26

Odp: nasze sny

No nie mów bo może kiedyś wygrasz wycieczke! bo ja też kiedyś nie wierzyłam ale teraz tak!

27

Odp: nasze sny

to by było więcej niż szczęście

zawsze można sobie powtarzać: nigdy nie mów nigdy smile

ale mówiąc szczerze wolałabym Egipt i morze piasku, a dopiero później Karaiby...

28

Odp: nasze sny

Ale jakbyś wygrała to byś nie zastanawiała sie gdzie tylko byś pojechała!

29

Odp: nasze sny

no też szczera prawda smile darowanemu koniowi... big_smile

30

Odp: nasze sny

Ciągle podrużuję, bardzo często jestem w Chinach i co ciekawe wszyscy mówią po Polsku i o zgrozo widziałam w ich telewizji naszych polityków. Znowu koszmary.

31

Odp: nasze sny

Ja ostatnio miałam nieprzyjemny sen. Jakaś dziewczyna zwierzyła mi się, że całowała się z moim chłopakiem. jej koleżanki mówiły:"no co ty, powiesz jej?" ona na to, że tak, a ja tylko zapytałam kiedy dokładnie, bo chciałam sprawdzić czy wtedy kiedy akurat z nim zerwałam czy wtedy kiedy z nim chodziłam. Ale jazda. Jadłam surową cebulę przed snem smile

32

Odp: nasze sny

Ja mam bardzo chore sny. ;D Czytam dużo fantazy i mam też bardzo bujną wyobraźnie. Np ostatnio śniło mi się że jechałam ze znajomymi na jakaś wyspe, która była nawiedzona przez demony które wchodziły w ciało ludzi. Ja oczywiście byłam wojowniczką i je zabijałam haha. Masakra
W weekend jak byłam na wyjeździe śniło mi się że wali się dom i cos spada na moje nogi i je gniecie obudziłam się i się okazało że że kolega (który waży ze 120 kg) śpi na moich nogach.
W ogóle często mi się śni że ktoś umiera i potem budzę się i płacze. Tych snów nienawidzę. 
Generalnie mam takie historie w snach że mogłabym z nich napisać całkiem dobre ksiązki. Aż żałuje że czasem nie pamiętam co mi się śniło tylko np samą końcówkę.

A macie tak że np w snach jeździcie samochodem (mi się śniło jak nie miałam jeszcze prawa jazdy, caaały czas) i nie możecie zapanować nad kierownicą, albo że uciekacie i nie da się biegać bo nogi odmawiają posłuszeńswta?

W sumie nigdy w śnie nie spadałam w dół za to często latam, haha. Normalnie odbijam się od ziemi i latam. ;D

33

Odp: nasze sny

Ja wole nie opisywać swych snów, są zbyt pokręcone. Typu jeżdżenie na żelazku itp tongue

34

Odp: nasze sny

jeżdżenie na żelazku jeszcze mi się nie śniło, ale obawiam się że wszystko jest możliwe big_smile

35

Odp: nasze sny

Angelika91, masz dar!

36

Odp: nasze sny

Co za głupi sen dzisiaj miałam - jakiś facet potrącił mnie przechodząc z wózkiem i żoną. W wózku było ich dziecko w beciku. Zwróciłam mu uwage, a on się wściekł, przylał mi w zęby, wziął dziecko i rzucił nim o chodnik.

37

Odp: nasze sny

Kiedyś miałam piękne, kolorowe, dziwne i głupie smile
Teraz zbyt krótko śpię prawdopodobnie bo nie pamiętam co mi się się śniło, ze dwa tygodnie temu praca mi się śniła, że dostałam przeniesienie...pewnie nie dostanę neutral

38

Odp: nasze sny

Uwielbiam snić. Przyznaję, że uciekałam się do takich zabiegów jak jedzenie cebuli przed snem big_smile

39

Odp: nasze sny

To jeśli zjem na noc coś ciężkiego gwarantuje mi że będę śnić? Zawsze mi się zdawało że to zależy od długości snu.

40

Odp: nasze sny

Tak się mówi, że jak ktoś się naje to mu się głupoty śnią i przyznaje, że miewam wtedy bardziej intensywne sny, a czy długość ma znaczenie to... chyba nie, bo przy drzemce tak samo miewam sny jak i przy ośmiu godzinach nocnego snu.

41

Odp: nasze sny

O właśnie, częściej kiedy drzemię coś mi się śni, może w nocy zbyt głęboko śpię?

42

Odp: nasze sny

Mnie się ostatnio śniło, że mój kolega baaaardzo namiętnie mnie całował... To dziwne bo nie myślę o nim, chociaż teraz to już zaczęłam się zastanawiać, czy on czegoś do mnie nie czuje, skoro tak się zagalopował do mojego snu... Miałyście kiedyś takie sny?

43

Odp: nasze sny

Miałam coś podobnego. Ten kolega musi Ci się kojarzyć z jakimiś pozytywnymi cechami chyba, takimi, które chętnie zobaczyłabyś u partnera. Może w tym sęk.

44

Odp: nasze sny

Rety, ale miałam porąbane sny w gorączce.
Kiedyś miałam 2 lub 3 sny z Z. (pamiętam dwa, ale wydaje mi się, że był też trzeci), to było tak dawno, a dziś wyśniłam, że wypytuję jego koleżankę, podpuszczam ją podstępnie do opowiedzenia mi o nim i wyciągam informacje, z których jasno wnikało, że kłamał, a potem on czepia się mnie jakim prawem zaczepiam jego koleżanki i jest wściekły, pełen nienawiści i pogardy za to, że grzebię w jego prywatności i zakłócam spokój jego znajomym. Strasznie nieprzyjemne. Potem miałam równie dziwne sny, ale zapomniałam na krótko po przebudzeniu. To chyba przez gorączkę.

45

Odp: nasze sny

Mi się śniło, ze w pracy szukaliśmy kanarka który uciekł komuś i ja kilka razy zaglądałam pod biurko czy tam nie siedzi wink

46

Odp: nasze sny

Mam czasami tak realistyczne sny, że jak się wybudzę to kilka minutek muszę pomyśleć czy to sen czy jawa :-) Ale czasami fajnie tak .. Tylko nie wiem czy mogę wam opowiedzieć big_smile

47

Odp: nasze sny

Mi rzadko co się śni, a jeżeli już to są to przeważnie horrory.

48

Odp: nasze sny

Mnie się śnił mój były ostatnio, zże częstował mnie kanapką, a z niej wychodził jakiś żywy robal...:/

49

Odp: nasze sny

Ostatnio śniło mi się jak z koleżanką z liceum chodzimy po pokojach hotelowych i kradniemy słodycze pozostawione przez obsługę dla hotelowych gości. hmm

50

Odp: nasze sny

Dziś śniło mi się, że mój kolega wygrał na loterii jakieś dziwne urządzenie i wieźliśmy je autobusem na jakąś wieś, gdzie miał to zostawić, ale po drodze wysiadł i mnie z tym zostawił, a ja głowiłam się, gdzie dokładnie mam to dostarczyć, na szczęście zaraz obudziłam się:)