1

Temat: Smaki świata

Żyjemy w czasach kiedy jesteśmy narażeni na wiele czynników środowiskowych. Jak z tym walczyć? Jak pomóc swojemu organizmowi na lepszą regeneracje, lepszą jakość życia. To proste, jedz zdrowo, uprawiaj sport, unikaj stresu! Jednak nie zawsze mamy czas na zastosowanie tych wskazówek.. Naturalne herbaty, oleje, zioła i przyprawy pomogą Ci utrzymać prawidłową harmonię życia.
To bogactwo Twojej diety, rozkosz dla podniebienia, lepsza jakość.

2

Odp: Smaki świata

Ja już nie używam np. zwykłego oleju, tylko kokosowy i oliwę z oliwek,więc polecam naturalne produkty, dzięki nim potrawy są zdrowsze i smaczne

3

Odp: Smaki świata

Uwielbiam pizzę z ananasem i kurczakiem z gyrosa ,pieczarkami -słodko i pikantnie

4

Odp: Smaki świata

just12345 zdradź tajemnicę jak unikać stresu w dzisiejszych czasach, jest ,to nie możliwe ,co do reszty to mogę się zgodzić .

5

Odp: Smaki świata

e to ja jak w temacie czyli smaki świata, czy jedliście kiedyś zupę cytrynową? Jest to bardzo egzotyczna zupa ze względu że w naszym kraju nie rosną cytryny hehe bo przecież jada sie w upały zupy truskawkowe czy tez zupy wiśniowe.

6

Odp: Smaki świata

Nie, i chyba nie chciałabym spróbować... Cytryna to u mnie tylko do ciast i herbaty...

7

Odp: Smaki świata

Ostatnio kupiłam książkę pt "Życie ma smak" i był w niej przepis na zupę cytrynową. Zdziwiłam się że nie jest to zupa na słodko wink Może kiedyś zrobię na spróbowanie. Jadła któraś z Was?

8

Odp: Smaki świata

Nie, ale czasem dodaję trochę soku dla smaku np. do ugotowanego już barszczu białego czy bigosu. Polecam:)

9

Odp: Smaki świata

Do bigosu? Bigos i tak kwaśny robię bo lubię z kapusty kiszonej, do tego idzie kwaśny koncentrat pomidorowy... A do zup to czasem używam sok cytrynowy jako zamiennik octu.

10

Odp: Smaki świata

Ostatnio zasmakowałam w tofu,  do tego jest też bardzo zdrowe więc polecam wszystkim!

11

Odp: Smaki świata

Odkrywam wlaśnie indyjskie przyprawy, naprawdę idzie przyzwyczaić się do tych ostrych smaków:)

12

Odp: Smaki świata

Ja polecam curry

13

Odp: Smaki świata

Uwielbiam zioła prowansalskie