451

Odp: czekolada

Na mnie się zrobiły przyciasne. Wejdę, bo wejdę... bo są elastyczne, ale z dnia na dzień tak jakoś trudniej się je zapina cholercia :-/
A tu wiosna idzie i już się nie można chować pod puchowymi płaszczami i zimowymi kurtkami.
Tak niestety jest... ale uwaga, dzisiaj zjadłam śniadanie nie przed komputerem tylko w kuchni, dzięki czemu czułam smak każdej grzanki i wszystkiego, co na nich było. Zwykle śniadania jadam przed komputerem i bywa, że patrząc w ekran sięgam w bok, po omacku szukając kromki na talerzyku i kiedy nie mogę wymacać kieruję wzrok w stronę dłoni i przerażona spostrzegam, że talerz jest pusty! Potem rozgladam się wokół przekonana, że to niemożliwe, że tak szybko mi poszło, że na pewno odłożyłam nadgryzioną kanapkę gdzieś na bok, ale jakoś nigdzie nie mogę jej znaleźć.
Tak samo jest z sięganiem po kolejną kostkę czekolady.

Właśnie leżą obok mnie dwie tabliczki, kokosowa i truflowa, ale nie mogę, o nie nie, bo to na jutro jak koleżanka przyjdzie i na poniedziałek.

452

Odp: czekolada

Czekolada to coś co uwielbiam.A wiecie że jutro mamy dzień czekolady?:)

453

Odp: czekolada

To super, jest powód żeby się objadać bez wyrzutów sumienia big_smile

454

Odp: czekolada

Ja lubię gorzką albo z kwaskowatym nadzieniem

455

Odp: czekolada

Gorzka czekolada jest najzdrowsza:) ja jednak ją tak średnio lubię i wolę mleczną czekoladę. Jest ona dla mnie zdecydowanie lepsza. Najbardziej to lubię z tej firmy Wedla. Rozpływa się w ustach i zapewnia bardzo dobry smak, który jest taki długotrwały.

456

Odp: czekolada

A ja lubię mleczną, raz na jakiś czas przecież mi nie zaszkodzi:)

457

Odp: czekolada

Czekoladę chyba każdy lubi smile Ja się zastanawiam nad zakupem czekolady do picia na gorąco [url]http://www.konesso.pl/pol_m_Czekolada-na-goraco-214.html[/url] tylko boję się, że mnie za bardzo wciągnie i będę jej piła bardzo dużo czego skutkiem będą malejące ubrania:) Z czekolad takich w tabliczkach to najbardziej lubię nadziewane malinami bądź truskawkami, a ostatnio jadłam przepyszną arbuzową, mniam.

Ostatnio edytowany przez Werka89 (2015-07-12 10:53:34)

458

Odp: czekolada

Ja również uwielbiam. Mąż  się ze mnie smieje i nazywa mnie czekoladowym potworkiem. Moja ulubiona to deserowa czekolada jedyna. Najlepsza od lat chociaż równiez ta z truskawkowym nadzieniem daje radę.

Tylko w takie upały jak teraz nie mam na nią ochoty. Przerzucam się wtedy na ptasie mleczko. Nie wiem czy widzieliście ale Wedel wypuścił fajną edycję ptasiego mleczka na lato. O smaku Frappe w białej kruchej czekoladzie. Możecie je zamrozic w zamrażarce i powiem Wam,że jest przepyszne ! Idealne na takie upały.

459

Odp: czekolada

Obecnie wcinam gorzką czekoladę Lindt 70% i jest przepyszna <3

460

Odp: czekolada

Dokładnie jak moja mama smile ona też ją uwielbia, bo to jest prawdziwa gorzka czekolada a nie jak ta pseudo gorzka czekolada z wedla, która nie jest gorzka a ona jest tylko słodka. Oczywiście jak kto tam lubi. Możecie mi powiedzieć gzie będzie najlepsza czekolada gdzieś we Wrocławiu ?

461

Odp: czekolada

Oj, czekolada we Wrocławiu... <3 Nie wiem gdzie to dokładnie było, ale raz kolega zabrał mnie do jakieś kawiarenki na prawdziwą czekoladę do picia z malinami i cynamonem. Do tego można było kupić ręcznie robione czekoladki. Pysznie było smile

462

Odp: czekolada

A ja kocham brownies np. takie:
Składniki:

    375 g masła
    375 g dobrej jakości gorzkiej czekolady
    6 dużych jajek
    1 łyżka ekstraktu z wanilii
    500 g cukru pudru (dałam 380 g)
    225 g mąki pszennej
    1 łyżeczka soli
    300 g posiekanych orzechów włoskich

Rozpuścić masło i czekoladę w garnuszku z grubym dnem. Lekko przestudzić. W osobnym naczyniu wymieszać roztrzepane jajka z cukrem i wanilią. W osobnej misce wymieszać mąkę z solą. Zawartość naczyń połączyć, dokładnie wymieszać, dodając orzechy.

Formę wyłożyć papierem do pieczenia (Nigella sugeruje 33 x 23 cm; ja piekłam z połowy przepisu w formie o wymiarach 17 x 27 cm).Piec przez 20 - 25 minut w temperaturze 180ºC (nie dłużej! jeśli brownies są upieczone wcześniej należy je wyciągnąć, w przeciwnym razie będą zbyt suche). Gotowe - są suche u góry, lecz w dalszym ciągu lepkie w środku. Ostudzić, pokroić w kwadraty.

463

Odp: czekolada

Wczoraj zjadłam sama całą milkę, ale nie żałuję:)

464

Odp: czekolada

Ja zjadam większą ilość tylko gorzkiej czekolady, bo ma dużo żelaza, a to równoważy jakoś zbędne kalorie wink

465

Odp: czekolada

Kalinka01 -> masz jakąś swoją ulubioną? Obecnie jem tę z Lidla [url]https://instagram.com/p/7p-TfuFwiS/?taken-by=iwonka.bloguje,[/url] ale jest dla mnie ciut za słodka.

466

Odp: czekolada

Przecież coraz więcej jest cukru w słodyczach, bo inaczej dzieci nie chciałyby ich jeść. Rośnie nam pokolenie uzależnionych od słodkości.

467

Odp: czekolada

[quote=katasia]Wczoraj zjadłam sama całą milkę, ale nie żałuję:)[/quote]

A jaki smak? Przyznaję, że ja mam słabość do milki oreo i ją też potrafię zjeść całą.

468

Odp: czekolada

Kostka gorzkiej czekolady co dziennie poprawia mi humor .

469

Odp: czekolada

Dla mnie najlepsza jest mleczna z orzechami:)

470

Odp: czekolada

Gorzka nie zastąpi mi innej ,a like smile

471

Odp: czekolada

jak mam gorszy dzień ,to lubię wypić czekoladę na gorąco ,ach jak po kubkach smakowych się rozpływa mmmm

472

Odp: czekolada

Tylko gorzka mi smakuje , inne są za słodkie dla mnie smile

473

Odp: czekolada

uwielbiam gorzką czekoladę ,ale jak zobaczyłam tą dziewczynę w czekoladzie to dopiero nabrałam ochoty na taką kąpiel .
Która się z was kąpała w czekoladzie ?

474

Odp: czekolada

Wolę jednak zjeść tę czekoladę niż się w niej kąpać big_smile

475

Odp: czekolada

Podpisuję się pod wszystkim co powyżej obiema rękoma.


[url]http://bimbi.pl/viewtopic.php?f=46&t=3010&p=100115#p100115[/url]