51

Odp: Cienie pod oczami

Dobrze widzieć o takim specyfiku na likwidację cieni pod oczami.

52

Odp: Cienie pod oczami

Córka moja ma takie podkowy pod oczami brzydkie, robiła wyniki jest ok,ma kamienie w woreczku, może dlatego..

53

Odp: Cienie pod oczami

[quote=virg11]Ja szukam takiego produktu, który by sprawił że w 100% będą niewidoczne bez makijażu...[/quote]

Nie sądzę, żeby taki istniał. Tu tylko przeszczep tłuszczu mógłby pomóc. Wszczepia się pod skórę tkankę tłuszczową, żeby stanowiła dodatkową warstwę i aby naczynia tak nie prześwitywały.

54

Odp: Cienie pod oczami

A ja mam worki pod oczami, od dzieciństwa, mówią że to od dużej ilości soli w pożywieniu, ale znam takich co solą więcej, a nie mają worków pod oczami

55

Odp: Cienie pod oczami

Worki pod oczami to są z niewyspania... Mniej imprez i od razu będziesz lepiej wyglądać big_smile

56

Odp: Cienie pod oczami

okłady z plasterków ogórka,
    kompresy ze schłodzonych torebek herbaty,
    przykładanie do oczu schłodzonych żelowych okularów (są dostępne w większości drogerii),
    nakładanie na powieki pasty z surowego ziemniaka na pół godziny,
    przykładanie na powieki schłodzonej w zamrażalniku łyżki,
    wysypianie się,
    zdrowa dieta bogata w witaminy,
    unikanie używek, na przykład alkoholu i papierosów,
    ograniczenie spożycia soli – nadmierna ilość soli może powodować, że woda zatrzyma się pod oczami i  będzie      skutkować workami pod oczami,
    stosowanie kremów pod oczy z witaminą K i retinolem,
    niepocieranie oczu,
    noszenie okularów słonecznych z filtrem.

57

Odp: Cienie pod oczami

Ta łyżka z zamrażalnika to chyba zbyt agresywne. Myślę, że schłodzona w lodówce w zupełności wystarczy.

Palenie... no właśnie. Czemu palenie wpływa na powstawanie cienie pod oczami? Wiem, że tak jest, ale dlaczego?

58

Odp: Cienie pod oczami

Przydatny mogą być dobre [url=http://farmona.pl/promowane-produkty/kremy-pod-oczy-pl/]kremy pod oczy[/url]. Bazują na składnikach, które pielęgnują te delikatne okolice. Z tego co wiem, to Farmona ma na przykład w ofercie takie kremy.

59

Odp: Cienie pod oczami

no mi akurat kremy pod oczy słabo pomagają...jestem bardzo blada i mam te sińce pod oczami...Jedyne co mi pomaga, to ich dobry kamuflaż korektorem...

60

Odp: Cienie pod oczami

Można spróbować też podkładów scenicznych, one mają lepsze właściwości kryjące... Ale lepiej wyeliminować przyczynę cieni -podobno pasożyty w organizmie mogą dawać taki objaw...

61

Odp: Cienie pod oczami

Lepiej się wysypiać po prostu... Od siedzenia wieczorami przed tv/kompem to miałam - jak przestałam tak siedzieć to przeszło samo smile

62

Odp: Cienie pod oczami

Zazdroszczę tym, którym to pomaga, bo ja bez względu na ilość snu straszę sińcami wokół oczu.

63

Odp: Cienie pod oczami

To są wrodzone cechy, trudno coś z tym zrobić, trzeba maskować...

64

Odp: Cienie pod oczami

To maskowanie to mi tak średnio wychodzi, bo mam worki pod oczami sad
Gdyby jeszcze ta skóra była w miarę gładka, to korektory lepiej by na niej leżały.