76

Odp: Stopy

A to co ona ma w składzie, że taki efekt? Długo się trzyma? smile

77

Odp: Stopy

a_grestowa, w składzie ma enzymy i kwasy, które rozluźniają "klej" (jak to producent określił), który trzyma martwe komórki razem, zamiast pozwolić im się złuszczyć, jak na reszcie ciała. Dla zdrowych komórek jest to całkowicie bezpieczne. Efekt utrzymuje się dość długo, wiadomo, ze o skórę trzeba dbać, nawilżać itp. Producent zaleca stosowanie raz w miesiącu, ale z doświadczenia widzę, że i raz na dwa miesiące wystarczy.

78

Odp: Stopy

A gdzie można coś takiego kupić? Szczerze mówiąc patrzyłam w drogerii, ale sprzedawczyni nic nie umiała odpowiedzieć na ten temat..

79

Odp: Stopy

ja zamawiam tutaj:
zestaw dla pary wychodzi taniej i powyżej 100 zł przesyłka jest darmowa

80

Odp: Stopy

Ja na początku pytałam panie kosmetyczki w salonach, ale rzeczywiście też doszłam do wniosku że najszybciej i opłacalnie jest zamówić sobie taka maske przez internet.

81

Odp: Stopy

No dobrze, a powiedzcie mi jeszcze jak długo trzyma się efekt? Trzeba to jakoś bardzo często powtarzać? Nie jest to najtańsze, więc raz na tydzień raczej sobie nie pozwolę...

82

Odp: Stopy

Moim zdaniem to kwestia indywidualna, u mnie wystarczy raz na 5-6 tygodni. A co do ceny to jeśli bywasz w Douglasie, mają tam te maski teraz za 39 zł.

83

Odp: Stopy

Naprawdę? Świetna cena! Podejdę, może jeszcze uda mi się kupić. Dzięki za info. :*

84

Odp: Stopy

Nie ma sprawy, sama zrobiłam zapas na przyszłość, bo na tańsze zamienniki już mnie nikt nie namówi, raz spróbowałam i skończyłam z pożółkniętymi paznokciami hmm

85

Odp: Stopy

Nie wiecie czy promocja na ta maskę nadal trwa ?

86

Odp: Stopy

Nie mam pojęcia, zrobiłam zapas, ale nie zwracałam uwagi na to, do kiedy mają taką cenę. W razie czego na stronie epilfeet.pl też mają promocje, np. zestaw dla pary wychodzi taniej, a wysyłka jest darmowa.

87

Odp: Stopy

Byłam, zakupiłam i dowiedziałam się, promocja trwa póki co bez terminu końcowego - pewnie do wyczerpania zapasów w sklepie.

88

Odp: Stopy

Potwierdzam, że jeszcze mają w promocji Epilfeet. Ja kupowałam dzisiaj i właśnie w nich siedzę. big_smile

Ostatnio edytowany przez a_grestowa (2015-01-31 18:36:17)

89

Odp: Stopy

i jak efekt? Jesteś zadowolona? Bo jeśli dobrze kojarzę to był Twój pierwszy raz z tą maską?

90

Odp: Stopy

Zaskoczona byłam, że aż tyle skóry odchodzi. A potem jeszcze bardziej kiedy zobaczyłam jak gładka i miękka jest ta która pozostaje. Wrażenia bardzo na plus! Zostaję przy epilfeet i nawet namówiłam na nią swojego faceta.

91

Odp: Stopy

Maska genialna ! - w lato sprawdziła się idealnie. Z czystym sumieniem polecamWam  epilfeet.

92

Odp: Stopy

Chyba masz na myśli, że efekt na lato się sprawdził? smile Bo na efekt czeka się jednak kilka dni, a w tym czasie skóra się złuszcza. Ja rzeczywiście zrobiłam maskę tuż przed urlopem i miałam spokój przez kolejny miesiąc. Zwykle powtarzam zabieg co 5-6 tygodni. smile

93

Odp: Stopy

[quote=a_grestowa]Chyba masz na myśli, że efekt na lato się sprawdził? smile [/quote]
Tak, myślałam, że przekaz był jasny smile CHociaż ja w pracy i w zime z odkrytymi stopami  chodzę, także jak teraz się sprawdziła to i później znajdzie swoje zastosowanie.

94

Odp: Stopy

[quote=a_grestowa]Zaskoczona byłam, że aż tyle skóry odchodzi. A potem jeszcze bardziej kiedy zobaczyłam jak gładka i miękka jest ta która pozostaje. Wrażenia bardzo na plus! Zostaję przy epilfeet i nawet namówiłam na nią swojego faceta.[/quote]
to teraz raz na miesiąc wspólne domowe SPA przed telewizorem jak u nas smile

95

Odp: Stopy

Raz na miesiąc powtarzasz czy częściej? smile

96

Odp: Stopy

nie ma potrzeby, raz na 4-5 tygodni wystarcza w zupełności, żeby mieć stopy gładkie jak u dziecka wink Na co dzień tylko nawilżam i to wszystko.

97

Odp: Stopy

EpilFeet super jest także dla facetów. Raz na jakiś czas mój chłopak daje się przekonać do ponoszenia, a potem jest bardzo zadowolony z efektów smile

98

Odp: Stopy

Mojego nawet przekonywać nie muszę. Dba o stopy i bardzo mu się podoba działanie maski.

99

Odp: Stopy

A te męskie skarpetki czym się różnią od damskich? Może kupię mojemu, bo on do tej pory raczej tradycyjne metody preferował wink

100

Odp: Stopy

Kolorem opakowania i rozmiarem. Innych różnic nie stwierdziłam. wink Proszę, tu masz zdjęcie, bo akurat mam w domu jedne i drugie. Tak wyglądają:

[img]//i67.tinypic.com/2ah5esn.jpg[/img]