76

Odp: czy warto chodzić do kina?

Lara Croft w wersji współczesnej, widziałam ten film, co prawda nie w kinie, ale wywarł na mnie dobre wrażenie - dla odprężenia, ale nie pamiętam już żadnej sceny, a sklerozy nie mam, po prostu mało zapamiętywalny film.

77

Odp: czy warto chodzić do kina?

Teraz sie robi takie filmy o niczym...

78

Odp: czy warto chodzić do kina?

Chyba że się potrafi kopać, szukać i przebierać ale polecam Ci zibbi osobiście kilka fajnych pozycji, co prawda nie wiem jakie preferujesz gatunki, ale zdecydowanie Oszuakan, Uprowadzona, Prawo Zemsty - dobra sensacja

79

Odp: czy warto chodzić do kina?

Był ktoś na "Jak się pozbyć cellulitu"? Koleżanka mówiła, że super, ale jej to się wszystko podoba, co tylko choć trochę śmieszne, a ja nie wiem, czy jest sens płacić za bilety, czy obejrzeć sobie na dvd, ewentualnie w tv jak już będzie.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-02-15 21:12:21)

80

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ja do kina chodzę głównie z synem na produkcje dla dzieci smile dla nas to nie tylko kino ale całe wyjście koniecznie z kebabem lub pizzą smile

81

Odp: czy warto chodzić do kina?

[quote=niechcemisie]Był ktoś na "Jak się pozbyć cellulitu"? Koleżanka mówiła, że super, ale jej to się wszystko podoba, co tylko choć trochę śmieszne, a ja nie wiem, czy jest sens płacić za bilety, czy obejrzeć sobie na dvd, ewentualnie w tv jak już będzie.[/quote]
Najlepiej to nakręcić własny film... wink

82

Odp: czy warto chodzić do kina?

Będę miała to na dvd niedługo. Orginał. Nie podróbkę własnej reżyserii.

83

Odp: czy warto chodzić do kina?

Warto chodzić do niego dla atmosfery, choć w TV już  tyle filmów można oglądać, lub wypożyczać w platformach cyfrowych.

84

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ja wszystko co jest w kinie oglądam w necie za darmo. Powiem tak... pizza własnej roboty jest super i bardziej się opłaca, ale czasem fajnie jest się wybrać do lokalu tylko po to, żeby wyjść i spędzić czas poza domem i tak samo jest  jak dla mnie z kinem - czasem jest fajnie zorganizować sobie wyjście w parze, albo ze znajomymi czy koleżanką, ale z całą pewnością nie chodziłabym do kina oglądać wszystkiego po kolei nawet gdyby mnie było na to stać, skoro za darmo mogę obejrzeć w domu, gdzie zapewnię sobie większy komfort (ciepło, wygodnie i można cofnąć lub zapauzować).

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2013-03-03 18:27:30)

85

Odp: czy warto chodzić do kina?

W 100 % zgadzam się z tą odpowiedzią.
[quote=niechcemisie]Ja wszystko co jest w kinie oglądam w necie za darmo. Powiem tak... pizza własnej roboty jest super i bardziej się opłaca, ale czasem fajnie jest się wybrać do lokalu tylko po to, żeby wyjść i spędzić czas poza domem i tak samo jest  jak dla mnie z kinem - czasem jest fajnie zorganizować sobie wyjście w parze, albo ze znajomymi czy koleżanką, ale z całą pewnością nie chodziłabym do kina oglądać wszystkiego po kolei nawet gdyby mnie było na to stać, skoro za darmo mogę obejrzeć w domu, gdzie zapewnię sobie większy komfort (ciepło, wygodnie i można cofnąć lub zapauzować).[/quote]

86

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ja lubię kino za tą atmosferę kiedy wiem że nikt za chwilę nie przyjdzie i nie przerwie mi oglądania w najlepszym momencie.

87

Odp: czy warto chodzić do kina?

Lubię chodzić do kina ze swoją dziewczyną. Moim zdaniem to nie to samo co oglądanie filmów w domu. W kinie jest ten klimat którego nigdzie indziej nie ma a ja to lubię.

88

Odp: czy warto chodzić do kina?

Zgadzam się, fajnie jest od czasu do czasu tak spędzić wieczór, nie koniecznie na komedii romantycznej...

89

Odp: czy warto chodzić do kina?

Kino jest super, a szczególnie gdy idziesz na film, który naprawdę warto zobaczyć na dużym ekranie,a nie na komputerku. Np. takiego iron mana warto zobaczyć w kinie (efekty!)

90

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ja ostatnio mam daleko do kina, ale jak już jestem w mieście, to idę obowiązkowo.
Uwielbiam klimat kin i filmy na wielkim ekranie.

91

Odp: czy warto chodzić do kina?

ja ma m ochotę iść na ten film o powstaniu warszawskim, zobaczyć jak zrekonstruowali stare nagrania z wojny.
..

92

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ja byłam, widziałam  i polecam:) Zrobili kawał dobrej roboty ożywiając tamte wydarzenia i postaci... może wreszcie społeczeństwo będzie wiedziało kiedy dokładnie było powstanie i co się z nim wiązało?

93

Odp: czy warto chodzić do kina?

Nie byłam nigdy w 5D ale bardzo chciałabym pójść smile Na dobrym filmie to i na 3D jest świetnie smile
[url]http://loncieeek.blogspot.com/[/url]

94

Odp: czy warto chodzić do kina?

pewnie że warto, szkoda że bilety coraz droższe

95

Odp: czy warto chodzić do kina?

chodzić warto, niestety w dzisiejszych czasach mało kogo stać na to, żeby iść na każdy film, który chce się obejrzeć

96

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ja chodzę teraz rzadko. częściej czytam książki.
_______________

97

Odp: czy warto chodzić do kina?

Ja mam Canal+, tam szybko są nowości i nie trzeba chodzić do kina:)

98

Odp: czy warto chodzić do kina?

Warto , dużo fajnych filmów wychodzi i zanim będą dobre kopie w internecie to trzeba czekać a wiadomo że efekt dużo lepszy w kinie.

99

Odp: czy warto chodzić do kina?

uważam ze kino stwarza fajna atmosferę jednak te 25 zł wole zostawić w kieszeni i ogladac kiedyś na kompie

100

Odp: czy warto chodzić do kina?

Raz na jakiś czas zdecydowanie warto skoczyć