51

Odp: Wasz wolny czas

No cóż, czasem w pracy jest takie zbiorowisko jak na portalach randkowych.
Mam to szczęście,że u mnie tak nie ma.

52

Odp: Wasz wolny czas

Jeśli szef jest przeciwko pracownikom, to zmniejsza ich zadowolenie i wydajność - sam swoim interesom przez to szkodzi.
Jeśli pracownicy są przeciwko pracownikom, to zatruwają atmosferę, czyniąc miejsce własnej pracy skażonym złymi emocjami. Wiadomo, że w grupie są sympatie i antypatie, ale współpraca przebiega pomyślnie, kiedy jesteśmy ponad tym i TYLKO wtedy możemy być profesjonalni. Takie małe jątrzące gnidy powinny być usuwane. Sorry za wyrażenie, ale w wielu miejscach takie są. Czerpią tylko chwilową satysfakcję z obgadywania i okazywania niechęci innym, bo ani ich życie przez to nie jest lepsze, ani oni sami i znów odczuwają przymus zrobienia tego samego, bo to zwyczajnie nie pomaga. Da im chwilową satysfakcję, a nie trwałą.
W wielkich korporacjach, gdzie drogą "rozwoju" jest wyścig szczurów i podstawia się nogę drugiemu, żeby zyskać przewagę, bycie fałszywym ma bardziej zrozumiałe dla mnie pobudki, ale takie rzeczy dzieją się między kasjerkami w marketach, sprzątaczkami itd., czyli w zawodach, gdzie bardzo mnie dziwi konkurowanie ze sobą, podczas gdy jedzie się na tym samym wózku. Czasami rozdziawiam szeroko usta, kiedy ktoś opowiada mi o swojej pracy i tracę wiarę w ludzi.

53

Odp: Wasz wolny czas

Jak ja bym chciała mieć czas wolny wink

54

Odp: Wasz wolny czas

Wolny czas to przede wszystkim wyjścia z przyjaciółmi, wyjazdy weekendowe. ostatnio byliśmy w Krakowie- postanowiliśmy pojechac tam na kolacje wink I zjedliśmy owoce morza w restauracji Mekong. Było świetnie smile

55

Odp: Wasz wolny czas

Mhmm... poznawanie nowym miejsc i smaków - cudowne!

56

Odp: Wasz wolny czas

Uwielbiam podróże! Niestety nie zawsze jest na nie czas i pieniądze. Za to "zwiedzam" nowe lokale w okolicy - uwielbiam poznawać nowe smaki.

57

Odp: Wasz wolny czas

Ja jak tylko mam wolny czas to jadę sobie na wypoczynek do Szklarskiej Poręby. Mam taki i tam właśnie spędzam swój urlop. Uwielbiam odczuwać bliskość przyrody. Po za tym uważam, że wodospady Szklarki i Kamieńczyka to prawdziwe cuda natury. Patrzeć na wodę i słyszeć jej szum, to właśnie idealnie mnie odpręża.
Jeśli także cenicie sobie cisze i spokój to polecam wink

ps. udało mi się nawet dodać link, jestem dumna big_smile

58

Odp: Wasz wolny czas

ostatnio cały czas wolny spędzam na nadrabianiu zaległości w serialach oraz książkach smile ewentualnie pyknę coś na konsoli.

59

Odp: Wasz wolny czas

Seriali nie oglądam. Siedzę przy kompie, stanowczo za dużo.
Bo coś niby tylko zobaczę i godziny mijają.

60

Odp: Wasz wolny czas

O tak, siada się na chwilę i dwie godziny później dopiero się człowiek ocknie.
Sasetka big_smile To samo robię big_smile Tyle że gry na PC/online.

61

Odp: Wasz wolny czas

Też gram, np. w piłkę nożną i jestem tam kapitanem big_smile

62

Odp: Wasz wolny czas

Ja w czasie wolnym czytam książki. Jak znajdę jakąś ciekawą to godzinami ją czytam. Nikt nie może mnie wtedy oderwać.


---
[url=http://www.medicon.pl/ldek-na-200-tom-1-jesien-2015-zbior-zadan-zamknietych-wraz-z-odpowiedziami/24522]ldek na 200[/url]

63

Odp: Wasz wolny czas

Dla mnie książki są za długie big_smile

64

Odp: Wasz wolny czas

Niektóre się łyka w jeden dzień smile

65

Odp: Wasz wolny czas

No jeśli książka nie jest zbyt gruba, to może i tak big_smile

66

Odp: Wasz wolny czas

każda wolna chwila z książką smile

67

Odp: Wasz wolny czas

W wolnym czasie najczęściej spotykam się z przyjaciółmi i uprawiam sport smile

68

Odp: Wasz wolny czas

Filadelfia-Super!
Zdrowy tryb życia, fajnie.
A u mnie komputer i ja tongue

69

Odp: Wasz wolny czas

Ja też należę do osób, które bardzo lubią spędzać wolne chwile z książką. Niektóre są na tyle wciągające, że trudno się od nich oderwać. Wieczorami chętnie oglądam jakiś ulubiony film lub dwa odcinki serialu. Jak jest ładna pogoda to lubię spacerować.

70

Odp: Wasz wolny czas

też uwielbiam czytać książkę ale to jest moja praktycznie ostateczność lubię sobie usiąść przed komputerem pograć w kilka gierek na facebooku popisać ze znajomymi i tak jakoś czas mi ucieka od czasu do czasu włączę sobie serial moim najlepszym serialem to gra o tron.

71

Odp: Wasz wolny czas

Ja nie mam zbyt dużo wolnego czasu dla siebie bo rodzina,dzieci oraz mąż. Czasami jednak lubię sobie po pracy

jest to polskie kasyno internetowe. Macie tam sporo gier. Traktuję to jako zabawę tak wiec nie stawiam dużych kwot. Czasami wygrywam, czasami przegrywam ale tak jak pisałam gram raczej na grosze. Niektórzy wygrywają tam duże kwoty ale trzeba już być naprawdę obytym w grze.

Taka fajna, lekka rozrywka na wieczory.

72

Odp: Wasz wolny czas

wolny czas? Marzenie... no, ale jak się spełnia, to wtedy dobra książka, dobra muzyka, dobry film, dobry serial:-) długi spacer z psem, kawa na tarasie o poranku:-) to mój wolny czas:-) spokój, cisza, bez rozmów, bez ubierania się - cały dzień w szlafroku:-)

73

Odp: Wasz wolny czas

Czytać - obecnie to: Ostatnie pięć dni. Mara, oddana żona i mama adopcyjna, kiedyś odnosiła sukcesy jako wzięta prawniczka, a obecnie zmaga się z coraz bardziej dotkliwymi objawami ciężkiej, nieuleczalnej choroby. Mimo wsparcia bliskich nie może się pogodzić z utratą niezależności i przystosować do nowych warunków, co skłania ją do podjęcia dramatycznej decyzji o odejściu na zawsze. Daje sobie pięć dni na pożegnanie wszystkich, których kocha.
Scott, nauczyciel gimnazjum i trener koszykówki, od roku wraz żoną sprawuje opiekę zastępczą nad ośmiolatkiem z trudnego środowiska. Za pięć dni chłopiec, którego Scott zdążył pokochać jak własnego syna, ma wrócić do biologicznej matki.

74

Odp: Wasz wolny czas

Ja wolny czas staram się spędzać aktywnie - głównie rower - do tego spacery. A jak brak pogody to dobra książką (aktualnie Umberto Eco "Imię róży") ew. fajny film.

75

Odp: Wasz wolny czas

Jestem zwolenniczką spacerów. Lubię chodzić po lasach, krążyć gdzieś w okolicach rzek czy jezior, czasem chodzę w takich terenach z aparatem i uda mi się zrobić jakieś fajne zdjęcie. Samotność mnie odpręża zwłaszcza w przyrodzie. Więc to jest to co mnie jara