101

Odp: czy warto chodzić do kina?

W moim mieście zrobili kino pod chmurką i puszczają filmy pod domem kultury, można przyjść z kocykiem czy krzesełkiem.

102

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ostatnio byłam na filmie "Litewski przekręt" - polecam dla lubiących kino akcji:)

103

Odp: czy warto chodzić do kina?

Fajnie iść tak raz w miesiącu do kina ; ) ja z moim chłopakiem zawsze sobie idziemy we wtorek do kina z tego powodu iż są wtedy zniżkowe bilety dla studentów - taki studencki wtorek i super jest : ) w zeszłym tygodniu po prostu sobie poszliśmy na nowy film Snajper.

104

Odp: czy warto chodzić do kina?

U mnie są tanie środy czy tam czwartki, nawet nie pamiętam, ale te kilka złotych na chrupki da się zaoszczędzić kupując bilet na seans własnie wtedy big_smile Kurczę... jak ja nie znoszę ciapania i chrupania w sali kinowej.

105

Odp: czy warto chodzić do kina?

Teraz to już niekoniecznie, chyba, że na jakiś efektowny film i na jakiejś promocji bo tak za 30zł pójście do kina mnie nie urządza.
Poza tym przy tej technologii gdzie kino możemy mieć w domu bo jest tyle gadżetów [url=http://www.marka.com.pl]www.marka.com.pl[/url]
chodzenie do kina ma już wymiar tylko czysto rozrywkowy. Żadnej atrakcji w tym już nie ma:)

106

Odp: czy warto chodzić do kina?

Kino pod chmurką jest super, tylko ostatnio trochę komary mnie pogryzły sad Od czasu do czas fajnie jest też pójść do teatru smile Ostatnio znalazłam fajny portal  można tam właśnie kupić bilety do kina, teatru, czy na różne inne wydarzenia kulturowe i sportowe smile

107

Odp: czy warto chodzić do kina?

Kino pod chmurką to jest tak romantycznie jak w jakimś filmie typu love story. Możecie mi dziewczyny powiedzieć czy gdzieś we Wrocławiu jest takie kino pod chmurką? Możecie mi podać jakiś taki adres do tego miejsca? Chciałby mieć coś nowego do przeżycia razem z moim narzeczonym.

108

Odp: czy warto chodzić do kina?

Kiedyś było...
Może projekt ruszy znów.

109

Odp: czy warto chodzić do kina?

Przecież można sobie zrobić takie kino samemu, wystarczy wstawić TV w okno, usiąść na trawniku i mamy kino plenerowe wink

110

Odp: czy warto chodzić do kina?

Może ruszy bo ja bym chciała się z ciekawością tam przejechać i zobaczyć jak to faktycznie wygląda w rzeczywistości czy jest takie jak polecają to na niektórych stronach z USA. smile Bo ten trend tak mi się przynajmniej wydaję, że jest właśnie zza oceanu i tutaj w Polsce wszyscy będziemy z niego korzystać tak z czasem. Tą sprawę trzeba będzie bardziej nagłośnić może my założymy dziewczyny jakiś fan page ? Tak dla kina plenerowego we WRO smile

111

Odp: czy warto chodzić do kina?

Wchodzi do polski kino plenerowe wiem że co raz częściej ws rożne organizują takie kina w domu również można założyć sobie takie kino nie jest głupi pomysł. Warto chodzić do wszelakich kin oderwać się od własnych czterech ścian. Rozrywka nam sie należy więc trzeba z niej korzystać.

112

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ostatnio byłam w teatrze, wolę zobaczyć coś wartościowego niż ten chłam, na którym po 5 minutach i tak już wiem jak się skończy a 1,5 h....

113

Odp: czy warto chodzić do kina?

O jakim chłamie mówisz sad ? Uważasz, że my wszyscy co chodzimy do kina na filmie jesteśmy jakąś hołotą i chłamem..Jak Ty lubisz chodzić do teatru to w porządku ale musisz przecież obrażać kina. Jakby było tak jak Ty piszesz to by ludzie wcale nie chodzili do kin na chłam.

114

Odp: czy warto chodzić do kina?

Warto, a najlepiej do małych kin studyjnych smile Oczywiście dużo zależy od tego na co idziemy, ale wlaśnie mniejsze kina mają moim zdaniem ciekawszą ofertę.

115

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ja lubię i kino i teatr, a chłamem może okazać się zarówno filmowa produkcja, jak i przedstawienie teatralne. wink
Do teatru dość często chodzi się na sztuki, które już się zna (nawet jeśli jeszcze się ich nie widziało w czyimś wykonaniu), więc... czasem po pięciu minutach oglądania wiadomo jak się skończy film, a jak się skończy przedstawienie wiadomo jeszcze zanim kupi się bilet wink
Oczywiście teatr funkcjonuje, działa, jest żywy, wciąż przedstawia rzeczy nowe, ale jak wspomniałam na początku, niekoniecznie dobre.

Kino pod chmurką wróciło do mojego miasta smile Byłam już na trzech seansach, jutro wybieram się znów. Świeże powietrze, dużo ludzi, jedni na kocach na trawie, inni na krzesłach, niektórzy na leżakach, kurtkach, karimatach. Atmosfera naprawdę fajna. Świetny sposób na spędzenie wieczoru poza domem.

116

Odp: czy warto chodzić do kina?

Dawno nie widziałam dobrego filmu.

117

Odp: czy warto chodzić do kina?

ja ostatnio bywam na polskich filmach i powiem Wam, że coraz lepsze , bo po tym wysiewie beznadziejnych komedii w latach tuż po 2000 r. to już chyba trudno filmowcom spaść niżej...

118

Odp: czy warto chodzić do kina?

Zwłaszcza jeśli chodzi o komedie romantyczne big_smile Dno dna, że tak to określę, bo inaczej nie potrafię.
Nie rozumiem... polska komedia to wręcz wzorcowa kategoria. Oczywiście ta z czasów PRL-u. A te po 2000... gdyby nie produkcje takie jak "Lejdis", "Testosteron", "Vinci"... większość pozostałych po tych zacnych wyjątkach ani nie śmieszy, ani nie wciąga, niektóre straszliwie nudzą.
Za to bardzo mi się podobają polskie kryminały. "Dom zły" wśród nich przoduje.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-11-10 19:01:48)

119

Odp: czy warto chodzić do kina?

A ja bym poszła na jakiś film wojenny, najlepiej czarno-biały, żeby nie było krwawo...  coś w stylu dawnych filmów jak "Potop". "Krzyżacy"...

120

Odp: czy warto chodzić do kina?

Wybieram się na kino tureckie we wtorek. Przed seansem będzie wykład dr hab. Öztürka Emiroglu
– dyrektora  Instytutu Yunus Emre z Centrum Kultury Tureckiej w Warszawie. W każdy ostatni wtorek miesiąca będą wyświetlać nowe tureckie filmy. Mrrr... zobaczymy cóż to będzie smile

121

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ja bym poszła na "Moje córki krowy", lubię tego aktora Mariana Dziędziela

122

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ja też! Ja też! Dziędziela i Kuleszę również smile Wspaniali aktorzy.
Od jakiegoś czasu chodzę do kina raz w tygodniu. Zniżka studencka to cudowna rzecz big_smile

123

Odp: czy warto chodzić do kina?

Pewnie ,że warto nikt w domu nie zapewni takich efektów jak w kinie ,niesamowite odczucia

124

Odp: czy warto chodzić do kina?

My z partnerem ,staramy się chodzić raz w miesiącu ,bez porównania są efekty w domu ,a kinie .

125

Odp: czy warto chodzić do kina?

Kino, szczególnie 3D ma swój klimat. Niezastąpiony. Wiadomo, nie jest to mały wydatek, ale od czasu do czasu można sobie pozwolić na odrobinkę przyjemoności smile