1

Temat: Najbardziej nie lubię....

Ja najbardziej nie lubię jak rozepnie mi się biustonosz w publicznym miejscu i nie mogę go zaraz zapiąć tylko muszę się tak męczyć... smile
A Wy?

2

Odp: Najbardziej nie lubię....

Ja nie lubię jak mam ładnie pomalowane paznokcie i nagle któryś mi się złamie albo lakier odpryśnie...:/

3

Odp: Najbardziej nie lubię....

...okropnego zapachu w autobusie,którym dojeżdżam codziennie do pracy..

4

Odp: Najbardziej nie lubię....

Nie lubię wszystkiego, co wymieniłyście i jeszcze nie lubię jak w tłumie ludzi sztachnę się czyimś tygodniowym potem, jak wkręca mi się łańcuszek we włosy i jak ktoś przychodzi po mnie za wcześnie, bo przeszkadza mi się wtedy zebrać jak gdzieś wychodzimy.

5

Odp: Najbardziej nie lubię....

Nie lubię psów, które robią gdzie popadnie a właściciele po nich nie raczą sprzątać...

6

Odp: Najbardziej nie lubię....

Też nie lubię zapachu w autobusach, blee...

7

Odp: Najbardziej nie lubię....

[quote=grazynka33]Nie lubię psów, które robią gdzie popadnie a właściciele po nich nie raczą sprzątać...[/quote]
Psa to winić za bardzo nie można, ale właściciela jak najbardziej, a już najgorsze są roztopy... dosłownie NIE DA SIĘ  przejść !!! kiedy to wszystko wypływa i rozpływa się po chodnikach.

8

Odp: Najbardziej nie lubię....

Nie lubię wścibstwa i całkowitego braku samodzielności...

9

Odp: Najbardziej nie lubię....

Nie lubię zawiści i zazdrości innych ludzi, która potrafi zabić każdą radość i szczęście...

10

Odp: Najbardziej nie lubię....

nie lubię zadzierających nosa ludzi...

11

Odp: Najbardziej nie lubię....

Podpinam się pod to, co napisała Nagietka. Nie znoszę typów "co to nie ja".

12

Odp: Najbardziej nie lubię....

Ja nie znoszę bufonady, ale bardziej pieniactwa.

13

Odp: Najbardziej nie lubię....

Nie znoszę kiedy kot łazi mi po klawiaturze!

14

Odp: Najbardziej nie lubię....

nie lubię jak ciągle wieje i pada i wszędzie jest pełno wody...

15

Odp: Najbardziej nie lubię....

Najbardziej nie lubię jak mnie coś uwiera w bucie... yikes

16

Odp: Najbardziej nie lubię....

ja ostatnio najbardziej nie lubię chodzić na [url=http://maxstar.pl/drenaz-limfatyczny.html]drenaż limfatyczny katowice[/url] a muszę bo mam niestety drobną kontuzję

17

Odp: Najbardziej nie lubię....

Najbardziej nie lubię patologicznych kłamców.

18

Odp: Najbardziej nie lubię....

...śliskich chodników jak idę w szpilkach...

19

Odp: Najbardziej nie lubię....

I śliskich posadzek w centrach handlowych tongue

20

Odp: Najbardziej nie lubię....

Ja najbardziej nie lubię chodzić do dentysty tongue

21

Odp: Najbardziej nie lubię....

A ja nie lubię pocić się. Zwłaszcza gdy mam jakąś ładną sukienkę... Najbardziej współczuje osobom, które  pocą się za bardzo, ale polecam im poczytać [url]http://stopchorobie.pl/jak-poradzic-sobie-z-nadmiernym-poceniem[/url] Na szczęście znalazłam już dobry antyperspirant i tego lata mam zamiar nie mieć plam!

22

Odp: Najbardziej nie lubię....

najbardziej nie lubię cwaniaków!

23

Odp: Najbardziej nie lubię....

Najbardziej nie lubię ludzi, którzy podkładają innym świnie, robią na kolegach karierę, nie przebierają w środkach. Znam osobiście takie przepadki. Dla każdego, kto miał pecha z kimś takim pracować, polecam ciekawą lekturę w tym temacie - [url]http://www.postawnaswoim.pl/kariera/toksyczni-ludzie-w-pracy/.[/url]

24

Odp: Najbardziej nie lubię....

Najbardziej nie lubię marnować czasu na głupstwa..

25

Odp: Najbardziej nie lubię....

najbardziej nie lubię dwulicowych ludzi, którzy udają przyjaciół a potem wbijają nóż w plecy.