26

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Jakoś tak się przyjęło że tanie są podróbki, które są brzydkie i szybko się ulatniają.

27

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Trzeba kupować oryginalne, ale żeby nie przepłacać, to najlepiej w sklepach internetowych. Na tagomago mają spory wybór a ceny czasem połowę niższe za to samo.

28

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

wszystko trzeba samemu przetestować żeby wiedzieć najlepiej. Wiadomo ile ludzi tyle opinii

29

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

ja lubię różne perfumy orginalne i nie zależy od zapachu ale jednak perfum pumy nic mi nie zastąpi póki co nie znalazłam dla nich zamiennika

30

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Dla mnie niezastąpione są Mexx...

31

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

E. Arden - kupiłam przez internet, dość drogi a kompletnie nietrwały... Nie wyglądał na podróbkę ale kto to wie?

32

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Przez internet to najłatwiej chyba narazić się na doróbkę...:/ Firmoy sklep to jedna gwarancja oryginalności

33

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Hej od lat używam pięknego zapachu różanego, za jedyne 7 zł, odkryłam go w drogerii Natura, pachnie długo, pięknie i przyjemnie.

34

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

No właśnie nie musi być wcale drogi, ja używam CK In2U. Np na mall.pl mam 150ml za śmieszne pieniądze 92 PLN. Patrzcie      W ogóle to perfumy tylko tam kupuje, znajomy mi sprzedał info o tym sklepie.

35

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Jak się dobrze poszuka to ładny zapach nie musi być aż taki drogi.

36

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Oczywiście, że nie musi bo po prostu są akurat te wszystkie promocje w tych takich sklepach kosmetycznych : ) najwięcej tam można skorzystać jeśli akurat są jakieś święta : ) wtedy jest najwięcej takich cen na żółto czy też właśnie na czerwono ; ) polecam szukać w takich - 50 procetn

37

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Ostatnio zakochałam się w zapachu Elode, Essence D'or <3 Może nie jest najtrwalszy, ale biorąc pod uwagę że kosztuje ok. 20 zł za 100 ml to spokojnie można powtórzyć aplikację w ciągu dnia smile

38

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Super jak ten zapach kupiłaś ja też go właśnie miałam i byłam bardzo zadowolona. Ja akurat myślę, że można trafić na dość taki tani perfum i być z niego bardzo zadowolonym hihi Chodzi mi o takie perfumy z tych katalogów Avon a nawet fm i tutaj bardzo okej one są bo po prostu tak pachną super i zdecydowanie jest okej.

39

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Niekoniecznie. Moim zdaniem nie ma reguły. Miałam perfumy z fm czy avonu, który były tanie a utrzymywały się na skórze dłużej niż nie te za kilkaset złotych...

40

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

O wiele taniej niż w perfumeriach można kupić na stronie  sama ostatnio dla swojego faceta zamawiałam

41

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Fakt jest to droższy wydatek, ale pomyśl sobie, że jeżeli zapach jest trwały to nie musisz dużo się im psikać. Wystarczy kilka kropel na ciało, a i tak pięknie pachniesz i zapach się utrzymuje. Dzięki temu perfumy masz na dłużej, wiec inwestycja się opłaca.

42

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

przeważnie dopłaca się za markę, ale faktycznie jak zaszaleję i kupię droższe to utrzymują się bardzo długo. te tańsze niestety wietrzeją:(

43

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

nie musi być drogi, ja lubię perfumy Chanson D'eau kojarzycie pewnie takie zielone opakowanie, nie należą do bardzo drogich i często można dostać je w promocyjnej cenie, uwielbia tez je moja mama, poza tym lubi perfumy Pani Walewska, mi ten zapach zupełnie nie podchodzi, ale ona ma sentyment do takich starych, polskich marek kosmetycznych

44

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Jak macie możliwość to kupujcie te zapachy z Niemiec. Są one trwalsze i jakoś takie lepsze. Dłużej się utrzymują, nie ma porównania co do tych polskich, które szybko się wietrzą i są już praktycznie do niczego..Trzeba znowu jakieś nowe kupować i praktycznie mało kiedy długo służą komuś.

45

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Witaj, wydaje mi się że nie. Wszystko zależy od naszego PH. Czasem warto dobrać perfumy do balsamu i żelu do mycia.Wtedy zapach utrzymuje się dłużej.

46

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Wydaje mi się, że ładny i trwały zapach musi być drogi. Jeśli chodzi o ładne perfumy, to rzeczywiście jest ich dużo i można je kupić za przystępną cenę, na przykład perfumy z Avonu. Jednak niezbyt długo utrzymują się na ciele i na ubraniach. Trwałe perfumy natomiast są kosztowne.

47

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Moim zdaniem nie płacimy za to żeby lepiej pachnieć, bo nawet takie dezodoranty czy perfumy z dolnej półki mają ładne zapachy, ale płacimy za to żeby ten zapach nie wywietrzał po pół godzinie, bo to w wypadku tanich perfum niestety się zdarza i to dość często.

48

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Absolutnie nie musi być drogi. Mogę Wam dziewczyny polecić perfumy Love & Desire . Sa to perfumy z feromonami. Może sama buteleczka nie jest jakaś za specjalna z wyglądu ale rzeczywiscie podobają się mężczyznom ( kobietom w sumie również). Jak do tej pory nie zebrałam tylu komplementów w pracy jak właśnie za te feromony.Zapach bardzo mocny, trzymają się na ciele cały dzień. Na ubraniach czuć je również na drugi. Zapach lekki, kwiatowy. Taki na lato.

49

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

[quote=Marylka20]Absolutnie nie musi być drogi. Mogę Wam dziewczyny polecić perfumy Love & Desire . Sa to perfumy z feromonami. Może sama buteleczka nie jest jakaś za specjalna z wyglądu ale rzeczywiscie podobają się mężczyznom ( kobietom w sumie również). Jak do tej pory nie zebrałam tylu komplementów w pracy jak właśnie za te feromony.Zapach bardzo mocny, trzymają się na ciele cały dzień. Na ubraniach czuć je również na drugi. Zapach lekki, kwiatowy. Taki na lato.[/quote]

Sama zastanawiałam się kiedyś nad perfumami z feromonami ale nigdy nie miałam okazji przetestować. Tak się zastanawiałam czy rzeczywiście mogą działać,czy nie jest to aby jedynie efekt placebo... Czy używasz ich jedynie na wieczór czy zdarza Ci się używać ich codziennie? Oraz gdzie je znajdę? Kupujesz w sieci czy może mogę wybrać sie do jakiejś stacjonarnej drogerii ( typu rossman czy hebe). ?

50

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Codziennie przed pójściem do pracy bo tam mi się przydają najbardziej. Męża już mam tak więc nie muszę podrywać innych smile Kiedy jednak mam na sobie Love Desire relacje z klientami w pracy są o wiele korzystniejsze. Każdy jest względem Ciebie lepiej nastawiony. Zarówno współpracownicy jak i klienci. Możesz sobie zresztą poczytać w różnych poradnikach o biznesie, że feromony są całkiem polecane w tym zakresie.