26

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Zgadza się, mnie też to zawsze przygnębia, mało światła i słońca, prosta droga do deprechy. I senność w dzień, ciągle bym spała a kiedy powinnam to wcale mi się nie chce. Co chwila zmiana ciśnienia, pogody i ból głowy. Nawet na spacer za zimno bo czasem to faktycznie pomaga wink

27

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Ostatnio oglądam dużo komedii i kabaretów - to trochę pomaga:)

28

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Faktycznie to okres oblegania kompa i tv, może ta mała ilość ruchu tak na nas działa? big_smile

29

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Ja tylko wiadomości w TV ostatnio oglądam. Nie ma ciekawych filmów, same powtórki

30

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Wczoraj była np świetna Zielona mila z Hanksem...

31

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

dużo czekolady smile

Ostatnio edytowany przez karolinas33 (2016-09-06 21:16:57)

32

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

[quote=Gabika]Wczoraj była np świetna Zielona mila z Hanksem...[/quote]

Ten film mogę oglądać zawsze i zawsze wyję.

33

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

[quote=karolinas33]dużo czekolady smile


Głowa mnie boli po czekoladzie ale inne słodycze jem smile

____________________
"Nie raz mówiłem:
ile mogę dać.
Dziś mogę powiedzieć:
że jestem w stanie z niejednego zrezygnować by być obok Ciebie.[/quote]

34

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

A ja lubię po raz kolejny obejrzeć dobrą polską komedię Poszukiwany poszukiwana:)

35

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Dokładnie, brak światła, mało czasu spędzonego na świeżym powietrzu i popadamy w przygnębienie.

36

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Najlepszy sposób to ktoś kochany obok i przegladanie dowcipów na necie

37

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Lody! One są dobre na wszystko! Kiedyś Zapp, pyszne i naj naj, ale Algida już ich nie robi sad Ktoś je jeszcze pamięta? Chciałybyście, żeby wróciły?

38

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Pamiętam je! Takie kolorowe. Miały świetny smak smile

39

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Ja lubię poprawiać sobie humor serialami.

40

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Faktycznie lubię lodami sobie poprawić humor, ale lubię też poogladać moje ulubione seriale i zrobić zakupy. Jeśli chodzi o lody to Magnum bardzo lubię i rożki chyba Algidy.

41

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Ja oszalałam na punkcie waniliowych - wanilia bourbon. Są w Tesco i w Kauflandzie.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-10-09 15:53:23)

42

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Tych lodów z Tesco jeszcze nie jadłem, ale przymierzam się do skosztowania. Lody zawsze mi poprawiają humor. Niestety też słodycze, a to nie jest bezpieczne. Na razie się udaje, ale trzeba uważać żeby nie przekroczyć cienkiej czerwonej linii.

43

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Ja teraz mam jakąś taką wiosenną chandrę. Chcę sobie poprawić nastrój i wybiorę się do [url=http://www.york-restart.com/?yorki=hodowla]yorkshire terrier hodowla[/url], żeby sobie tam kupić w końcu wymarzonego psa!

44

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Zawsze można sobie usiąść w wygodnym fotelu, włączyć swój ulubiony serial i się relaksować przy dobrej herbatce. Jak lubicie np. zielona to polecam Wam herbatę yogi tea, a ja swoją zamawiam ze strony  jest ona naprawdę bardzo fajna i dodaje dużo energii do dalszego działania smile

45

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Dobry film z mężem!

46

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

W czasie chandry najlepiej zrobić sobie domowe spa. Naucz się, jak pielęgnować cerę  A potem zadbaj o resztę ciała, włosy, paznokcie. To poprawia nastrój.

Ostatnio edytowany przez Marbia (2016-05-23 17:19:09)

47

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Lubię stylizować znajome i koleżanki. Polecam to zajęcie zwłaszcza jesienią -  Długie wieczory to idealna pora do buszowania w sklepach i pomocy komuś w dobraniu właściwej garderoby. A przy okazji można co nieco zarobić za fachowe porady.

48

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Ja teraz mam jakąś taką wiosenną chandrę. Chcę sobie poprawić nastrój i wybiorę się do , żeby sobie tam kupić w końcu wymarzonego psa!
Wiosenna chandra u mnie niemal zawsze występuje. To koszmarne przesilenie... sad
Masz już psiaka?

Bieganie mglistym porankiem po kałużach, bo pies musi wyjść, to przynajmniej jakiś motywator do ruszenia tyłka smile Stop chandrze big_smile

49

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Mi najbardziej pomaga muzyka. Wystarczy wybrać taką, przy której aż chce się wstać z kanapy i zacząć tańczyć, np. . Po kilku minutach takiego tańczenia mam od razu lepszy humor smile

50

Odp: Sposoby na jesienną chandrę:)

Ewka_ ma rację. Muzyka potrafi w jednej chwili wzbudzić tak fajne emocje, że momentalnie zmienia się nastrój smile
Na Spotify mam playlistę zatytułowaną "Happy" i trzymam na niej takie kawałki, które puszczam w chwilach, gdy potrzebuję wsparcia z zewnątrz big_smile