26

Odp: Zapach faceta

Playboy ma fajne dezodoranty, ale jeśli chodzi o perfumy to cieniutko to u nich wygląda.

27

Odp: Zapach faceta

Co fakt to fakt ta firma ma tylko dobre dezodoranty ale też również takie żele pod prysznic : ) po prostu są bardzo fajne i świeże ; ) jednak ja najbardziej lubię jak po prostu mój kochany pachnie świeżo po prysznicu ; ) a te perfumy to u niego są jako dodatek wtedy

28

Odp: Zapach faceta

Co fakt to fakt ta firma ma tylko dobre dezodoranty ale też również takie żele pod prysznic : ) po prostu są bardzo fajne i świeże ; ) jednak ja najbardziej lubię jak po prostu mój kochany pachnie świeżo po prysznicu ; ) a te perfumy to u niego są jako dodatek wtedy

29

Odp: Zapach faceta

W moim odczuciu jeśli facet pachnie jakoś tak fajnie i ładnie to zdecydowanie więcej się staje bardziej seksowny ; )) jeśli akurat miałabym oceniać to najbardziej jak mój facet pachnie perfumem hugo boss

30

Odp: Zapach faceta

oo ja lubie jak facet ladnie i mesko pachnie. Podobaja mi sie perfumy davida beckhama, ale nie pamietam nazwy

31

Odp: Zapach faceta

Szkoda jak nie pamiętasz nazwy bo właśnie się święta zbliżają a ja chciałam kupić zapach właśnie z BEckhama mojemu facetowi..Bo właśnie widziałam, że już mu się kończy ten jego zapach, który też bardzo lubi jakim właśnie jest Hugo Boss : ) dla mnie facet ładnie pachnie jeśli już się umyję hihi Bo najgorsze to trafić na pot w tramwaju : (

32

Odp: Zapach faceta

W tramwaju w lecie to jest taki istny armageedon już jak lato jest wolę na rowrze jeździć..Hmm zapach najlepszy dla faceta według mnie 2 takie perfumy albo lacoste albo też bruno bannani i akurat tutaj inne opcje nie wchodzą nawet w grę - mój ma i jest super.

33

Odp: Zapach faceta

Pot w tramwaju blee albo zapach na niektórych dworcach..To jest u mnie na bardzo wielki minus. Zapach faceta to jest bardzo ważna rzecz bo akurat to powoduję, że on może po prostu być bardziej męski oraz bardziej seksi ; ) sprawa wygląda po prostu jakoś tak iż no wiecie facet śmierdzi to od razu to kobietę odpycha.

34

Odp: Zapach faceta

Gdzieś tam chyba na fejsie była taka grupa czy do polajkowania było - facet, który fajnie pachnie jest seksowny..To tutaj jest prawda i się chyba tutaj ze mną dziewczyny zgodzicie co : ) jeśli chodzi o mnie to lubię jak po prostu ktoś tak pachnie dość intensywnie jakimś perfumem markowym tańszym nawet lacoste.

35

Odp: Zapach faceta

I jak tam polajkowałaś tą stronkę ? : PP w sumie trochę jest w tym racji. Bardzo lubię jak facet pachnie jakimiś markowymi perfumami bo to mu dodaję no nie wiem jakiegoś uroku osobistego i wtedy od razu poznać iż facet dba o siebie oraz o swój taki zapach.

36

Odp: Zapach faceta

Mnie się strasznie spodobał ten zapach , ale to chyba dość kosztowne perfumy prawda?

37

Odp: Zapach faceta

Jeżeli chodzi o kosmetyki dla panów to ja ostatnio zamawiałam dla swojego męża ten płyn i nie narzeka :] Jeśli nie wiecie co kupić na prezent, to proponuję to. Jeśli szukacie markowych produktów to warto tam zajrzeć.

38

Odp: Zapach faceta

Mój facet ma dwie wody toaletowe, jedną ma taką lepszą z lacosty, a drugą z kolei zamówiłam mu ostatnio na codzień, żeby miał do pracy, itd.  Zamawiałam z drogerii intenretowej ] ponieważ tam moim zdaniem są tańsze rzeczy, a również promocje, itd również się trafiają. Bez wychodzenia z domu robimy fajną transakcję smile

39

Odp: Zapach faceta

Mój kiedyś tez używał takie co nie przypadły mi do gustu, wiec złapałam się na sposób kupuje mu sama. On cieszy się że dbam o niego a ja mam przy sobie faceta który pachnie takim zapachem co mi się podoba big_smile

40

Odp: Zapach faceta

Mężczyzna ładnie pachnie jeśli jest ogólnie czysty, zadbany.
Dobra pachnąca kąpiel, golenie się z dobrymi kosmetykami, strzyżenie głowy,
fajnie jak ma wydepilowane pachy i koniecznie czyste ubranie.
Do tego dezodorant, ale w tym każdy ma swój gust,
tak jak dla mnie, nie każdy damski zapach odpowiada smile

41

Odp: Zapach faceta

mi sie podobaja zapachy calvina kleina

42

Odp: Zapach faceta

Mi się te zapachy nie podobają z tej marki to ja bardzo lubię bokserki big_smile teraz dziewczyny mi się kończą moje wszystkie perfumy, już mam końcówkę giorgio armani pouure home..No i co mi polecacie tak na lato, jaki to zapach smile bo się zastanawiałem nad opcją albo pumy albo bruno banani.

43

Odp: Zapach faceta

Dla mnie facet pachnie po goleniu z dobrą pianką,
po kąpieli i do tego dobry dezodorant.
No i umyte zęby. To wystarczy.

44

Odp: Zapach faceta

Mnie się strasznie podobają te od cartiera jak tutaj. Miałyście okazje poznać ten zapach?

45

Odp: Zapach faceta

Jasne, nie ma nic gorszego, niż duszący zapach, zarówno u faceta, jak i u kobiety... Już lepszy bywa naturalny zapach potu czasami, niż takie śmierdzące perfumy. Musisz mu powiedzieć jak najprędzej:-) tylko wyświadczysz mu przysługę, uwierz mi:-)

46

Odp: Zapach faceta

Mam 2 takie zapachy, które według mnie najlepiej utrzymują się na facecie. Pierwszy to jest hugo boss a drugi to jest wiadomo giorgio armani. Jak jedne mu się kończą a zbliżają się święta to oczywiście nowe mu daję tak aby zawsze ładnie pachniał i to cały rok.

47

Odp: Zapach faceta

Teraz dziewczyny akurat tak w lecie dla mnie szczególnie ważną sprawę odgrywa to aby facet się po prostu mył..Jak tak jadę tramwajami albo pociągami to się bardzo często zdarza w taki sposób, że poczuć kto się rano lub wieczorem mył lub nie mył..Nawet nie mówię o stosowaniu jakiegoś antyperspirantu.

48

Odp: Zapach faceta

Wydaje mi się, że jeśli kobiecie nie podoba się jak pachnie jej facet, powinna powiedzieć mu o tym wprost wink U mnie na szczęście zgraliśmy się ze sobą, jeśli o zapachy chodzi, bo używam tylko takich, które akurat uwielbia moja kobieta big_smile Gdyby jednak powiedziała mi wprost, że coś jej się nie podoba, bez obrażania się zmieniłbym zapach wink

49

Odp: Zapach faceta

Ja uważam, że mężczyzna powinien pachnieć dobrymi (co nie znaczy w tym przypadku że również drogimi) perfumami. I o to w sumie mi chodzi i na to zwracam uwagę, męski zapach, absolutnie nie zapach pracy, potu i papierosów czy alkoholu, bo w tym nie ma nic męskiego.

50

Odp: Zapach faceta

Na szczęście w kwestii zapachów i ja i mój facet mamy taki sam gust, tym bardziej, że uwielbiam męskie perfumy. Mniej więcej połowa zapachów HB jest trafiona i utrzymują się bardzo długo. big_smile