26

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Zastanawiam sie nad zabiegiem mezoterapii. Bo pojawiło sie już u mnie troszke zmarszczek i tzw. lwia brew duża zmarszczka między brwiami denerwuje mnie strasznie.Ponoć jest możliwośc wypełnienia takiej bruzdy własną tkanką tłuszczową.Nie wiem co o tym myslicie.

27

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

skutecznymi metodami idealnie dopasowanymi do danej cery

28

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Dziewczyny, przecież we wszystkim trzeba umiaru. Po 20-tce skóra raczej potrzebuje nawilżenia niż odmładzania. Jak nie wiecie co może poprawić Wam wygląd udajcie się do dobrej kosmetyczki. Nie dożywi waszą skórę, zrobi masaż. To nie musi być od razu zabieg odmładzający. Poszukajcie na wyszukiwarce LadyTime.pl zabiegów kosmetycznych, porozmawiajcie z kosmetyczką o dopiero decydujcie się na jakiś zabieg. Rezerwując przez macie szansę na spore zniżki na zabiegi.

29

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Moja mama chce się zdecydować na , ale ciągle jeszcze się waha. Czy istnieją jakieś medyczne przeciwwskazania co do tego?

30

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

A może coś bardziej z domowych sposobów radzenia sobie ze zmarszczkami? Polecam zajrzeć do artykułu <a href="http://pieknojestwtobie.com/jaka-dieta-na-zmarszczki/">Dieta</a> oraz  <a href="http://pieknojestwtobie.com/jak-zlikwidowac-zmarszczki-pod-oczami/">Zmarszczki mimiczne</a>. Rady z nich, to np oliwa z oliwek czy sok z cytryny, warto wypróbować.

31

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Botox jest skuteczny i szybko widać efekty. Oczywiście pozostaje zawsze stosowanie kremów, ale tutaj należy się uzbroić w cierpliwość, aby faktycznie coś uzyskać.

32

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Na zmarszczki dobrym rozwiązaniem jest proszek perłowy, ma zastosowanie odmładzania.Dodać troszkę proszku do kremu. Koleżanka go stosuje i podobno działa. Cera jest wygładzona, zmarszczki mniej widoczne.Można kupić na Alegro tylko trzeba uważać na podróby Pearl Powder.

33

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Jeśli boicie się "mechanicznej" redukcji zmarszczek to trzeba wcześnie zacząć dbać o to aby tych naszych zmartwień było jak najmniej smile Jeśli chcecie sprawdzony sposób to polecić mogę Wam krem. Vichy Liftactive supreme. Sprawdzony przez moją mamę - póki co sobie chwali więc może to jest jakaś alternatywa dla zastrzyków i igieł czy skalpeli. Uważam, że warto czasami spróbować takiego rozwiązania.

34

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

mysle ze na jakis ostrzykiwanie bym sie zdecydowala smile jednak na nic bardziej inwazyjnego to nie

35

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

[quote=bojowa] Jeśli chcecie sprawdzony sposób to polecić mogę Wam krem. Vichy Liftactive supreme. .[/quote]
A co on dokładnie robi ? Jak działa ??

36

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie. Liftactiv Supreme zapewnia efekt liftingu i niweluje oznaki dziennego starzenia skóry - staje się ona jędrniejsza, a zmarszczki wygładzają się. Taki efekt liftingu zapewniają zawarte w dermokosmetykach składniki aktywne takie jak Ramnoza (pomaga w zachowaniu równowagi komórkowej oraz działa pobudzająco na produkcję kolagenu), Neohesperydyna (chroni komórki skóry przed stresem oksydacyjnym) oraz Kompleks Day-Proof (pomaga zmniejszyć napięcie skóry, poprawia jej mikrokrążenie i ułatwia usuwanie toksyn z komórek). Skuteczność Liftactiv Supreme zauważalna jest już po 4 tygodniach stosowania.

Zachęcam do zadawania pytań - chętnie pomogę.

Pozdrawiam,
Ekspert Vichy

37

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

teraz są naprawdę doskonałe metody na niwelowanie zmarszczek i oznak starości

38

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

najlepiej wybrać dobrych specjalistów którzy doradzą jaki zabieg byłby najlepszy











[url=http://profiles.wordpress.org/marina200/]profil[/url]

39

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Hmmm... Jeśli chodzi o usuwanie zmarszczek, kurzych łapek, czy też blizn, to najlepiej zastosować zabieg mikrodermabrazji. Ja np byłam w Beauty Medica w Toruniu -. Usuwanie przebarwień poszło bardzo sprawnie. Miałam 7 zabiegów i to wystarczyło wink

Ostatnio edytowany przez monikamert (2015-05-15 12:29:36)

40

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Ja trafiłam do Pani Doktor dzięki konsultacjom, które odbywały się w Bonarce. Dzięki jej fachowej poradzie i promocji, jaką oferowali zdecydowałam się na dermapen, super zabieg na pierwsze zmarszczki. Pani Doktor, jak i cały gabinet wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. mam 25 lat.

41

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Ja myślę, że zamiast aż tak mocno ingerować w zmarszczki warto po prostu wziąć kilka zabiegów kwasem hialuronowym
Nie mówię, że zmarszczki znikną ale na pewno będzie to mniej inwazyjne niż wypełnianie ich:)
Co o tym myślicie?

42

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Hej dziewczyny,
Moim zdaniem kwas hialuronowy będzie dobry tak jak mówi moja przedmówczyni. Aczkolwiek tylko na początek, później lepiej sięgnąć po cięższy argument. Od siebie poleciłabym  ze względu, że ma bardzo szeroki zakres usług z medycyny estetycznej i nie tylko.

43

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

ja jestem umówiona na poniedziałek do new estetic w lublinie, Szukałam opinii w necie, ale za dużo nie znalazłam, poleciła mi ich kolezanka.

44

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Ja również się na to zdecydowałam. Oczywiście wcześniej przetestowałam miliony różnych kremów.Powiem Wam jednak,ze nie dają takich efektów jak się mogłam spodziewać i jednak wizyta u lekarza była znacznie lepszym posunieciem. Z efektu zabiegów jestem bardzo zadowolona. Miałam nieestetyczne bruzdy nosowo-wargowe,które sprawiały,ze twarz wyglądała znacznie starzej niż w rzeczywistości. Zabieg wykonywała mi pani Dorota Kozicka. Jest to lekarz medycyny estetycznej z Gdańska. Świetna pani doktor, naprawdę zna sie na rzeczy.

45

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Warto zapytać lekarza o najlepszą metodę dla danej osoby wink

46

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Ja usunęłam zmarszczki kwasem hialuronowym. Moze nie jest to niewielki koszt ale efekt super ! No i co najważniejsze nie szkodzimy sobie bo kwas ten występuje w naszym organizmie całkowicie naturalnie. Jesli mogę polecić jakiś dobry gabinet to bedzie to to miejsce: - jest to salon kosmetyczny w Gdańsku. Mają takie zabiegi w bardzo dobrych cenach. Wszystko wykonywane jest z zachowaniem sterylności.

47

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Hej. W tak młodym wieku polecałabym raczej coś żeby pobudzić włókna kolagenowe. Np. laseroterapię- resurfacing. Jeśli chodzi o Kraków, mogę polecić fajne miejsce, gdzie specjalizują się w laseroterapii. Za wcześnie na wypełniacze. smile

48

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Zamiast jakich kosztownych i często nieprzyjemnych zabiegów, które przynoszą korzyści tylko na chwilę warto zdecydować się na alternatywę. T jest ciekawych i bardzo przydatny artykuł.

49

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

A ja myslę, że bardzo wiele zależy od gabinetu i samych lekarzy w nim pracujących. Zanim zdecydowałabym się na konkretny zabieg, na pewno najpierw skonsultowałabym się jeszcze z innymi specjalistami. Spróbuj może  który cieszy się dobrą opinią w sieci smile

50

Odp: Wypełnianie zmarszczek - Restylane

Dla mnie najlepszą i najbardziej standardową metodą jest kwas hialuronowy. I tą metodę najbardziej lubię. Polecam zdecydowanie każdego. Tylko warunkiem jest to, aby znaleźć odpowiedniego lekarza.