1

Temat: Klub puszystych

Zapraszam do wymiany doświadczeń na tematy diet, sklepów  z modnymi ciuszkami i wszelkich porad, które ułatwią życie nam - trochę większym kobietkom XXL smile

2

Odp: Klub puszystych

Wszystkim puszystym radzę nie katować się dietami, bo istnieje wielu facetów, którzy uwielbiają takie okrągłe ciałka:) A jak już musicie trochę zrzucić to warto pobiegać w miłym towarzystwie, omijać z daleka fast foody i przejść na lekką dietę, z warzywami i owocami:) Ja w ten sposób schudłam 6 kg!

3

Odp: Klub puszystych

Odpowiedni ubiór potrafi wyszczuplić sylwetkę, warto poczytać, jakie kolory są dobre dla danej figury i typu urody.
Fajne ubrania dla puszystych pań mają tutaj:
[url]http://modneduzerozmiary.pl/pl/[/url]

4

Odp: Klub puszystych

Ostatnio coraz większym zainteresowaniem cieszą się blogi puszystych pań, które pokazują, że mogą być piękne, zadbane i nieskrępowane smile

Fanpage bloggerki: [url=https://www.facebook.com/pages/SUPER-SIZE-XL/146748202197968?fref=ts]SUPER SIZE XL[/url]
Profil modelki +size: [url=https://www.facebook.com/SizePlusPoland?ref=ts&fref=ts]Joanna Greiss[/url]

5

Odp: Klub puszystych

Fajnie, że teraz modelki też bywają "plus size", więc kobiecość nie oznacza bycia chudą tyczką bez krągłości:)

6

Odp: Klub puszystych

Fajne ubrania w większych rozmiarach mają w zumbasklep.pl, sama często tam kupuję

7

Odp: Klub puszystych

Polecam dietę  ułożoną przez specjalistów z lightbox, tu można znaleźć różne opcje, o mniejszej lub większej kaloryczności, super sprawa na wiosenne odchudzanie
[url]http://www.lightbox.pl/[/url]

8

Odp: Klub puszystych

Jestem zdania, że fajne krągłości tylko dodają nam sexapilu... Puszyste kobiety też są sexowne, zobaczcie tutaj:

[url]http://www.fakt.pl/Modelki-w-rozmiarze-XXL-Foto,artykuly,135184,1.html[/url]

9

Odp: Klub puszystych

Jeśli ktoś jest ociężały, to traci na atrakcyjności, ale nadwaga niekoniecznie oznacza, że ktoś będzie powolny, mało energiczny i będzie mieć problemy z poruszaniem się z gracją. Gorzej jeśli chodzi o otyłość sad
Zauważcie jak wiele dodaje lub ujmuje atrakcyjności sama postawa ciała, chód, wyprostowana lub pochylona sylwetka.

Mam koleżankę, która przy wadze, uwaga... 102 kg (!!!) potrafiła zrobić perfekcyjną gwiazdę na jednej ręce. Gdybym tego nie zobaczyła, to bym nie uwierzyła. Ma dziewczyna dużo mięśni, które ważą, a do tego się podpasła, ale sprawności nie straciła. Uwielbia tańczyć i zachowuje kondycję mimo wagi.
A widziałyście w "Mam Talent" kobietkę tańczącą na rurze? Akrobatka... mimo całej swojej tuszy.
[url]http://www.smog.pl/puszysta-tancerka-wije-sie-na-rurze-w-mam-talent-68387/[/url]

Nie wydaje mi się, żeby pewne rodzaje aktywności przy takiej wadze były do końca bezpieczne dla stawów i uważam, że pewnych granic nie powinno się ze względów zdrowotnych przekraczać, ale jeśli już komuś się z jakichś przyczyn zdarzyło, to nie jest powód, żeby przestać starać się wyglądać najlepiej jak się da smile
To nie jest tak, że kobiety grubsze będą totalnie nieatrakcyjne, dopóki nie schudną. Po prostu... jeśli osiągną prawidłową wagę, ta atrakcyjność się zwiększy i nie wolno do tego czasu zaniedbywać starań o dobry wygląd (dbałość o siebie, pielęgnacja, ciuchy, postawa, kondycja).

Naprawdę moglibyśmy czasami odpuścić sobie zwalanie winy za dyskryminację na media, choć ich presja jest oczywista,  ale to, co nam się podoba, nie jest dyktowane jedynie takimi chorymi medialnymi zapędami.
To co zdrowe, zawsze będzie się podobać i zawsze znajdzie swoich zwolenników. Nawet jeśli nie w każdej epoce tak było, to myślę, że teraz, w dobie większej świadomości i rozwoju ekoideologii i prozdrowotnych nurtów, będzie tak na pewno.
Oceniając każdy element od sylwetki, poprzez cerę, paznokcie, aż po końcówki włosów widzimy, kiedy coś można określić mianem [b]zdrowego[/b] i podoba się nam to. Potrafimy rozróżnić co do tego wzorca pasuje, a co od niego odbiega, a myślę, że jest to wzorzec odpowiedni do naśladowania i jedyny dobry do porównywania się z nim.

10

Odp: Klub puszystych

Czasem otyłość wynika z choroby i wtedy myślę, że trzeba zacząć od leczenia , a nie odchudzania, żeby nie pogorszyć własnego zdrowia...

11

Odp: Klub puszystych

Hej, jestem puszysta i nie chcę się pocieszać tym że niektórym facetom się to podoba, mnie się to nie podoba! Nie mogę schudnąć, może zrobić operację plantyczną i mieć spokój, jakieś odsysanie tłuszczu czy coś?

12

Odp: Klub puszystych

[quote=Dorota1402]Hej, jestem puszysta i nie chcę się pocieszać tym że niektórym facetom się to podoba, mnie się to nie podoba! Nie mogę schudnąć, może zrobić operację plantyczną i mieć spokój, jakieś odsysanie tłuszczu czy coś?[/quote]

Ja nie wierzę, że można schudnąć dzięki diecie. Niektóre produkty moga pomóc, ale sukcesem jest jedzenie w odpowiednich ilościach. Chodzi o to, aby się nie przejadać, dużo pi (min. 2 litry dziennie) no i uprawiać jakiś sport. Sama wiem jakie to jest ciezkie, najgorzej z wygospodarowaniem czasu i leniem! Ale... Jeśli wejdzie nam w nawyk patrzenie na to co jemy (żadnych tłuszczów trans, minimalne ilości soli i cukrów) to już jesteśmy na dobrej drodze. A poza tym trzeba jeść to co się lubi - tyle że mniej - często ale mało. Bo bez tego wszystkiego kłania się efekt jojo - który jest jeszcze gorszy od samego odchudzania.

13

Odp: Klub puszystych

Różni ludzie - różne przyczyny - różne metody odchudzania.

Dorotko, jeśli sobie samej się nie podobasz to słusznie - nie pocieszaj się czyimiś upodobaniami, popieram Twoją postawę. Staraj się doprowadzić swoje ciało do takiego stanu, w którym będzie się podobało TOBIE (zakładając oczywiście, że nie wpędzisz się do tego czasu w jakieś błędne myślenie, gdzie mimo efektów nie będziesz czuła się lepiej, tylko widziała się coraz gorzej). Trzymam kciuki i daruj sobie operacje plastyczne, bo to samo co doprowadziło do nadwagi teraz, może doprowadzić do niej po odsysaniu. Chyba nie tędy droga.
I nie wmawiaj sobie, że nie możesz schudnąć. Być może nie znalazłaś jeszcze odpowiedniej dla siebie metody, coś Cię blokuje, albo coś w Twoich próbach trzeba zmienić. A Twoja tarczyca działa jak należy?

Galaxia, otóż to. Przełamać lenia, wygospodarować czas i przestrzeń i zachować umiar. Restrykcyjne diety doprowadzają do frustracji.

14

Odp: Klub puszystych

Najważniejsze to akceptować siebie - jak uważacie ze jesteście zza grube - to zmienić nawyki żywieniowe, zacząć ćwiczyć! Nic nie zrobi się samo, nie wierzcie w reklamy jak to po tabletkach ktoś  nadal tłusto żre i jeszcze chudnie! Takie cuda się nie zdarzają!

15

Odp: Klub puszystych

Na taki "cud" mogą liczyć jedynie te osoby, które bezskutecznie próbują przytyć. Też nie czują się dobrze z przesadnie szczupłym i kościstym ciałem, a krągłości ani śladu.

16

Odp: Klub puszystych

Żeby schudnąć trzeba się ruszyć z fotela, wyrzucić torebkę z chipsami i zacząć jeść zdrowo, a nie tylko marzyć i kupować tabletki, które nic nie dają:)

17

Odp: Klub puszystych

Wszystkie chipsy możecie przynieść mi. Umrę z przesolenia, ale co tam.

18

Odp: Klub puszystych

Dziewczyny otyłość przecież da się wyleczyć, czasem diety, ćwiczenia źle są dobrane lub tylko pomaga to na chwilę. Ja bym wam poleciła udanie się do Centrum leczenia otyłości. Mają w Polsce aż 20 placówek, na pewno gdzieś nie daleko was też taka jest. Dużo na ich temat poczytacie na: [url]http://zdroweodchudzanie.pl[/url] . Moim zdaniem świetna sprawa, bardzo dobrzy specjaliści i na pewno wam pomogą z walką z otyłością.

19

Odp: Klub puszystych

fajne ciuszki mają na cellbes.pl, można się naprawdę ciekawie ubrać i podkreślić kobiecość rozmiaru 40+ wink

20

Odp: Klub puszystych

Odchudzanie może mieć też minusy w postaci zwisającej skóry,
na twarzy robią się zmarszczki, na brzuchu zwisające fałdy.
Nadmierne odchudzenia odbija się na skórze.
Myślę,że bezpieczne jest zrzucenie jakichś 5 kg może...

21

Odp: Klub puszystych

Po ciąży też wisi, ale są specjalne pasy pomagające w obkurczaniu, a co zrobić z ramionami, twarzą i cyckami?

22

Odp: Klub puszystych

Mi po dwóch ciążach bardzo pomógł orbitrek. Na ramiona, nogi, pupę naprawdę super. Potrzeba tylko systematyczność i efekty widziałam już po miesiącu więc polecam.

23

Odp: Klub puszystych

[quote=niechcemisie]Po ciąży też wisi, ale są specjalne pasy pomagające w obkurczaniu, a co zrobić z ramionami, twarzą i cyckami?[/quote]

Tu tylko chirurg plastyczny pomoże... Za 10 tys. każda będzie jak nowa:)

24

Odp: Klub puszystych

Brzuch można schować pod bluzką, założyć pas,
ale tak jak pisze Gabika, to pasa na twarz ani biust nie założysz wink

25

Odp: Klub puszystych

Nie tyć szybko i chudnąć powoli - tyle nam pozostaje big_smile Chyba że ktoś chce być kangurem z dodatkową torbą i kieszeniami w kilku miejscach.