1

Temat: wypełnianie bruzd nosowo- wargowych Volbella

Witajcie Dziewczyny, jestem tu nowa:)  Mam pytanie, czy któraś z Was ma może doświadczenie z Volbellą? Przymierzam się do wypełnienia bruzd i nie mam pojęcia, który kwas wybrać. Czy to prawda, że Volbella utrzymuje się do 16 miesięcy? Pozdrawiam:)

2

Odp: wypełnianie bruzd nosowo- wargowych Volbella

Zależy pewnie od tego, czy wykona to ktoś kompetentny i np. nie poda za dużo, żebyś nie wyglądała jak napompowana:) Wtedy będziesz marzyć, żeby to szybciej zeszło, zapewniam... wink

3

Odp: wypełnianie bruzd nosowo- wargowych Volbella

Ja słyszałam o takim kwasie hialuronowym Ma dobre opinie.

4

Odp: wypełnianie bruzd nosowo- wargowych Volbella

Przeszukałam internet i doszłam do wniosku,że Volbella to kwas hialuronowy.

CO TO JEST VOLBELLA I W JAKIM CELU SIĘ JĄ STOSUJE?
To najnowszy produkt z serii wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do korekty ust
i ich okolic. Stosuje się go w zabiegach stawiających za cel, nie tylko przywrócenie im naturalnej objętości, ale również zarysowania ich kształtu, wygładzenia pionowych linii warg i zagłębień w kącikach. Jednocześnie VOLBELLA, niweluje tzw. linie marionetki, biegnące od kącików ust do podbródka.

JAK TO DZIAŁA?
Najistotniejszym jej składnikiem jest naturalnie pozyskiwany kwas hialuronowy, który pomaga skórze utrzymać objętość i elastyczność. Jego nowa formuła minimalizuje obrzęk, dzięki czemu zaraz po zabiegu usta wyglądają
naturalnie i bez przeszkód można powrócić do codziennych czynności. Dodatkowo zawarta w preparacie lidokaina, zapewnia bezbolesny przebieg zabiegu.

Co do opinii, nie mam zdania, bo nie stosowałam smile Ale do jakich bruzd chcesz dokładnie stosować?
Poleca się do ust i ich kącików do podbródka.

5

Odp: wypełnianie bruzd nosowo- wargowych Volbella

A efekty są do 12 miesięcy, nie do 16.

6

Odp: wypełnianie bruzd nosowo- wargowych Volbella

Jest wiele bardzo podobnych substancji, tylko mają różne stężenie składników... A to wszystko dlatego, że kobiety lubią mieć wybór,  a sam kwas hialuronowy nie jest już chwytliwy, trzeba go podawać wciąż w nowych wcieleniach:)

7

Odp: wypełnianie bruzd nosowo- wargowych Volbella

Summerlove, masz rację smile Nie ma to, jak gra słów... Trzynastego, w Szczebrzeszynie chrząszcz się zaczął tarzać w trzcinie. Wszczęli wrzask Szczebrzeszynianie: - Cóż ma znaczyć to tarzanie?!Wezwać trzeba by lekarza, zamiast brzmieć, ten chrząszcz się tarza! Wszak Szczebrzeszyn z tego słynie, że w nim zawsze chrząszcz BRZMI w trzcinie! A chrząszcz odrzekł nie zmieszany:
Przyszedł wreszcie czas na zmiany! Drzewiej chrząszcze w trzcinie brzmiały, teraz będą się tarzały smile

8

Odp: wypełnianie bruzd nosowo- wargowych Volbella

Ale temat był tu, jak "odmłodzić się".
Co polecacie-kwas, botox czy inne "odmładzacze" ? wink
A może coś naturalnego i np. zmiana pożywienia?

9

Odp: wypełnianie bruzd nosowo- wargowych Volbella

Coraz młodsze osoby mają te bruzdy, zwłaszcza takie pucołowate twarze to cechuje wink A co do odmłodzenia, to podobno człowiek naprawdę szczęśliwy  wygląda o wiele młodziej - więc szukajmy szczęścia:)

10

Odp: wypełnianie bruzd nosowo- wargowych Volbella

Takie wypełnienie wiąże się z efektem "nadmuchania" twarzy, co wygląda komicznie...

11

Odp: wypełnianie bruzd nosowo- wargowych Volbella

Zależy od typu urody, niektórym to.pasuje.