1

Temat: Garnitur jaki? gdzie?

Witam,
w marcu wychodzę za mąż i wraz z narzeczonym zastanawiamy się nad tym jak ma być ubrany i gdzie najlepiej kupić garnitur na taką okazję. Najbardziej interesowały by nas okolice Poznania smile

2

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Mój mężulek ubiera się bodajże w Cybinie (nigdy nie jestem pewna czy tak nazywa się ten sklep) i rzeczy są bardzo dobre gatunkowo. Nie ma on dobrego gustu, ale obsługa sklepu zawsze pomaga mu wybrać coś odpowiedniego, więc wam też coś na pewno doradzą.

3

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Ja sama jeżdżę do Cybiny, ponieważ mają tam również ładne ubrania dla Pań, ale jeżeli chodzi o garnitury to jak najbardziej polecam duży wybór i dobra jakościowo (mój też się tam ubiera).

4

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

A gdzie znajduje się ten sklep? przy jakiej ulicy, albo w jakim miejscu może wiecie?

5

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Ja jeżdżę do salonu w Swarzędzu przy ulicy Warszawskiej, ponieważ tam mam bliżej, ale wiem, że jest jeszcze jeden może Mariolka wie gdzie wink

6

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

A nie wiedziałam nawet, że mają sklep w Swarzędzu smile Mój mężulek jeździ zawszę na Dąbrowskiego przy A2 Baranowo smile

Ostatnio edytowany przez Mariolak (2011-12-11 17:29:36)

7

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

A jeszcze jedno pytanko chyba najważniejsze smile Z jakim kosztem trzeba się liczyć przy zakupach w tym sklepie?

8

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Z tego co zwróciłam uwagę to ceny garniturów zaczynają się od 490zł, niestety nie znam się na cenach męskich ubrań, ale wydaje mi się że to chyba nie jest dużo smile

9

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Z tego co mi wiadomo to koszula kosztuje około 80zł podobnie jak krawat a garnitur to tak jak napisała Olka - informacje od męża wink

10

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

[quote=Olka]Z tego co zwróciłam uwagę to ceny garniturów zaczynają się od 490zł[/quote]
cóż za perfekcjonizm... zupełnie przez przypadek zauważyć, że ceny garniturów zaczynają się od 490zł ;-)
brakuje mi tu tylko słówka "około" przed kwotą big_smile big_smile big_smile

11

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Polecam sklep BYTOM

12

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

A może coś innego niż taśmowy garnitur?

13

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Garnitur ciemny, by potem jeszcze przez lata w nim pochodzić na rożne uroczystości rodzinne, a kupić taki z lepszych, by posłużył.

14

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Co wybieracie do garnitury? Krawat czy muszkę? Osobiście bardziej mi się podoba muszka, dodaje tego czegoś. Jak by był problem z  wiązaniem, to tu znalazłam filmik instruktażowy

15

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Tanie i dobrej jakości garnitury mają w Poznaniu w salonie Moda Męska . Kupując garnitur trzeba zwrócić uwagę na to, by pan młody czuł się w nim komfortowo. Nie ryzykowałabym też nietypowych kolorów typu błękitny czy zielony.

16

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Ciekawą alternatywą dla krawata jest musznik - wygląda jak krótki krawat, ale wiązanie ma podobne do muszki. Idealnie pasuje do eleganckiej kamizelki, dodaje do całości szczyptę oryginalności wink

17

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Warto teraz zwrócić uwagę na garnitury smokingowe. Jest ich teraz wszędzie dużo w fajnych krojach i kolorach i niezłych cenach. Zawsze to jakaś fajna odmiana niż klasyczny garnitur.

18

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Tutaj są koszule, ale w innej zakładce też są garnitury z tego co dobrze widzę

19

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Są też okazje, gdzie można być supereleganckim i założyć smoking albo frak, np. wykwintny bal czy władny ślub:) Oczywiście nie polecam zakupu, bo będzie leżał latami nieużywany w szafie, lepiej wypożyczyć.

20

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

dokładnie, lepiej zainwestować w coś, co się później złoży

21

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Nie zapominajcie o samej jakości garnituru. I co z tego, że możesz zaoszczędzić na jego kupnie jak przez całą imprezę możesz się w nim czuć jak w saunie wink

22

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Możesz jeszcze zobaczyć ofertę salonu mody ślubnej, dla porównania tego, co widziałaś do tej pory. Kwestia tego ile chcesz wydać. No i czy kupujesz w internecie, czy wolisz jednak w sklepach stacjonarnych.

Ostatnio edytowany przez paulina88 (2016-05-08 13:29:40)

23

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Garnitur na ślub jest super wyborem na każdą porę roku:-) Oczywiście jeśli pora chłodna, to trzeba pomyśleć o jakimś płaszczu.. Czy myśleliście także o odpowiednich dodatkach do niego?  Do ślubu fajna jest muszka, ale wiadomo, całość musi ze sobą współgrać...

24

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Do tego wszystkiego na pewno przyda się mu mucha do garnituru. Moim zdaniem facet lepiej się prezentuje w muszce niż w krawacie, a szczególnie na ślubie. Takie muszki można kupić w wielu różnych kolorach i wzorach. Są naprawdę ładne.

25

Odp: Garnitur jaki? gdzie?

Ślub to wyjątkowa okazja, dlatego polecam garnitur szyty na miarę. Sam taki miałem na ślubie, a korzystam z niego do tej pory. Mój został uszyty w atelier. Profesjonalna obsługa. Bardzo dobrze zrozumiałem się z doradczynią i projektantką, dlatego finalnie garnitur wyszedł świetnie i spełnił moje oczekiwania. Leży i nosi się idealnie. Czułem się w nim bardzo wygodnie na swoim ślubie i nieskromnie mówiąc prezentowałem się jak milion dolarów big_smile