1

Temat: szkoła trenerów biznesu

Przedstawiam ofertę szkoły dla osób które chcą się rozwijać w biznesie , opinie absolwentów oraz szczegóły znajdziemy tu.Mogę tylko powiedzieć że na pewno czegoś więcej się nauczymy oraz nabierzemy większego doświadczenia i pewności siebie.

2

Odp: szkoła trenerów biznesu

Niewątpliwie, ale są ludzie którzy i bez tego nadają się do biznesu i tacy, którym żadne kursy nie pomogą...

3

Odp: szkoła trenerów biznesu

Prawda jest taka, że czasem lepiej skończyć dobre szkolenie, niż studia. Ja myślę nad szkoleniem tego typu  ponieważ pracuje w dziale marketingu. U mnie w firmie bardzo często organizowane są szkolenia i kursy, wydaje mi się, że każdy pracodawca powinien inwestować w ten sposób w swoich pracowników. Oczywiście trzeba mieć świadomość tego, że niektórzy pracodawcy chcą w ten sposób zwiększyć naszą lojalność do firmy.

4

Odp: szkoła trenerów biznesu

Ciekawym pomysłem wydają się takie szkolenia rozwój osobisty
Sama planuje wybrać się na szkolenie Ocena i podejmowanie decyzji w biznesie Zajęcia odbywają się w Poznaniu, jest to dość intensywny kurs weekendowy. Przejrzałam program i kurs wydaje się dość fajny.
Człowiek który nie rozwija się i nie zdobywa ciągle nowej wiedzy może bardzo szybko wypaść ze współczesnego rynku pracy. Kiedyś wystarczyło ukończyć tylko studia i całe życie można było przepracować na jednym stanowisku najczęściej państwowym. Teraz jest zupełnie inaczej. Dlatego wszelkie kursy i szkolenia nawet takie jednodniowe jeśli nie mamy czasu lub środków na nic innego to dobry pomysł.

5

Odp: szkoła trenerów biznesu

Moim zdaniem szkolenia w 90% są organizowane po to, żeby firma szkoleniowa zarobiła, szkolony pracownik miał rozrywkę a pracodawca argument, żeby wymagać o d niego jeszcze więcej. Stąd popularność dofinansowanych z UE szkoleń, gdzie nic specjalnego sienie działo, ale wszyscy byli zadowoleni:)

6

Odp: szkoła trenerów biznesu

Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie wszystko da się zrealizować w ramach konkretnej firmy, ale warto poszerzać horyzonty.

7

Odp: szkoła trenerów biznesu

Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie wszystko da się zrealizować w ramach konkretnej firmy, ale warto poszerzać horyzonty.

8

Odp: szkoła trenerów biznesu

To są też okazje żeby poznać ludzi z branży ☺

9

Odp: szkoła trenerów biznesu

To są też okazje żeby poznać ludzi z branży ☺