1

Temat: Gdzie kupujecie ubrania?

Witam smile A gdzie kupujecie swoje ubrania? Głównie chodzi mi o bluzki damskie, których obecnie poszukuję - na długi rękaw bądź 3/4. Chodzicie po centrach handlowych czy decydujecie się na sklep internetowy? Ostatnio prawie wszystko można kupić przez internet i tak się zastanawiam czy i ubrań nie zacząć tak kupować? A co wy o tym myślicie? Warto zaryzykowań i zamówić ciuchy przez internet?

2

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Zdecydowanie warto zamawiać ubrania przez internet. To duża oszczędność czasu i pieniędzy. Można na spokojnie wybrać ciuszek dla siebie, przymierzyć go w domu i ewentualnie zwrócić. Często jest szansa na to, by trafić na duże wyprzedaże online. Generalnie jak dla mnie same zalety.
A co do bluzeczki - to fajne widziałam tutaj . Sprawdź, może akurat znajdziesz coś dla siebie.

3

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Akurat na bluzki z rękawem 3/4 niezbyt często się spotykam w sklepach stacjonarnych. Może poszukaj czegoś w internecie? Np. na portalu Domodi.

4

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Wszędzie kupuje ubrania gdzie tylko znajde coś unikalnego:) w taniej odzieży, w galeriach , na necie. Ładne bluzki z rękawkiem 3/4 są np w Bialcon ogladałam kilka dni temu bo czegoś szukam na imprezę rodzinną , ta mi się bardzo podoba różowa a taki róż pudrowy modny w tym sezonie

5

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Kocham_kato, naprawdę? Ja nie mam ze znalezieniem takich najmniejszego nawet problemu.

6

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja jako młoda mama teraz jeszcze bardziej doceniam robienie zakupów w sklepach internetowych, a tym bardziej ubrań, bo przymierzenie czegokolwiek będąc na zakupach z dzieckiem i tak nie wchodzi w grę. A tak obejrzę sobie na spokojnie wieczorem gdy maluch śpi i zamówię jak mi się podoba. Tak też właśnie planuję zakupić wiosenną garderobę na nowy sezon. Prosto, wygodnie i często taniej :-) Naprawdę śliczne i tanie bluzki znajdziesz choćby w yupsie

Ostatnio edytowany przez sara.lapa (2015-03-06 13:09:00)

7

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

To prawda dla mam zakupy przez internet to wielkie zbawienie wiem coś o tym ... sama najczęściej robię w ten sposób zakupy, bo kiedy wybiorę się z dwójką dzieci do sklepu zazwyczaj na mnie nie mam juz czasu, a zostawić dzieci nie mam za bardzo z kim i nie chcę nadużywać cierpliwości babci, dlatego również zaczynam się rozglądać za wiosennym kolekcjami

8

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja kupuję z ciekawych butikach, ostatnio mam w szafie coraz więcej rzeczy od MYS Wspólna 27. Mają np. nieszablonową kolekcję Jacoba Birge, jednak mnie szczególnie urzekają ich dodatki. Mam już piękną torebkę z idealnej skórki i odpowiednio dobrane szpileczki - a wszystko wykonane ręcznie. Piękno, styl i wygoda -tak jednym zdaniem :-)

9

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja w sobotę idę do galerii się rozejrzeć, może czymś się pochwalę nowym smile

10

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja kupuję wszędzie, ale nie lubię przymierzać. W sklepach stacjonarnych bardziej na oko wybieram.

11

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Wybierasz na oko? Musisz mieć zatem bardzo uniwersalną figurę, bo ja sobie nie wyobrażam takiego komfortu brania czegokolwiek na oko. Bo potem okazuje się, że tu za szeroka, tam za ciasne. Zazdroszczę Ci tego dziewczyno smile A gdzie kupuję? Głównie w internecie ale po dokładnym spradzeniu rozmiarówki. I nie biorę z interetu wszystkiego, bo kiecki wolę w sklepach stacjonarnych

12

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Uniwersalny to jest w tym przypadku fason, nie moja figura wink : t-shirt, sweterek (kardigan, golf, zwykły, ażurowy), niektóre spodnie, a właściwie większość spodni dżinsowych, proste w kroju bluzki. To takie ciuchy, które u mnie mierzenia nie wymagają.
Koszuli nie kupiłabym bez mierzenia, nieelastycznych spodni, żakietu, wyjściowej sukienki również i płaszcza. Kurtkę mi się zdarzyło raz, ale też miała prosty, sportowy krój, bez przewężeń, więc wystarczyło rzucić okiem na długość rękawów i szerokość, a spieszyłam się.
W internecie kupuje się sugerując rozmiarem lub podaną tabelą, w którym miejscu ile co ma cm i znając swoje ciało, więc jeśli ktoś potrafi oszacować ile ma centymetrów bluzka trzymana w ręku i jak elastyczny jest materiał, to nie ma najmniejszego problemu z doborem. Hmm... nawet niekoniecznie oszacować, po prostu porównać na oko z ubraniami, które zakładamy na co dzień, a przecież znamy ich wymiary, bo je na siebie zakładamy zakładamy, rozwieszamy pranie, prasujemy.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-03-06 12:23:30)

13

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja przeważnie odwiedzam sklepy stacjonarne, przymierzam ubrania, a potem szukam w internecie w niższej cenie. Wiele moich koleżanek też tak robi, bo da się zaoszczędzić. Na przykład w River Island przeglądam ciuchy, a potem na przykład na [url]http://domodi.pl/marki_river-island[/url] je zamawiam. Ktoś wspomniał o sweterkach od nich ostatnio. Tak można też kupić.

14

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja mieszkam w małej miejscowości i nie mam zbyt dużego wyboru w miejscowych skepach dlatego zakupy robię głównie przez internet. Jak wybieram sklepy? W pierwszej kolejności czytam opinie na forach a potem przeglądam recenzje w katalogach sklepów żeby upewnić się czy sklep jest rzetelny. W jednym miejscu np. ] mam opinie na temat wielu sklepów internetowych.

15

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

A gdzie kupujecie ubranka dla dzieci? Pytam, bo szukam stron z dobrej jakości odzieżą. Nie interesują mnie tanie ubranka z Chin, które są wykonane z syntetycznych materiałów i mają drapiące i krzywe szwy. Znalazłam na stronie:  body, koszulki i inne ciuszki wykonane z bawełny i lnu, a także komplety do chrztu. Napiszcie, gdzie jeszcze można dostać odzież i obuwie dla dzieci tak dobrej jakości.

16

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja lubię ubrania w reserved smile Uważam, ze są mega modne i wszystkie na mnie super leżą smile

17

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Warto zajrzeć tutaj smile

18

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

ja nie lubię kupować ubrań przez internet. bardziej wolę wycieczkę do centrum handlowego. czasami mam też fazę na zakupy w second handach, bo można tam upolować naprawdę niezłe perełki smile

19

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja ostatnio trafiłam na świetny portal modowy i teraz tam  kupuję ubrania i odzież.
jest tam bardzo duży wybór produktów z różnych sklepów, dzięki czemu mogę sobie szybko porównać kilka podobnych produktów i wybrać nie tylko najładniejszy, ale w najatrakcyjniejszych cenach.

20

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Szukasz modnych ubrań w Internecie? To jest fantastyczne sklep,

21

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Niekiedy przymierzam w sklepie, a kupuję w internecie. Dużo dziewczyn chyba tak robi dziś? smile

22

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

przymierzam się do kupowania przez internet, ale jednak wolę najpierw przymierzyć zanim kupię. chociaż kto wie, może jak zacznę zamawiać to już nie będę odwiedzać sklepów stacjonarnych tongue

23

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Tylko co zrobić gdy nie ma się co przymierzać bo wszystko za małe albo brzydkie ? Ja sobie upatrzyłam do zakupu ciuchów sklep

24

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja koniecznie muszę ciuchy przymierzyć - mam mały rozmiar i nie wszystko wygląda na mnie dobrze. Bardzo chętnie robię zakupy w lumpeksach, bo za grosze można tam znaleźć fajne, wygodne, ale też markowe ubrania. Mam tez kilka sklepów, które lubię, ale zazwyczaj odwiedzam je w czasie wyprzedaży - reserved, h&m czy sinsay smile

25

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Kupuję tam, gdzie coś wpadnie mi w oko, więc różnie to bywa smile