złapać.
Są fajne serie dodające objętości. Ja np testowałam z garniera gęste i zachwycające i byłam zadowolona

63

Odp: objętość włosów

Tak, ta rózowa seria Fructis świetnie się sprawdza. Ja mam z niej serum i bardzo przyjemne są wtedy włosy. Nabrały objętości i  są puszyste, ale nie robi mi się taka napuszona szopa. Wyglądaja zdrowo a j czuje się wtedy lepiej. Co do spania w rozpuszczonych włosach to ja zbieram bo mam bardzo dlugie. Używam gumek takich spezynkówych które nie odznaczają się na włosach i nie niszczą ich w ten sposób.

64

Odp: objętość włosów

mi żaden szampon nie dodaje objętości, klapnięte mam te włosy strasznie:((

65

Odp: objętość włosów

To może zamiast szamponów czy innych kosmetyków, spróbuj unieść włosy u nasady mechanicznie, że tak powiem? Popatrz na przykład na Volumizer Rowenta Volum'24, daje świetne efekty i nie jest skomplikowany w użyciu.

66

Odp: objętość włosów

Ja by mieć podniesione bardziej podniesione włosy i objętość większą stosuję świetny szampon Elseve fioletowy. Naprawdę jest rewelacyjny, ma wiele zalet. Pięknie pachnie, oczyszcza szybko, ma lekka formułę, a włosy są świeże i naprawdę jakby muśnięte wiatrem i objętość jak by parę razy większa. Już kilka miesięcy używam i jest zaskakująco dalej dobry. Już używałam i innych rewelacji, a jednak ten szampon zdał najlepiej mój egzamin.

67

Odp: objętość włosów

Kosmetyk, który pomaga to Hildegard Braukmann, tzn. ich Jeunesse, szampon powiększający objętość włosów. U mnie mocno odmieniły się włosy, ale z samego kosmetyku korzystam już od dosyć dawna. Po prostu się sprawdza, robi różnicę i sprawia, że docelowo włosy wyglądają bardzo ok.

68

Odp: objętość włosów

Są takie preparaty dodające objętości, ja używam marki Kemon z serii Hair Mania, jest w porządku

69

Odp: objętość włosów

Ja jak mam mokre włosy to daje głowę w dół i spryskuję je lakierem. Suszę też w tej pozycji. Nie jest źle, ale nadal szukam czegoś dobrego do włosów.

70

Odp: objętość włosów

Mam podobny problem od dzieciństwa mi mówiono ,jak będziesz obcinać włosy to zgęstnieją ,guzik prawda .Moje włosy są cienkie, rzadkie -używałam już z milion odżywek i nic .To prawda jak wysuszę suszarką to na krótko są objętościowo powiększone włosy.Nie lubię tapirować ,bo później ciężko rozczesać .

71

Odp: objętość włosów

Ja to już nie wiem co robić. Musiałabym chyba pół puszki lakieru wypryskać, żeby efekt się utrzymał. Oklapują mi te włosy sad
Wszystkie środki, które początkowo były super wow, po jakimś czasie przestawały wywoływać jakikolwiek efekt.

72

Odp: objętość włosów

Myślę ,że to jest genetyczne i nic nie poradzisz na to .

73

Odp: objętość włosów

HB Jeunesse, stosowane systematycznie. Nie ma co ukrywać, że włosy wymagają trwałej pielęgnacji, aby rzeczywiście było na nich widać ciekawy efekt. Wiem jak było u mnie. Odmieniłam je dosyć szybko, teraz wyglądają ładnie i zdrowo,  a właśnie docelowo o coś takiego chodziło.

74

Odp: objętość włosów

Teraz to chyba można sobie dodać objętości przez doczepiane pasemkal]. Ktoś już miał okazję je próbować?

75

Odp: objętość włosów

Ja jak suszę suszarką pod włosy ,to wydają się gęstsze ,że jest ich więcej .