1

Temat: pokój dziecięcy

Drogie, poszukuję funkcjonalnych i ładnych mebli i innych gadżetów do pokoju dziecinnego (od tapet po kocyki). Gdzie się zaopatrywałyście? Czy możecie coś polecić?

2

Odp: pokój dziecięcy

Ja ostatnio odkryłam sklep na Warszawskim Wilanowie, nazywa się caramella. Mają wszystko od łóżeczek, po komody, kocyki i piękne literki na ścianę smile

3

Odp: pokój dziecięcy

Zaoferowałam pomoc mojej koleżance w przygotowaniu wyprawki, a ona mieszka kawałek od Warszawy. Czy jest może opcja zakupu czegoś przez internet?

4

Odp: pokój dziecięcy

Sklep o którym pisałam prowadzi też sprzedaż online jeśli chciałabyś zobaczyć co mają w ofercie. Można u nich w całości wyposażyć pokoik niemowlaka jak i starszego dziecka smile

5

Odp: pokój dziecięcy

Najlepiej się popytaj najpierw po rodzinie i znajomych, czy czegoś nie mają, może się okazać że z nieba im spadasz big_smile A na potem polecam nie bawić się w ostry róż czy coś, tylko proste, oszczędne w koloirach mebelki, a dodatki szalone big_smile

6

Odp: pokój dziecięcy

Myślałam o znajomych i o rodzinie, ale nikt do głowy mi nie przychodzi, a z tego co wiem ona jest pierwsza z taką sprawą w swojej rodzinie  wink
A meble Caramella faktycznie piękne smile Ollla czy masz może jakieś doświadczenia jeśli chodzi o trwalość mebli?

7

Odp: pokój dziecięcy

Ja jeszcze nic nie kupowałam, ale moja przyjaciółka wyposażyła pokoik córki i jest bardzo zadowolona z jakości i wykonania. Do tego mają teraz promo (-15%)  na część kolekcji mebli z zeszłego roku smile

8

Odp: pokój dziecięcy

Ooo faktycznie, dzięki za info o promocji. Na stronce też jest info, że do końca stycznia taniej smile

9

Odp: pokój dziecięcy

Pomyśl też sobie dla własnego komfortu o szumisiu. To taka zabawka, która szumi jak suszarka. Dzieci lubią ten dźwięk, bo słyszały go w brzuchu mamy i to je uspokaja, dzięki temu mogą zasnąć. Zobacz sobie na stronie o co dokładnie chodzi. To na pewno ułatwi Ci usypianie dzieciaczka.

10

Odp: pokój dziecięcy

Największy wybór takich mebelków jest chyba w Black Red White

Kupowałam tam jakiś czas temu meble do pokoju córki. Proponuję zorientować się gdzie w Twojej okolicy jest najbliższy salon i po prostu się do niego wybrać.
Córka ma obecnie ten komplet na zdjęciu poniżej ( tylko z łóżkiem pojedynczym bo nie ma rodzeństwa)

11

Odp: pokój dziecięcy

Przy odrobinie szcześcia ładne meble mozna dostać w takich sklepach meblarkskich, wystarczy mieć troche czasu i się porozglądać dobrze smile

12

Odp: pokój dziecięcy

Jak już urządzisz pokój i będziesz szukać sposobu żeby dziecko szybko zasnęło w łóżeczku bez Twojej ingerencji to sobie zajrzyj na stronę . Nie będę zdradzać o co chodzi, ale na pewno nie pożałujesz smile

13

Odp: pokój dziecięcy

Pooglądajcie sobie  i zobaczcie, jakich mebelków użyto do ich aranżacji. Moim zdaniem nie dość, że ładnie się prezentują, to jeszcze rosną razem z dzieckiem i posiadają wszelkie niezbędne atesty.

14

Odp: pokój dziecięcy

Dużo kolorów i fajnych zabawek - to idealny pokój dla dzieci! Niech same wybiorą sobie, co tam chcą mieć.

15

Odp: pokój dziecięcy

Meble powinni wybrać rodzice, a dodatki i dekoracje - dzieci.

16

Odp: pokój dziecięcy

Ja uwielbiam białe meble w dziecięcych pokojach,  a dodatki - kolorowe