26

Odp: Taniec dobry na wszystko

tak tak, żeby  się syn nie wyśmiewał smile

27

Odp: Taniec dobry na wszystko

no właśnie

28

Odp: Taniec dobry na wszystko

Ja zawodowo nie tańczę, ale zgadzam się z Tobą, że taniec poprawia sylwetkę.
Tańczę sobie niekiedy do teledysków w domu.
Człowiek nie jest ociężały i porusza się z gracją.

29

Odp: Taniec dobry na wszystko

to prawda, że taniec jest dobry na wszystko! zarówno jak i dla ciała jak i dla duszy. pomogło mi to w leczeniu depresji i teraz na swój wygląd też już nie narzekam. pokochałam siebie i tę formę ruchu

30

Odp: Taniec dobry na wszystko

Taniec relaksuje i uwalnia endorfiny, jak każdy wysiłek fizyczny

31

Odp: Taniec dobry na wszystko

Teraz na prawie wiosnę znów by się przydało nasze ciała wprawić w ruch.

32

Odp: Taniec dobry na wszystko

Uwielbiam taniec ;] kochane jednak nie bagatelizujcie wszlkiego rodzaju bóli kolan, łokci. Mnie bolały kolana i okazało się, że to stawy. Uwierzcie, że wolałabym nie czuć tego bólu. Lepiej wiedzieć - Zadbajostawy.pl

33

Odp: Taniec dobry na wszystko

Trudno uniknąć kontuzji - ja na rolki zabieram zawsze ochraniacze na kolana

34

Odp: Taniec dobry na wszystko

Taniec to jest to, co tygryski lubią najbardziej:))
Ja nie umiem jakoś super tańczyć, ale podrygiwanie w rytm muzyki i w ogole szaleństwa na parkiecie dają mi tyle radości, że głowa boli:) Relaks, odreagowanie stresów - sama przyjemność.

I marzy mi się żeby na karnawał wreszcie mnie było stać na boskie Rio:) Po prostu ten ruch, platformy taneczna, klimat znany z tv - marzy mi się

35

Odp: Taniec dobry na wszystko

Zgadzam się z tym, że taniec jest dobry na wszystko. Chodziłam kiedyś na kurs tańca, jakieś kroki jeszcze pamiętam, najbardziej lubię rumbę

Ostatnio edytowany przez karoline25 (2013-06-21 10:42:21)

36

Odp: Taniec dobry na wszystko

A ja salsę:) Sama się uczyłam z płyty DVD parę lat temu

37

Odp: Taniec dobry na wszystko

Też mam płytę - tą co Kasia Cichopek wydała z Marcinem Hakielem, dobra jako instruktaż...

38

Odp: Taniec dobry na wszystko

poszłam na zajęcia z córką i obie mamy super zabawę, poza tym to chyba dobry sposób by schudnąć, polecam art-dance.eu!

39

Odp: Taniec dobry na wszystko

Mnie się zawsze marzyło, żeby iść na taki profesjonalny kurs tańca, ale jakoś nigdy tego marzenia nie zrealizowałam, sama nie wiem, czemu. Lubię tańczyć, ale robię to okazyjnie (na weselach tongue) lub podczas sprzątania, z mopem, jak mnie nikt nie widzi wink))

40

Odp: Taniec dobry na wszystko

Taniec, to najlepsza zachęta dla sportowych leniuszków, którzy jednak od czasu do czasu potrzebuja trochę ruchu, a nie znoszą klimatu siłowni, klubu fitness.

Podczas godziny intensywnego tańca można spalić od 400-600 kcal! W dodatku nigdy się nie znudzimy! Ciekawe choreografie wymagają od nas koncentracji, koordynacji ruchowej i ruszenia nie tylko ciałem, ale i głową.

Dla mnie bomba!

Pozdrawiam Ala

41

Odp: Taniec dobry na wszystko

Czy ktoś tutaj zagląda do tego tematu czy już nikt nie tańczy : ( ? Uważam, że taniec jest rewelacyjny i warto iść do jakiegoś klubu ze znajomymi czy też ze swoją drugą połówką i się trochę poruszać. Będzie to super pomysł ponieważ spalimy kalorie oraz będziemy się świetnie bawić.

Ostatnio edytowany przez Kaskaa089a (2015-05-04 22:48:56)

42

Odp: Taniec dobry na wszystko

Ja ze względu na małą ilość wolnego czasu rzadko mam czas by sobie potańczyć hmm Kiedy tańczyłam nawet w zespole tanecznym, ale odkąd pracuję już tyle czasu nie mam. Szkoda, bo taniec daje dużo możliwości. Odkąd nie tańczę mam cięższe ruchy, wcześniej poruszałam się zgrabniej, no i ale coś za coś smile

43

Odp: Taniec dobry na wszystko

Ja tańczyłam ostatnio w domu podczas sprzątania big_smile Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad jakimiś zajęciami tanecznymi lub ćwiczeniami z trenerem osobistym, którego znalazłam  Mam już dosyć siedzenia w domu, chcę wyjść do ludzi a siłownia lub fitness to jedyna możliwość.

44

Odp: Taniec dobry na wszystko

W młodszym wieku właśnie tańczyłam taniec towarzyski : ) To mi bardzo pomogło z tego względu, że byłam nieśmiała i przez to się otworzyłam na ludzi. Z tego powodu taniec jest dobry na wszystko bo nie dość, że świetna aktywność fizyczna to również psychicznie można się odblokować i czerpać z życia to co najlepsze jest.

Ostatnio edytowany przez Lineczka (2015-06-02 21:31:12)

45

Odp: Taniec dobry na wszystko

Taniec to wspaniała sprawa i dla duszy i dla ciała. Pięknie modeluje sylwetkę, rozwija koordynację, pozwala nawet schudnąć w miły sposób, no i przede wszystkim jest doskonałym sposobem relaksowania się

46

Odp: Taniec dobry na wszystko

Ja w Saturn Fitness na Bielanach nim poszłam na zajęcia z Zumby to chodziłam na Streching i jogę to dało mi dobry start na pierwszych zajęciach z zumby bo lepiej radziłam sobie z koordynacją rąk i nóg.

Ostatnio edytowany przez maskotka (2015-02-23 15:02:27)

47

Odp: Taniec dobry na wszystko

Mogę to potwierdzić, że taniec jest dobry na wszystko i nawet na kondycję. Jeszcze jak byłam młodsza to właśnie chodziłam na naukę tańca towarzyskiego. Nic nie żałuję tej decyzji z tego powodu, że teraz umiem tańczyć i wiem, że jak jestem na jakiejś imprezie w klubie czy na czyimś weselu poradzę sobie i będę w stanie umiała ocenić czy ktoś umie pływać.

Ostatnio edytowany przez mysiania (2015-06-26 20:23:54)

48

Odp: Taniec dobry na wszystko

Tak bardzo lubię tańczyć : ) zawsze wyciągam mojego chłopa przynajmniej tak 2 razy w roku na jakieś tańce z tego prostego powodu iż no nie wiem zdecydowanie trzeba się coś rozruszać i jakoś życie trzeba sobie urozmaicać z tego powodu warto coś dobrego robić i najlepiej się ruszać razem właśnie ze swoim partnerem.

Ostatnio edytowany przez saharra (2015-07-02 21:33:18)

49

Odp: Taniec dobry na wszystko

U nas w otoczeniu ostatnimi czasy jest bardzo dużo ślubów a więc i okazji do potańczenia. Lubimy się z mężem powygłupiać na parkiecie. Z racji tego, iż my na takich imprezach raczej nie pijemy to uderzamy w pląsy. Może i nie jest to profesjonalny taniec ale co z tego - ważna jest zabawa a co się z tym wiąże świetne humory tongue

50

Odp: Taniec dobry na wszystko

Tak jak jest wesele to faktycznie można się bardzo dobrze wytańczyć  : ) a jeśli akurat o mnie chodzi to zdecydowanie po prostu chodziłam kiedyś na kurs taneczny z tego względu, że chciałam być bardziej odważna i myślę, że ten taniec pokazał mi, że jestem piękna