26

Odp: Dodatki do potraw głównych.

Ja też nie dodaje..

27

Odp: Dodatki do potraw głównych.

UUUUUUU, a ja mam kilka dobrych przepisów, łącznie z nalewką (a la gin smile )

28

Odp: Dodatki do potraw głównych.

[quote=pinkmause]A dodajecie do jakiejś potrawy ziarna jałowca?[/quote]
mój tata dodaje do niektórych mięs

29

Odp: Dodatki do potraw głównych.

[quote=kopetku75]w mleku? marchewkę? a nie wykipi to mleko?  U mnie wygrywa zdecydowanie mizeria: dodaję cukru, koperek. drugie miejsce -  buraczki na ciepło drobno tarte, na trzecie -  marchewka z groszkiem, czwarte -  sałata ze śmietana i jajkiem, piąte - młoda kapustka , szóste - surówka z czarnej rzepy, siódme - szpinak, ósme - surówka z pekińskiej, dziewiąte - suróweczka z marchwi i na szarym końcu cała reszta[/quote]
Mizeria z cukrem?  z solą chyba!

30

Odp: Dodatki do potraw głównych.

Jest też mizeria na słodko big_smile
Jak kto lubi...

31

Odp: Dodatki do potraw głównych.

ja też trochę słodzę..

32

Odp: Dodatki do potraw głównych.

Ja też ale taką szczyptę cukru ale sól tez...

33

Odp: Dodatki do potraw głównych.

A ja nie big_smile

34

Odp: Dodatki do potraw głównych.

Policzyłam przepisy na surówki jakie mam spisane ( swoje - ) wyszło mi ok 80 przepisów .Nawet nie wiedziałam ,że już tyle się nazbierało .Bardzo lubię wszelkiego rodzaju odmiany buraczków np z żurawiną czy awokado , sałatę z owocowymi dresingami , ogórki łączone z owocami ( brzoskwinia, truskawki , melon ) .W zasadzie to wszystkie warzywa i owoce używam w surówkach - komponuje je tak by pasowały do potrawy do której chcę je podać.
Ostatnio robiłam ananasa na ostro ( posypany pikantnymi przyprawami i podsmazony i jabłka w ćwiartkach podsmażane z majerankiem do wątróbki drobiowej .

35

Odp: Dodatki do potraw głównych.

Jakos nie wiem czy się skuszę na takie połączenia...ale jadłam kiedyś cukienie a'la ananas i było smaczne....a jabłka do wątróbki też robiłam...ale ogórki z owocami....

36

Odp: Dodatki do potraw głównych.

a ja muszę zacząć spisywać swoje przepisy w jeden zeszyt, a nie mieć rozrzucone we wszystkich kątach na pojedyńczych karteluszkach wink

37

Odp: Dodatki do potraw głównych.

[quote=angelcity89]a ja muszę zacząć spisywać swoje przepisy w jeden zeszyt, a nie mieć rozrzucone we wszystkich kątach na pojedyńczych karteluszkach wink[/quote]
ja też chciałam spisywać, ale w końcu wrzuciłam wszystko do koszulek i do segregatora big_smile

38

Odp: Dodatki do potraw głównych.

A ja mam  na kartkach, karteluszkach tudzież podobnych świstkach w pudełku.
I tak łapię się na tym, że coraz częściej sięgam do netu, a nie do pudełka...

39

Odp: Dodatki do potraw głównych.

ja też zaglądam do przepisów z Internetu niż do swoich własnych wink

40

Odp: Dodatki do potraw głównych.

ja mam to samo albo ... od znajomych biore telefon i wykręcam nr. i mówie - co tam jeszcze szło .... i jak to robiłaś

41

Odp: Dodatki do potraw głównych.

tak też mi się zdarza tongue

42

Odp: Dodatki do potraw głównych.

Ja tak najczęściej do mamy dzwoniłam...

43

Odp: Dodatki do potraw głównych.

ja do mojej nie dzwonię po przepisy czy jak co się robi, bo u mnie w domu lepszym kucharzem jest tata wink do mamy dzwonię jak np. coś mi się przypali tongue

44

Odp: Dodatki do potraw głównych.

Mnie tata pomaga w robieniu przetworów. Sam zawsze robi tego całą masę, a my wyjadamy...

45

Odp: Dodatki do potraw głównych.

mój tata w ogóle lubi siedzieć w kuchni smile w tym roku to poszalał z przetworami-tyle tego zrobił, że przez następne 3zimy będziemy je jeść tongue a ile tego dał mi do Łodzi tongue !

46

Odp: Dodatki do potraw głównych.

Ja najczęściej korzystam z internetu jak mi się chce czegoś nowego - często wykonuję dania z przepisów Babcigramolki z garnka smile

47

Odp: Dodatki do potraw głównych.

I sprawdzają się???

48

Odp: Dodatki do potraw głównych.

właśnie, sprawdzają się smile?

49

Odp: Dodatki do potraw głównych.

Moja mam robi ogórki w musztardzie - są przepyszne zarówno do obiadu jak i do kanapek

50

Odp: Dodatki do potraw głównych.

A ja nie znam takich!
Proszę o opis...