1

Temat: Okulary Rayban

Co sądzicie o okularach marki Rayban? Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś modelu z oferty tego sklepu - . Możecie mi coś doradzić/polecić?

2

Odp: Okulary Rayban

Zaraz, zaraz, to takie jak były modne w latach 70-tych? No proszę jak ta moda nic się nie zmienia a tylko kołem się toczy. Nie stać mnie na takie okulary, za to znalazłam ciekawe okazje. Na znajdziesz oprawki za 1 zł. Ciekawy pomysł. Nigdy bym nie pomyślała, że można kupić okulary przez Internet. Tymczasem można. Podajesz dokładny rozstaw szkieł, ilość Dioptrii (wszystko dostaniesz od okulisty przy badaniu wzroku) i wybierasz oprawki. Jak coś będzie nie tak, możesz odesłać i odmienić. Przesyłki nic nie kosztują.

3

Odp: Okulary Rayban

Kompletnie nie jara mnie to jak wszyscy rzucają się na te okulary.

4

Odp: Okulary Rayban

A ja posiadam ray bany i bardzo je lubię. Nie wybierałam ich ze względu na markę, tylko dlatego, że kształt ich oprawek najbardziej mi pasował.

5

Odp: Okulary Rayban

Myślę, że są przereklamowane w tej chwili.

6

Odp: Okulary Rayban

Jak już wyżej pisałam: czasami ludzie nie patrzą na markę tylko na kształt. Ray bany mają dość charakterystyczne kształty i sądzę, że to z ich względu tyle osób chętnie po nie sięga.

7

Odp: Okulary Rayban

Ja mam podobny kształt do ray bana, a oprawki są z hilfigera. Bardzo je lubię. Długo szukałam idealnych. Chciałam nawet ray bany, ale miały za szerokie noski.

8

Odp: Okulary Rayban

Też mam okulary kształtem przypominające klasyczne RayBany, tyle że kupione w sieciówce i choć początkowo zupełnie mi się nie podobały, to kiedy zaczęłam je nosić, okazało się, że świetnie pasują do mojej twarzy. Mam dwie pary teraz.

9

Odp: Okulary Rayban

Sprawdźcie tutaj - teraz darmowa dostawa:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-szkla-com-i-kodano-pl[/url]

Tutaj cała akcja Weekend Darmowej Dostawy:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

10

Odp: Okulary Rayban

RayBany są super, ale sa bardzo drogie.

11

Odp: Okulary Rayban

Ale to patrz również po innych sklepach -  Nawet jeśli nie ma ich w ofercie to warto wysłać zapytanie. Być może w ten sposób kupisz za znacznie mniejszą kasę?

12

Odp: Okulary Rayban

mam korekcyjne Ray Bany i je bardzo lubię. Przeciwsłonecznych takich drogich bym nie kupiła, bo nie potrafię o nie dbać. Wystarczy chwila nieuwagi i lądują na ziemi, wrzucam do torebki itd.

13

Odp: Okulary Rayban

Ja z drogich mam tylko jedne Belutti, więc na nie uważam szczególnie:) Inne mają zwykle krótki żywot, gubię je notorycznie...

14

Odp: Okulary Rayban

Ja psuję big_smile  Planowałam kupić sobie drogie okulary w oprawkach z prawdziwego drewna, ale to ze względu na szkła. Wydaje mi się, że tanie okulary nie mogą mieć tak skutecznych filtrów jak te drogie. Może się mylę, ale jakoś nie ufam tym znaczkom naklejonym na okulary z sieciówek.

15

Odp: Okulary Rayban

Mam jedne, ale słabo mi pasują,za duże. Oni nie mają takich jak dla mnie, czyli w prostokąt, tylko takie okrągłe.

16

Odp: Okulary Rayban

Bardzo lubię smile Zwłaszcza w wersji z polaryzacją!

17

Odp: Okulary Rayban

Okulary, jak każde inne.. nie wiem czym się tak zachwycać :I

18

Odp: Okulary Rayban

Mam takie okulary i bardzo sobie chwalę, latem się z nimi nie roztaję. Są tak leciutkie, że w ogóle nie odczuwam, że je noszę. Kiedy będę zmieniała swoje korekcyjne i będę miała fundusze to kupię sobie oprawki tej samej marki.

19

Odp: Okulary Rayban

Okulary w godzinę zrobią w http://www.oko-design.com/, mniej więcej. Dobra usługa, trafiłam na nich przez FB właśnie, bo się wyświetlił jakiś artykuł o oprawkach, który mnie zainteresował. Moim zdaniem nieźle działają. Badania mocno szczegółowe wzroku, więc nawet dla samej tej usługi bym wskazał ten kontakt.

20

Odp: Okulary Rayban

A ja nie zwracam uwagi na markę tylko na parametry, jakich potrzebuję.