51

Odp: Taniec dobry na wszystko

Lubie tanczyc, to świetny sposob na schudniecie smile

52

Odp: Taniec dobry na wszystko

Też bardzo lubię tańczyć bo po prostu zawsze wtedy po imprezie bardzo często jestem uśmiechnięta i mi się chce bardziej i lepiej żyć cały czas do przodu. Zawsze staram się potańczyć coś w domu na wii a jeśli już namówię mojego faceta na wyjście do klubu to na maksa tą chwilę wykorzystuję

53

Odp: Taniec dobry na wszystko

Ze względu na dzieci już coraz mniej czasu tańczę z tego powodu, że jestem już coraz starsza i takie wyjście gdzieś do klubu nie cieszyło by mnie tak bardzo mocno jak kiedyś jeszcze za czasów liceum : ) teraz to mi się jedynie zdarzy potańczyć gdzieś u jakiś znajomych na jakimś weselu z tego powodu, że po prostu w innym przypadku nie ma kiedy i gdzie

54

Odp: Taniec dobry na wszystko

Coraz mniej już czasu poświęcam na bieganie bo wiecie domowe obowiązki są u mnie niestety i nie mam kiedy się wybrać do jakiegoś klubu potańczyć - może po wielkanocy to zmienię i dzieci dam do mamy lub do teściów hihi

55

Odp: Taniec dobry na wszystko

Najłatwiej to do teściów właśnie dać te dzieciaczki : D ale po co iść po takiej najprostszej linii oporu hyhy : D przecież to trzeba jakoś tak no nie wiem pomyśleć, że oni nie będą chcieli i wy jak idziecie sobie z facetem na balety to lepiej wziąć jakąś opiekunkę do dzieci.

56

Odp: Taniec dobry na wszystko

Ja jakoś nie mogę się przekonać do tańca. Czuje się wtedy nieco skrępowana i nieco nieswojo. Ogólnie rzecz biorąc jestem dosyć aktywną osobą, lubię biegać, jeździć na rowerze czy pływać na basenie, ale akurat taniec nie należy do moich ulubionych form aktywności.

57

Odp: Taniec dobry na wszystko

Tak jest dobry na wszystko bo dzięki tańczeniu można po prostu zrzucić bardzo dużo takich kilogramów i po prostu jest wtedy jakoś tak po prostu bardzo fajnie i bardzo jakoś tak dobrze co : ) jeśli chodzi o mnie to ja chyba jutro się wybiorę do jakiegoś klubu sobie potańczyć.

58

Odp: Taniec dobry na wszystko

Dla mnie też taniec jest najlepszy na wszystko. Nie robię tego zawodowo, ale kocham tańczyć. Dlatego też regularnie chodzę na takie zajęcia jak: salsa, zumba, step. Nie wyobrażam sobie, żebym miała z tego zrezygnować. Do klubów też chodzę, żeby się wytańczyć.

59

Odp: Taniec dobry na wszystko

O tak jest dobry na wszystko..u mnie to w szczególności jest bardzo dobry na moje libido <33 To jest zdecydowanie taki mój najlepszy sport i po prostu żadnego lepszego właśnie nie znam : ) przecież ja to tak lubię sobie potańczyć i to jeszcze z moim partnerem.

60

Odp: Taniec dobry na wszystko

Sama nie tańczę, ale widzę po koleżankach jak dobrze takie zajęcia działają. Zresztą sporo się o tym czyta w różnych artykułach. I rzeczywiście taniec pomaga schudnąć, wyrzeźbić sylwetkę, poprawia kondycję i koordynację ruchową, a do tego świetnie działa na samopoczucie. Jeżeli zatem tylko ktoś ma takie możliwości, to na pewno zajęcia taneczne są godne polecenia smile

61

Odp: Taniec dobry na wszystko

Bardzo lubię tańczyć ale co do tego to ja niestety nie mogę przekonać mojego faceta co mówi, że nie lubi tańczyć a tak naprawdę nie chce się przyznać, że to ja od niego lepiej robię i to właśnie ja w tej jednej rzeczy jestem od niego lepsza. Sama muszę chodzić na zumbę.

62

Odp: Taniec dobry na wszystko

Widzę dziewczyny, że wiele z was chodzi na kursy tańca i macie w tym jakieś doświadczenie. Ja właśnie rozpoczynam swoją przygodę , pierwsze zajęcia mam za 3 tygodnie i muszę znaleźć jakieś fajne ciuchy. Nie jestem zorientowana jak się ubrać. Bardziej jak na fitness , czy taka odzież do tańca będzie bardziej odpowiednia ? Podpowiedzcie mi proszę smile

63

Odp: Taniec dobry na wszystko

[quote=weronikawroblewska]Sama nie tańczę, ale widzę po koleżankach jak dobrze takie zajęcia działają. Zresztą sporo się o tym czyta w różnych artykułach. I rzeczywiście taniec pomaga schudnąć, wyrzeźbić sylwetkę, poprawia kondycję i koordynację ruchową, a do tego świetnie działa na samopoczucie. Jeżeli zatem tylko ktoś ma takie możliwości, to na pewno zajęcia taneczne są godne polecenia smile[/quote]

Ja akurat na wyrzeźbienie sylwetki wolę tabatę albo pump. Ćwiczenia są wyczerpujące, przyspieszają metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Zaletą tych ćwiczeń jest to, że są dla każdego. W miarę swoich możliwości można wykonywać ćwiczenia, nie martwiąc się o tempo i są to ruchu do opanowania nawet dla osób które mają dwie lewe nogi do tańca. Powtarzanie ruchów podczas ćwiczeń idzie mi dość dobrze, te które ćwiczyłam kilka razy mam doskonale opanowane, ale  ruchu podczas tańca są dla mnie tak trudne że nie mogę sobie poradzić. Jestem typem beztalencia tanecznego.

64

Odp: Taniec dobry na wszystko

Tańczę często w domu. Włączam jakąś muzykę i tańczę smile
Poprawia się nastrój i kondycja, polecam smile

65

Odp: Taniec dobry na wszystko

Ja jak kiedyś zaczęłam tańczyć w domu ,to syn się spytał, czy dobrze się czuję :)Dlatego teraz to robię w domu, jak jestem sama.

66

Odp: Taniec dobry na wszystko

[quote=blog115]Ja jak kiedyś zaczęłam tańczyć w domu ,to syn się spytał, czy dobrze się czuję :)Dlatego teraz to robię w domu, jak jestem sama.[/quote]
A co dokładnie tańczyłaś i przy jakiej muzyce? Jakieś układy taneczne? Czy to na co miałaś ochotę to to wyszło i liczył się wyłącznie ruch? Jeśli syn się nie spodziewał, że będziesz w ruchu, tym bardziej w tańcu to nie dziwię się, że był zaskoczony. A skoro pytał czy dobrze się czujesz to trzeba było go złapać za ręce i tańczyć z nim. A później podsumować, że czujesz się doskonale i jeśli będzie z Tobą tańczył to też będzie czuł się dobrze. W sumie to też zależy ile lat ma Twój syn, bo podejrzewam, że dorosły raczej nie skusiłby się na wygibasy na dywanie do muzyki.

67

Odp: Taniec dobry na wszystko

monik ,lubię nowoczesną muzykę ,do tego nie mam konkretnego układu tanecznego ,chodziło ,żeby trochę się poruszać:) Syn jest dorosły także lubi słuchać radio ESKĘ ,ale nigdy ze mną nie chciał tańczyć nawet na weselu jak byliśmy u rodziny

68

Odp: Taniec dobry na wszystko

Mnie taniec odpręża ,nawet jak z mężem jesteśmy razem w domu ,a leci jakiś kawałek ,to czasami zatańczymy ,jeśli mąż nie jest zmęczony po pracy .

69

Odp: Taniec dobry na wszystko

[quote=blog115]Ja jak kiedyś zaczęłam tańczyć w domu ,to syn się spytał, czy dobrze się czuję :)Dlatego teraz to robię w domu, jak jestem sama.[/quote]
Ja też, zwłaszcza, że muszę uważać na kontuzjowaną nogę, więc może niezbyt widowiskowo mi to wychodzi smile

70

Odp: Taniec dobry na wszystko

Uwielbiam taniec, wiele lat tańczyłam w formacji tanecznej. Teraz jakoś czasu brak, częściej z dziećmi latam na różne zajęcia, no i uwielbiam oglądać You Can Dance.

71

Odp: Taniec dobry na wszystko

Rzeczywiście najlepszy jest ruch, aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu można dobrać sobie formę aktywności jaką się lubi, w tym artykule jest to fajnie opisane jak się pozbyć oponki i tłuszczyku

72

Odp: Taniec dobry na wszystko

Ja też dotąd tańczę tylko w domu. Dawno temu chodziłam na kurs tańca klasycznego a teraz chciałabym zapisać się na jakieś zajęcia taneczne. Oglądałam buty do tańca i przyznam, że nie wiem, które byłby najbardziej odpowiednie? Możecie coś doradzić?

73

Odp: Taniec dobry na wszystko

Fantastycznie, bardzo przydatne informacji smile Z całą pewnością mi się przydadzą smile

74

Odp: Taniec dobry na wszystko

Taniec świetnie rzeźbi nogi, jak macie problem z tłuszczykiem to polecam zumbę albo inne szybkie tańce.

75

Odp: Taniec dobry na wszystko

Mi poprawia nastrój, i to też jest ok:)